Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

rica ederim her zaman elimizden geldigi kadar yardımcı olmaya calışırız  :opucuk:

amin cnm rabbim herkese nasip etsin inş.  :amin: :amin:

ilk aylar belirtilerin hepsi olur hamileyim die beklersin ama sonuc negatiftir önemli olan kendini üzmemek  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

limoni

Evet haklısın yorumları okuyorum genelde psikolojimiz hep hamile olduğumuz yönünde :( kendimizi kasmadan düşünmeden sonunu yapsak belki çok daha hızlı gelişecek herşey...okuduklarıma göre bende hamile değilim zaten ihtimal vermiyorum ama insan kendi içine hakim olamıyormuş bunu gördüm ki ben bu konularda hiç böyle değildim :( ne olduysa birden bire değiştim...ben istanbulda yaşıyordum eşimin görev sebebiyle rizeye tayinimiz çıktı 1 yıldır buradayım bir de rizenin bir ilçesindeyiz..bu aralar moralim de bozuk açıkcası :(

Sır_Çiçegi

cok sabırlı olan bir insan bile olabiliyo hamilelik konusunda sabırsız strestden uzak dur aman cnm en kötü düşman strest rahat ol hep
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

limoni

Kesinlikle öyle...Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mehtap0753

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Eylül , 2012, 15:12:56
hadi hayırlısı mehtapcım inş. güzel haber alırız  :amin:

yok gülüm ya yok belki bir umut dedim ama yine hüsran  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:bari bir an önce hastalansamda tedavime başlasam yine düzeni bozulduuuu deli olucam bu nedir yaa kafayı yiycem benim çocuğum olmayacakmı acaba :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

mutluluk

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

inş senin sonunda duygu gibi olur :amin:

Sır_Çiçegi

inş. hepinziin sonu bizim gibi olur üzmeyin kendinizi rabbimin bi bildigi wardır elbette  :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

handan85

merhaba hanımlar ben aranıza yeni katıldım. bir yıllık evliyim. en son ağustosun 14 ünde hasta olmuştum bugün itibariyle hala hasta olmadım. normalde ben hasta olmadan 1 bilemediniz iki gün önce sancılanırdım ancak bu sefer bir haftadır sancı çekiyorum tamam olacağım diyorum olmuyorum. karnımda da tuhaf bir şişlik var ayrıca son bi haftadır acayip yorgun hissediyorum. acaba hamile miyim test yapmak için henüz erken mi acaba? bide canım acayip turşu çekiyor iştahım açıldı yemeğe çok düştüm kafam çok karıştı. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

mehtap0753

Alıntı yapılan: handan85 - 14 Eylül , 2012, 12:53:11
merhaba hanımlar ben aranıza yeni katıldım. bir yıllık evliyim. en son ağustosun 14 ünde hasta olmuştum bugün itibariyle hala hasta olmadım. normalde ben hasta olmadan 1 bilemediniz iki gün önce sancılanırdım ancak bu sefer bir haftadır sancı çekiyorum tamam olacağım diyorum olmuyorum. karnımda da tuhaf bir şişlik var ayrıca son bi haftadır acayip yorgun hissediyorum. acaba hamile miyim test yapmak için henüz erken mi acaba? bide canım acayip turşu çekiyor iştahım açıldı yemeğe çok düştüm kafam çok karıştı. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

1-2 gün daha bekle cnm testi öyle yap hayırlısı olsun inş

mehtap0753

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Eylül , 2012, 23:53:49
inş. hepinziin sonu bizim gibi olur üzmeyin kendinizi rabbimin bi bildigi wardır elbette  :(

inş cnm ya ama nedir bu adte olma günümden bir hafta önce 4 gün süren inanılmaz ağrılarım oldu kasıklarımda belimde adet olacakmışım gibi niye olmadım onu anlamıyorum o adet sancısı neydi acaba böyle olabiliyormuki ??

handan85

evet bikaç gün daha sabredip beklemek en iyisi ama hamiş olma ihtimali bile insanı acayip heyecenlandırıyor beklemek zor olacak ..

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 14 Eylül , 2012, 13:16:21

inş cnm ya ama nedir bu adte olma günümden bir hafta önce 4 gün süren inanılmaz ağrılarım oldu kasıklarımda belimde adet olacakmışım gibi niye olmadım onu anlamıyorum o adet sancısı neydi acaba böyle olabiliyormuki ??

kist filan olmuş olmasın cnm  :icon_scratch:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mehtap0753

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 14 Eylül , 2012, 13:49:09
Alıntı yapılan: mehtap0753 - 14 Eylül , 2012, 13:16:21

kist filan olmuş olmasın cnm  :icon_scratch:

aman Allah korusun hiç yoktu inş olmamaıştır klomen falanda kullanmadım gerçi neyse bir an önce adet oluyumda gidiyim doktora ya

Sır_Çiçegi

inş. yoktur cnm ama adetininin gecikmesi kistden dolayı olabilir bence adet olmayı bekleme sen biran önce git derim doktora
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...