Çocuğunu yanlışlıkla makinaya attı..!

Başlatan мiŁenα., 08 Kasım , 2010, 11:15:04

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Çocuğunu yanlışlıkla makineye attı!
ABD'nin Oklahama eyaletinde, 26 yaşındaki bir anne 10 günlük bebeğini yanlışlıkla çamaşır makinesine attı.

Lindsey Fiddler isimli uyuşturucu bağımlısı anne, bebeğini çamaşır yığınıyla birlikte makineye attı. 40 dakika boyunca makinede dönen talihsiz kız bebek, hayatını kaybetti.

Daha önce uyuşturucu bulundurmaktan ceza alan genç anne, olaydan sonra cinayet suçlaması ile tutuklandı.

Olay yerini araştıran dedektifler, Fiddler'ın çamaşır makinesini çalıştırdıktan sonra uyuyakaldığını, sonra makineden sesler geldiğini duyunca uyanıp, bebeğin içinde olduğunu fark ettiğini söyledi.

:love9: :love7: :love9:

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

DER!N

SiRiNe

:y25: :y25: :y25: subhanAllah bebegin seklinden belli anne hamileliginde uyusturucu kullanmis...

Allah akil fikir versin  camasir makinesinde öldu tabiki bebek parcalanmistir....

yazik olmus bebege  :sad1:

Lă_Tăhzen!

yanlışlıklamı acaba? yazık olmuş çocuga  :honk:

SiRiNe

nur canim uyusturucuyu alinca tabiki artik camasirlarla birlikte bebegide atti kesin

ne yaptigini bilmiorlar bagimli olan insanlar

derbeder

kadinin tipinde bile meymenet yok Allah'a hos varsin, yaptigi isten ne hayir gelsin. Allah'im kimseyi bu illetin eline dusurmesin..belkide yanlislikla olmamistir.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

:-ooo :-ooo :-ooo aman allahım nasıl olmuş
ya uyuşturucu bağımlısı ise farketmeden atmışta olabilir bilerek de olabilir
off ne acıı bişey yaaa
:sad1: :sad1: :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gökse

aman allahım yaa ben böyle şeyleri okuyamıyom bile ya .niye baktım yaa çok kötü oldum şimdi :cildir: :cildir:Allahım böylelerine çocuk nasipetme neolur :amin: :amin:okadar çocuk sahibi olmak isteyen ane var ama olamıyo böylelerine Allahım veriyo ama sonuç ortada .deli oluyorum yaaa :cildir: :cildir:

tubali

fıstık

çamaşırların arasında bebeğin ne işi var yanlışlıkla falan olmamıştır

bikere makinayı çalıştırır çalıştırmaz ses gelmiştir

ya bilerek yaptı ya kafası iyiydi yada cinnet falan geçirdi

elif cemre

halinde hayir yok evladina nasil hayri olsun...el kadar bebek atarken sesinidemi duymamis..Ey güzel ALLAHim herseyin en iyisini sen bilirsin...kucaginda kendi evladini görebilmek icin nekadar ugrasanlar var.böylesine bir lütfun kadrini bilmeyene söyleyecek söz dahi bulamiyorum.............................................
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

gökse

Alıntı yapılan: elif cemre - 09 Kasım , 2010, 00:33:15
halinde hayir yok evladina nasil hayri olsun...el kadar bebek atarken sesinidemi duymamis..Ey güzel ALLAHim herseyin en iyisini sen bilirsin...kucaginda kendi evladini görebilmek icin nekadar ugrasanlar var.böylesine bir lütfun kadrini bilmeyene söyleyecek söz dahi bulamiyorum.............................................
YERDEN GÖĞE KADAR HAKLISIN CANIM :icon_thumright:

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