Arap, Tesettur modasi.. 2009

Başlatan SiRiNe, 23 Ekim , 2010, 13:02:02

« önceki - sonraki »

SiRiNe

мiŁenα.

paylaşım için sağol duygucum :opucuk:

benim tarzım değil vee şu eşarbıda şöle yapıyorlar ya hiç sevmiyorum. :-\

hele düğünlerde bazıları öle abartıya kaçıyorki kuş yuvası gibi yapıyorlar :-ooo

:love9: :love7: :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

paylasımın için saolll  :opucuk: :opucuk:
arapların bu siyah kıyafetleri yani abaye leri cok hosuma gidiyo ve kullandıgım modelleri de varr  :laughing7: :laughing7:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 23 Ekim , 2010, 15:10:41
paylaşım için sağol duygucum :opucuk:

benim tarzım değil vee şu eşarbıda şöle yapıyorlar ya hiç sevmiyorum. :-\

hele düğünlerde bazıları öle abartıya kaçıyorki kuş yuvası gibi yapıyorlar :-ooo

son cümlene kesinlikle katılıyorum
acayip şekiller yapıyolar türbandan başka herşeye benziyo bence

fıstık

eeeeeee saçlarını yaptıramayınca eşarplarını yaptırıyorlar napsınlar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

miray

paylasımın için saol duygucum  :opucuk:
zevkler tartısılmaz zevk meselesi isteyen begenen giyer begenmeyen giymez bu kadar basit
ama bunun dalga gecilecek bi tarafını göremiyorum ben  :'(

miray

Alıntı yapılan: fıstık - 23 Ekim , 2010, 15:48:31
eeeeeee saçlarını yaptıramayınca eşarplarını yaptırıyorlar napsınlar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
::)  ::)  ::)  :'(  :'(  :'(

Lă_Tăhzen!

Elbiseler güzelmiş bunların bir adı vardı aklıma gelmedi  :icon_scratch: özellikle girili olan çok hoş turban örtunme şekkileride tarzım degil ama bu modeller sana yakısıyor  :opucuk:  :icon_thumright:

Demet_dk

BANA GÖRE EN İDEALİ AYSENİN BAĞLADIĞI ŞEKİLDE  :icon_thumright:

BAZILARI ÖZELLİKLE DÜĞÜNLERDE ACAYİP ŞEKİLLERE SOKUYOLAR HİÇ HOŞ GÖRÜNMÜYO BENCE

miray

Alıntı yapılan: fıstık - 23 Ekim , 2010, 15:48:31
canım senin basörtülülerle ne alıp veremedigin var  ::)

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

en sondaki siyah harika... kimse kapalı olmak zorunda deil..ama yorum yapma hakkınada sahip deil bence bu herkesin kendi tercihidir..çooookkk sewdigim bi şairin çok güzel bi sözü war ama yazarsam ortalık karışabilir ondan yazmıyorum:)

Demet_dk

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 23 Ekim , 2010, 15:59:53
demetcim dediğin gibi dugunlerde yapıyolar engel olamayız herkesın zevki farklı onlar kendılerını öyle begenıolarsa olay bitmiştir zevkler ve renkler tartısılmaz

EVET HAKLISIN ZEVKLER RENKLER TARTIŞILMAZ  :icon_thumright:

мiŁenα.

Ama itici duruyor ya bence eşarp takmanında bir usulü olmalı.

tabi bu benim fikrim.

Ben daha yeni yeni ısındım şu eşarbın önünü dik yapanlara böle üstü sarık gibi olanlar bana değişik geliyor :( :(

:love9: :love7: :love9:

fıstık

BENİM BAŞÖRTÜLÜLERLE Bİ DERDİM YOK
FİKRİMİ BELİRTİYORUM BUNADA KİMSE ENGEL OLAMAZ
HA YAPARSIN YAPMAZSIN O AYRI MESELE
USTURUPLU BİR ŞEKİLDE EŞARP BAĞLAMAK VARKEN KUAFÖRE GİDİPTE ACAYİP ŞEKİLLERE SOKMALARI ÇOK KOMİK
BENDE GÜLÜYORUM İŞTE VAR MI ENGEL OLAN :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 23 Ekim , 2010, 16:30:49
Ama itici duruyor ya bence eşarp takmanında bir usulü olmalı.

tabi bu benim fikrim.

Ben daha yeni yeni ısındım şu eşarbın önünü dik yapanlara böle üstü sarık gibi olanlar bana değişik geliyor :( :(

bencede hoş durmuyor bende hoşlanmıyorum yaptırılan başörtülerinden..ama hoşuna giden yapar karışamayız.. kapanmanın amacı zaten dikkat çekmemk ööle yaptırılınca direkt gözleri üstlerinde topluyolar ozamanda kapanmanın anlamı kalmıyor..amatercih meselesi..