27 Nisan , 2024, 23:40:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Altın takılar

Başlatan мiŁenα., 22 Ekim , 2010, 15:50:56

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ツgöçmen_54 ツ

trabzon hasırını tek geçerim  :icon_thumright:

Demet_dk

hiç bana göre değil  :-ooo

SiRiNe

22 Ekim , 2010, 16:00:00 #3 Son düzenlenme: 22 Ekim , 2010, 16:07:12 ★ikiz AnneSi★
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ayse bunlar turk altinimi ????????????????

esimin dugun hediyesi 6 numara  takimdan   biraz farki var taslari beyaz gibi

ama misirdan gönderdiler altinlarimi dubai altini benimkisi :icon_scratch:

guzeller

derbeder

hic birini begenmedim, kolay kolayda takmam boyle bir taki  :igrenc: cok kadinsi demeyimde cok röküs duruyor yaa..
altin takiyi severim ama az asil duracak insanda kalabalik degil. zaten bunlari taksan ayakli kuyumcu gibi olursun.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

bende 2 ay taktim yeni evliyken su an cikardim evde duruyo

dugunlerde davetlerde kullaniyorum

altin paradir dursun yatirim  :k06:

мiŁenα.

ne altını olduğunda haberm yok otantik altınlar :igrenc:

nefret ederim altından ilk evlendiğim ay taktım sonra çıkardım.
:igrenc:

Lă_Tăhzen!

çok agır modelleri benimde tarzım degil

SiRiNe

ben cokk severimmm :k06:

ama gunluk sade seviyorum

мiŁenα.

bende günlük ince setler olur ya onları severim taşlı olanları.zarif olcak ama bular çok ağır :icon_pale:

derbeder

hint altini olsa gerek. hint filmlerinde genellikle kizlarin boyunlari kollari filan altinla doludur genelde, onlardan  :tongue3:

мiŁenα.

şimdi bunların hepsi benimolsa altın fyatı fırlamışken gider boozdururdum.köşe olurdum  :k06:

derbeder

iyi fikir ayse  :laughing7:

bende altini daha cok yatirim olarak goruyorum. yani cok fazla gun icinde takma taraftari degilim. tamam evinde kocanin yaninda takarsinda oyle her yere giderken pek uygun bulmuyorum. valla 5 bilezik icin kadinin birine hirsizlar yapmadiklarini birakmamislar. bu yuzden altin beladir bir yerde. en guzeli bankada kasada saklamak herhalde  ;D

Mine'l Aşk

Ben altın takmayı severim ama daha farklı benim takılarım...

Yeşil beyaz altın kelepçe bilezikler, İnci kombineli takı setleri, beyaz altın yüzükler daha çok ilgimi çekiyor...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

βαlκιz

altından nefret ediyorummm annemide o altınlar yüzünden öldürmüşlerdii  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: