27 Nisan , 2024, 14:51:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Arap, Tesettur modasi.. 2009

Başlatan SiRiNe, 23 Ekim , 2010, 13:02:02

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Tabikiğ canım kim ne yaparsa yapsın beni ilgilendirmez isterse tümüden şekillendirsin..

bu benim fikrim ben kapalı bir bayan olaraktan hoşlanmıyorum.

He seven yakıştıran yapar beni ilgilendirmez tercih meselesii. :)

:love9: :love7: :love9:

pırıl

ben açık bir bayan olmama rağmen,bazı kapalı bayanların başörtülerine bayılıyorum.çok yakıştırıyorlar ve güzel bağlıyorlar.düğünde dernekte nasıl ben saçımı yaptırıp değişik şık olmak istiyorsam,onlarda eşarbıyla farklı şeyler yaptırmaya çalışıyor.kimileri gayet güzel olurken,kimileri abartı oluyor.ama buda onların fikri ve tercihi.

fıstık

VALLA BEN KENDİ GÖZÜMLE GÖRDÜM KUAFÖRDE 4 TANE EŞARBI BAĞLATTI KADIN KAFASINA HERBİYERİNDEN FARKLI Bİ RENK FARKLI Bİ DESEN

BÖYLE TAM TEPESİNDE YÜKSELTTİRDİ HANİ YÜKSEK KOCAMAN TOPUZLAR OLUYOYA ACAYİP BİŞİ OLDU KUAFÖR BİLE KENDİ YAPTIĞINI BEĞENMEDİ

EŞARBINA GÜL BİLE TAKTIRANLAR VAR

BAZILARI ÇOK GÜZEL YAPIYOR EŞARBINI ONLARI BENDE BEĞENİYORUM EŞARBI KIYAFETİ BİR AHENK İÇİNDE OLUYO

BAŞÖRTÜLÜ OLUPTA MODAYI TAKİP EDEN ÇOK HOŞ GİYİNENLER VAR

AMA İŞTE O DÜĞÜNLERDE YAPTIRANLAR TUHAFIMA GİDİYO YA

AککORTįє

23 Ekim , 2010, 16:50:23 #18 Son düzenlenme: 23 Ekim , 2010, 17:02:12 iLkNu®
6. yı beğendim  :icon_thumright:

pırıla katılıyorum, bazen o kadar güzel görünüyorlar ki hayran kalıyorum

bazıları da sırf dikkat çekmek için ellerinden geleni yapıyorlar

bi arkadaşımın geçenlerde anlattığı bir olay geldi aklıma

taksimdelermiş; karşıdan gelenleri tam olarak şöyle tarif ediyor

o kadar dikkat çekiyorlar dı ki herkez kafasını çevirip çevirip onlara bakıyorlardı.

hanımlar kapalı. ama bi ri sarı biri kırmızı cart renkte şalvarlar takılar bilezikler bi dünya

hele o başörtüsünü nasıl bağlamış , hala çözemedim

ve nasıl dikkat çekiyorlardı anlatamam

kapalılık bence bu değil, bu  sadece dikkat  çekmek için yapılan bişey

ve ben hiç hoş karşılamıyorum

мiŁenα.

23 Ekim , 2010, 16:53:18 #19 Son düzenlenme: 23 Ekim , 2010, 17:04:41 ♥..AyŞe..♥
aynen fıstık..

Mesela benim ablam kuaför ;yanına giderdim çok gördüm resmen sarık gibi duruyor dediğin gibi rengarenk olsun diye bir sürü şal eşarp.

Çok tuhafıma gidiyor.Ben kapalıyım hayatta yaptırmam öle,

Ben sadelikten yanayım tabi renkleri kullancaksın ama cıvıl cıvıl sevmiuyorum..

Kapalı dediğin ağır olmalı biraz. :icon_thumright:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

bencede..kapalılık dikkat çekmek deil.. onun içinde kullanılmamalı.. ne için örttügünü unutmamalı insan.. o yaptıranların tabi allah bilir ama bence kapalılıkları bi anlam taşımıyo..çünkü amaç milletin dikkatini çekmek..

pırıl

kızlar
inanın benim düğünümde herkes görümcemi konuştu...eşarbını normal klasik bağlamıştı...uzun tül bir elbise giydi.özel bır kumaştan üstüne çeketi vardı...hayrünisa gül misaliydi diyim size.herkes şıklığını konuştu.hiç ama hiç abartısı olmadanda şık olabişmişti :icon_thumright:

derbeder

ayy soyle bir topicte bile konu ayni seye geliyor  ya ne diyeyim :laughing7:

sanki aciklar hepsi super giyiniyor ya da saclarini dugunlerde super yaptiriyorlarda... hahaha bazilari o kadar ucuz gorunumlu oluyorki saclarinin ve giyimlerinin ..aa bu acik neden boyle giyiniyor demiyorum. bu kisiye ait zevktir bence. kapali acik farketmez.

cellabe deniyor bu tarz elbiselere. bende bi tane almistim. hatta salida vardi esarp olarak kullanmak icin, ama ben oyle kullanmayi dusunerek almadim. normal esarpla takarim diye dusunmustum. ama giymek nasib olmadi.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

fıstık

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 23 Ekim , 2010, 16:53:18
aynen fıstık..

