Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

Tuso

uff ufff buyuk bi sabirla bekliyorum Rabbim herkese nasip etsin anne olmayi.....

belkis_nur

Alıntı yapılan: Tuso - 19 Temmuz , 2011, 23:15:35
uff ufff buyuk bi sabirla bekliyorum Rabbim herkese nasip etsin anne olmayi.....
:amin:    canim adet gunun ne zaman senin?

esmerim:))

Kızlar ben dun kan testı yaptırdım hıcbırsey cıkmadı :amin: adet belırtımde yok uff yaa napcam sımdı ben

Wunsch

Merhaba kızlar nasılsınız?

Allah isteyen tüm arkadaşlarıma hayırlı ve sağlıklı bebişler versin.  :amin:
Kızlar ben daha yeni martta doğum yaptım. Allaha şükür bir oğlum var ama
malesef gene hamileymişim gibi geliyor bana. 5 yıl sonra 2. bebeği istediğim için korkuyorum.
Bulantı, kusma, ağzımda tat yok, baş dönmesi, halsizlik, uyku hali, idrarımın koyu sarı olması, baş ağrısı...
Sizce hamilemiyimdir?  :honk: İlk defa doğumdan sonra 23 haziranda adet gördüm...
Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Aytii

merhaba Dilekçiğim uzun zamandır görünmüyodun

belirtiler tipik hamilelik belirtisi ama piskolojikte olabilir bana kalsa

idrar testi felan yaptınmı?

Wunsch

merhaba canım, korktuğum için yapamadım testi. sence ne zaman yapsam çıkar

Aytii

Alıntı yapılan: Wunsch - 22 Temmuz , 2011, 00:16:21
merhaba canım, korktuğum için yapamadım testi. sence ne zaman yapsam çıkar

adetin en az bir hafta geçtiyse çıkar diye düşünüyorum

bence sıkılma okadar hayırlısını iste

ve bence yap testi enazından kafan rahatlar

bakarsın belkide yoktur

hülya_yesildal

11 temmuzdan beri ciddi ciddi eğildik bu konuya eşimle regl dönemime 1-2 gün kaldı- bu süre içerisinde hiçbir belirti olamazmıııı ???

ecrin.su79

Alıntı yapılan: hülya_yesildal - 22 Temmuz , 2011, 16:09:24
11 temmuzdan beri ciddi ciddi eğildik bu konuya eşimle regl dönemime 1-2 gün kaldı- bu süre içerisinde hiçbir belirti olamazmıııı ???
canım herkezde farklı olur belirti olacak diye bişey yok genelde adet belirtileri olur bende oda olmamıştı :tongue3:kızımda belirti yaşamıştım ama şimdikinde hiç belirtim olmadı sadece adet geçikmem oldu oda hemen test yaptım çıktı :icon_thumright:rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin inş. bebişin gelmiştir :amin:

zordurum

erkek arkadaşımla ilişkiye girmeden 10 gün önce adetim başlamişti, ve ilişki sırasında erkek arkadaşım boşalma gerçekleştirmedi. buna rağmen su an üzerinden 7 gün geçti, göğüsümde büyüme ve batma hissediyorum ayrıca mide bulantısı hissim var ama kusma gerçekleşmedi, sizce hamile olma ihtimalim nedir? su an adetime 13 gün var ve psikolojik olarak bir çöküntü içerisindeyim. lütfen yardım edin ne yapmalıyım?   

askinihali

çok düşük yüzde 10 falan bence korkma psikolojik hepsi...
5 ay gecsın Nisan geLsin....

elif_p87

Merhaba arkadaşlar;ben bu foruma bugün katıldım,biraz daha paylaşmasam çatlıycam,en son adet tarihim 18.06.2011 di,bu ay hala olmadım,20.07.2011 de kan testi yaptırdım,hcg değerim 2,00 çıktı,bu hamile olmadığım anlamına geliyor,bugün adetim gecikeli tam 8 gün oldu,eczaneden test alıp yaptım,ikinci çizgi belli belirsiz görünüyor,şu an net düşünemiyorum,ama hamile olmak istiyorum,lütfen düşüncelerinizi benimle paylaşın :sad1: :sad1: :sad1:

esracım

Alıntı yapılan: elif_p87 - 26 Temmuz , 2011, 17:05:49
Merhaba arkadaşlar;ben bu foruma bugün katıldım,biraz daha paylaşmasam çatlıycam,en son adet tarihim 18.06.2011 di,bu ay hala olmadım,20.07.2011 de kan testi yaptırdım,hcg değerim 2,00 çıktı,bu hamile olmadığım anlamına geliyor,bugün adetim gecikeli tam 8 gün oldu,eczaneden test alıp yaptım,ikinci çizgi belli belirsiz görünüyor,şu an net düşünemiyorum,ama hamile olmak istiyorum,lütfen düşüncelerinizi benimle paylaşın :sad1: :sad1: :sad1:
canım inşallah hamilesindir.istersen birkez daha test yaptır kesin emin olursun.seni çok iyi anlıyorum.o yüzden de hamiş olmanı canı gönülden diliyorum.

Balböceği

Alıntı yapılan: zordurum - 24 Temmuz , 2011, 01:32:05
erkek arkadaşımla ilişkiye girmeden 10 gün önce adetim başlamişti, ve ilişki sırasında erkek arkadaşım boşalma gerçekleştirmedi. buna rağmen su an üzerinden 7 gün geçti, göğüsümde büyüme ve batma hissediyorum ayrıca mide bulantısı hissim var ama kusma gerçekleşmedi, sizce hamile olma ihtimalim nedir? su an adetime 13 gün var ve psikolojik olarak bir çöküntü içerisindeyim. lütfen yardım edin ne yapmalıyım?
:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

DoctorGunel

insallah hamilesindir canim, bi daha test yap bencede...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...