28 Nisan , 2024, 00:03:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuğunu yanlışlıkla makinaya attı..!

Başlatan мiŁenα., 08 Kasım , 2010, 11:15:04

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

SiRiNe

minel ask evet yanlislik  :k06: :k06:

belkide bebegi camasir sepetine koydu yanlislikla pembe elbiselerle birlikte makineye atti  :dontknow: ;D ;D ;D

tövbe estagfirullah iste uyusturucu bagimlilari ne yaptiklarini bilmiyorlar  ::)

βαlκιz

offfff bebegi düşündüm bian makinede allahım sen koru yarabbim böyle insanlardan uzak tut bizi çocuklarımızı öylelerine evlat vermeee vermee  :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: -BALKIZ- - 10 Kasım , 2010, 11:31:29
offfff bebegi düşündüm bian makinede allahım sen koru yarabbim böyle insanlardan uzak tut bizi çocuklarımızı öylelerine evlat vermeee vermee  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

yanlışlıkla oldugunu düşünmüyorum ufaçık bebek dahi olsa insan elinde iki büklüm olamz çamaşır gibi kadının suratından hayır yok anneliğinden ne beklenebilir kiii

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

SiRiNe

evet yelizcim suratindan belli pisikopat oldugu

ALLAH korusun tum bebekleri simdi cennettedir o melek  :amin:

kimi bulamaz kimi bilemez, iste,

bebişim616161

kadının ne olduğu tipinden belli göz kapaklarını acamıyor bebeğide aynen öyle cnm yaa anne karnında nelerle beslenmiş daha doğrusu zehirlenmiş :sad1: :sad1:

) SaMiRa (

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

*•.¸♥gonca♥¸.•*

allahım sen istemeyene deger vermeyene cocuk veriyosun isteyen bebege hasret arkadaslarımızıda gör  :y25:  :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

yasmin24

az kaldı aklımı kaçırmama ne günlere kaldık yarabbim daha neler duycaz sölicek bişey bulamıyorum

yasmin24

meleri protesto ediyomuşuz diye bi baktım neler oluyo dünyada yaaaa inanılcak gibi deil  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

uyuşturucudan görmemiş olabilir
kadının şaftı kayık zaten