Mesela benim ablam kuaför ;yanına giderdim çok gördüm resmen sarık gibi duruyor dediğin gibi rengarenk olsun diye bir sürü şal eşarp.

Çok tuhafıma gidiyor.Ben kapalıyım hayatta yaptırmam öle,

Ben sadelikten yanayım tabi renkleri kullancaksın ama cıvıl cıvıl sevmiuyorum..

Kapalı dediğin ağır olmalı biraz. :icon_thumright:

KIZ BİZ AÇIĞIZ DİYE HAFİFMİYİZ BAK ŞİMDİ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: ne alaka
kapalı olan daha ağır olmalı bence  :ehi:

fıstık

Balböceği

Eline saglik duygucum ...  :flowers:

Benimde tarzim degil ama kimseyede niye giyiyor diyemem
Benim amcamin karisi Dogma buyume isvicrelidir Kadin oylemi acik olur
Mini etekler yuksek topuklu ayakkabilar havasinin ustune hava aliyordun bakarken  :k06:
Sanirim ikinci cocugunda oyle bi kapandiki gecen duygu fotosunu gosterirken bi an yengem sandim
oda duygunun giyindigi gibi giyiniyor hakkaten cok yaskitiriyor abartisiz sekilde giyiniyor yakistiriyor kendine  :D

ama bana kalirsa ben giyemem bunlari, ama bazi arkadslarin dedigi gibi basotrusumu kullaniyorlar
artik yeni moda kapalilikli bende anlamiyorum istanbulda gormustum bende horoz ibigi gibi esarp kaldirmayi
Esarbi ormeyi ay allahim burdada bazi akrabalarin kizlari yapiyor keske hic kapanmasalar ondan iyi  :-\

AyNi

ikiz annesi canım, hepsi çok güzeller... bende çok sık abaya giderim, hem şık, hem tesettüre uygun, hemde yazın çok serin tutuyor  :icon_thumright:

eşarbı bağlama stillerini bende hep beğenmiyorum, bende daha sade olanları tercih ediyorum...

hele arkadaşların dediği gibi düğünlerdeki cırtlak renk abiye giyip üstüne kocaman bir topuzla süslü süslü eşarp yapmalarına çoook karşıyım... düğün olunca tesettür noluyor aceba diye kaç tane arkadaşımla kavga etmıştım bu yüzden  :ehi: kapalı ve tesettürlü heryerde tesettürlü olmalı...

SiRiNe

23 Ekim , 2010, 19:44:57 #28 Son düzenlenme: 23 Ekim , 2010, 19:49:45 ★ikiz AnneSi★
Evet kizlar icindeki en son esarp baglama seklini bende begenmiyorum tarzim degil  ben böyle kapanmiyorum, dugunde olsa yaptirmazdim ki gittigim dugunlerde sadece kadin oldugundan dugunde acigiz... :D

Ben bazi abaya denilen bu uzun elbiseleri begeniyorum cok rahat oluyor yazin ve cok SIKLAR genellikle parduse giyerim normal esarp takarim

Esim libyali oldugundan kolayca bulabiliyorum istedigim elbiseleri

Zevkler renkler tartisilmaz yapan yapiyor isteyen istedigi sekil giyinir yapar, acik bir bayan da pes pembe bir sac ve cok dikkat ceken kisa elbiseler ne kadar itici ise

BANA göre

daracik bir pantolonla vucudu dikkat cekerek sadece saclari kapali olanda benim icin o kadar iticidir

Ayrica tesetturdeki ölcu sunun bunun tasvip ettigi istedigi gibi degil ALLAH cc emrettigi gibi olmali...

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 23 Ekim , 2010, 19:44:57
Evet kizlar icindeki en son esarp baglama seklini bende begenmiyorum tarzim degil  ben böyle kapanmiyorum, dugunde olsa yaptirmazdim ki gittigim dugunlerde sadece kadin oldugundan dugunde acigiz... :D

Ben bazi abaya denilen bu uzun elbiseleri begeniyorum cok rahat oluyor yazin ve cok SIKLAR genellikle parduse giyerim normal esarp takarim

Esim libyali oldugundan kolayca bulabiliyorum istedigim elbiseleri

Zevkler renkler tartisilmaz yapan yapiyor isteyen istedigi sekil giyinir yapar, acik bir bayan da pes pembe bir sac ve cok dikkat ceken kisa elbiseler ne kadar itici ise

BANA göre

daracik bir pantolonla vucudu dikkat cekerek sadece saclari kapali olanda benim icin o kadar iticidir

Duygcum en son sozune katiliyorum

Cevremdeki "kapali" bazi kizlarda goruyorum strec pantolon giyorlar vucut komple meydanda
bide bas ortusu takmislar onuda ormusler sinir bozuyorlar resmen