28 Nisan , 2024, 04:21:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

gecenin_rengi

AMİN   :amin:

İnşaallah ikinizde, hatta tüm adet günü bekleyenlerde, adet olmazlar, hamiledirler İnşaallh   :hello2:

cigdemcee_

merhaba arkadaslar bugun katıldım aranıza.lutfen bana yardımcı olurmusunuz?Adetim 20 gun önce bitti ve dun kanamam oldu sanırım ıkı adet arası kanama bu doktora gttm bhcg degerim 1.00 cıktı acaba üstüne adet görmüs olabilrmym ve hamilemiyim sizce?Tavsiyenize ihtiyacım var...

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: cigdemcee_ - 25 Ağustos , 2011, 23:37:08
merhaba arkadaslar bugun katıldım aranıza.lutfen bana yardımcı olurmusunuz?Adetim 20 gun önce bitti ve dun kanamam oldu sanırım ıkı adet arası kanama bu doktora gttm bhcg degerim 1.00 cıktı acaba üstüne adet görmüs olabilrmym ve hamilemiyim sizce?Tavsiyenize ihtiyacım var...
cnm eger kan testinde çıkmadıysa hamile degilsindr bnmde kışın 2 kez adet olmuştum adetim bitmişti 12.gün tekrar olmuştum  doktra gittigimde normalde herseyy ..bazen arada öyle sekmeler olurmuş her kaıdnda yılda bir kezz...

belkis_nur

iki gunum kaldi ve insallah adet olmam ve hamileyimdir .... dun kahve rengi akintim oldu ve kesildi bilmiyorum artik adet gelecek diye gelmis olabilir adet belirtisi herhalde ama tabiii kizmizilari gormeden umutluyum yuce mevlam o kadar buyukki ol desin yeter!!!baskada hamile belirtim yok sadece yorgunum ve istehsizim... afram ve kiz kulesi ve doctor gunel sizleride takip ediyorum ayni tarihte adet olcaz ya. sizde belirti falan varmi??? insallah sizde hamilessinizdir   :amin:   

DoctorGunel

belkiscim bende seni hep takip ederim, insallah bu ay guzel haberler aliriz...Ama benim bu aya nedense umudum yok...beyaz akinti var, o gecen ayda oldu...baska yorgunluk var,baska bide bas donmesi, o da bilemem yaz son bahara  keciyor ondanda ola bilir...kecid doneminden de..AMA yinede insallah hamileyizdir canim...Rabbim hayirlisiyla nasib atsin insallah bizlere belkiscim...AMIN..
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

belkis_nur

canim ,benim adet oldum   :-\ .... napalim artik insallah obur aya olur demekten baska caremiz yokk!!!subhannallah hayirlisini versin   :amin:   insallah sen hamilesindir canim   :amin:

DoctorGunel

umudum yok ama insallah...Canim sende uzulme , bak cok sukur yanilmiyorsam senin bir kizin var, ALLAH bagislasin...gelir ikincide...benimde 1cisi gelsinde  hayirlisiyla belkiscim..

belkis_nur

sagol gunelcim. insallah seninde melegin gelir en kisa zamanda canim .   :opucuk:

DoctorGunel

SeliN59

bende çok merak ediyorum kızlar ya 9 gün önce çatlama iğnesi vuruldum ayın 6 sını iple çekiyorum düşünmemeye çalışıyorum ama hep aklıma geliyo zamanda geçmiyo hayırlısı inşallah hakkımda ve hakkımızda

masalım

TSELAMMMMM KIZLAR NASILSINIZ BEN GELDİM YUA BAYADR GREMİYORUM SİTEYE NASILSINIZ BAKALIM

DoctorGunel

Alıntı yapılan: kumsal59 - 31 Ağustos , 2011, 22:17:37
bende çok merak ediyorum kızlar ya 9 gün önce çatlama iğnesi vuruldum ayın 6 sını iple çekiyorum düşünmemeye çalışıyorum ama hep aklıma geliyo zamanda geçmiyo hayırlısı inşallah hakkımda ve hakkımızda
insallah hayirli haberler alirsin canim..

izemsevi

kızlar allah hepinizin ve sizlerle birlikte bebek için dua eden tüm din kardeşlerimizin dualarını kabul etsin hiç kimsenin kucağı boş kalmasın rabbim en kısa zamanda bebeişlerinizi göbüşlerinize kondursun :amin: :amin:

DoctorGunel

nazo-58

merhaba kızlar ben naz...50 günlük evliyim ve hiç korunmadım...haziranın 31 inde adet oldum 5 temmuzda bittim..14 temmuzda evlendim ve hiç adet olmadım...2 kere test yaptım negatif cıktı..arefe günü mide bulantısı kusma ve bas dönmesi sikayetiyle doktora gittim..tansiyonuma normal dedi..iğne yapcaktı yaptırmadım bulantı için ilaç verdi..şimdi bulantım yok ama başım bi acayip...arada sol tarafıma sancı giriyor...doktor pazartesi kadın doguma git dedi..heyecanla bekliyorum..sizce hamilemiyim....yardımlarınız için tşler...