Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

güzin

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 28 Kasım , 2011, 17:16:31
inş gülüm düşünmicem günü gelince inşallah hep birlikte kutlarızzzzzzzzzz :hieyt: :hieyt: :hieyt:

inş ya..biz de 4 gün sonra başlaycğz çalışmalara burda ol takip ederiz artık:)

hatice tanrıvar

ederiz tabi gülüm inş hayırlı haberlerle bana benzemeli yavrum huyunu babasından alsın yeter :D:D :ehi: :ehi: :ehi: sürekli takipte olcam ögrendiklerimi paylaşırımmm bu arada doktora falan gittin mi ben gitmedim hiç bu ayda olmassa gidicemm
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

güzin

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 28 Kasım , 2011, 17:25:50
ederiz tabi gülüm inş hayırlı haberlerle bana benzemeli yavrum huyunu babasından alsın yeter :D:D :ehi: :ehi: :ehi: sürekli takipte olcam ögrendiklerimi paylaşırımmm bu arada doktora falan gittin mi ben gitmedim hiç bu ayda olmassa gidicemm

:k06: bence de bize benzesin huy ondan olsa yeter:) yok biz daha yeni başladık hiç gitmedim daha..öğrendikçe paylaşırım ama..

hatice tanrıvar

çok iyi olur gülüm aallah kucagımızı boş bırakmasın hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

gülendam83

hoşgeldin hatice aramıza inşallah hamişsindir  :k06: beş aylık evlisin daha çok yeni kaç yaşındasın kendinden bahsedermisin
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

hatice tanrıvar

yumurtladıgımı kendimde anlayabilirmiyimmmmmmmmmmmmm :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

hatice tanrıvar

hoşbulduk:Dhenüz yirmi yaşındayım ve beş aydır evliyim ilk bi ay eşimle hiç ilişkiye giremedim daha sonra sakinleştirici gibi ilaçlar kullandım ve bi şekilde ilişkiye girdik iki aydr da anne olmak istiyorum ve ugraş göstermemize ragmen kalamıyorum bu ay yumurtlama günümü hesapladım bilgisayardan bu gnlerde ilişkiye girdim ve sol yumurtalıgımda tuhaf bi agrı var amileyimdir inş yumurtalıgım catlama yapıyodur ve bu agrı o yüzdendir eşim bi bebegimiz olsun cok istiyoo bende heyecanla adet günümü bekliyorumm

hatice tanrıvar

iltihap var bende bu bebegim olmasını engeller mii?? cok korkuyorum anne olamam diee

gülendam83

hiç korkma canım asla stres yapma  :dontknow: daha çok gençsin evliliğinin tadını çıkar bi de bakmışsınki hamilesin zaten korunmasız ilişkilerde 1 sene bekleniyor yaşınızda genç olduğu için bu arada yumurtlama zamanında yumurta akı gibi sünen bi akıntı oluyor çok az bende... genelde herkeste oluyormuş internetten de araştırdım kolay gelsin canım  :k06: :k06:
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

hatice tanrıvar

bilgilendirdigin için teşekkür ederimm gülüm dua edin bana inş hamileyimdir bu düşünceyi atcam kafamdan gün geldiginde hepinizle paylaşcam inşallahhh :hieyt: :hieyt: :hieyt:

melekdiliyorum

5 aydır evliyim ama tık yok :((
Bu ay çok istiyorum...

gül-i rana

kızlar dua bölümüne de konu açtım ama burayada yazayım.kardeşim yoğun bakımda ve durumu çok ağır.ne olur dua edin rabbim  onu bize bağışlasın  :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gül-i rana - 28 Kasım , 2011, 22:09:55
kızlar dua bölümüne de konu açtım ama burayada yazayım.kardeşim yoğun bakımda ve durumu çok ağır.ne olur dua edin rabbim  onu bize bağışlasın  :amin:

canım çok geçmiş olsun dualarım sizinle Yüce Allahım sağ salim ayağa kalkmayı nasip etsin inşallah

hatice tanrıvar

geçmiş olsun gülüm allah saglık sıhat versin dimdik ayaga kalmasını nasip etsin :(

mehtap0753

Alıntı yapılan: gül-i rana - 28 Kasım , 2011, 22:09:55

çok geçmiş olsun acil şifalar versin ALLAH:(