Altın takılar

Başlatan мiŁenα., 22 Ekim , 2010, 15:50:56

« önceki - sonraki »

sekerbebe

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: balkız cnm nasıl yani kim öldürdü cnm benım.

мiŁenα.

:-ooo
Allah ıslah etsin onları.
:sad1:Allah rahmet eylesin anneciğine :amin:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

:amin: :amin:

canım bilmiyoruz bulunamadı işe gitmiş birdaha dönemmiş 3 ay aramışlar ben 5 yaşındaydım ozaman
3 ay sonra ölüsü bulunmuş altınları için kolunu kesmişler metrelerce ilerde bulunmuş kolu  :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: B A L K I Z - 22 Ekim , 2010, 16:49:39
:amin: :amin:

canım bilmiyoruz bulunamadı işe gitmiş birdaha dönemmiş 3 ay aramışlar ben 5 yaşındaydım ozaman
3 ay sonra ölüsü bulunmuş altınları için kolunu kesmişler metrelerce ilerde bulunmuş kolu  :crybaby2:

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Mekanı cennet olsun canım Allah kahretsın onlarıda

benımde kucukken kolumdan calınmıstı nısanlıykende 5 burmam çalınmıstı bende nefret ederim altından sırf buyuzden hiç evde de altınım yok 2 yuzugum harıcınde

мiŁenα.

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
:cildir: :cildir: :cildir: :violent1: :violent1: :caca: :caca: :cussing: :cussing: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Hala bulunamadı demek nasıl rahat uyuyorlar nasıl bir insan ki :violent1: :violent1: :violent1:allah bildiği gibi yapsın :violent1:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

zaten ozaman aramışlar ama bişey çıkmamış  :dontknow:
belki şimdi olsa hemen bulurlardı herşey ilerledi hemen bulunuyo artık sapıklar suçlular  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Allah Rahmet etsin mekanini balkiz. gercekten bende boyle haberler duydugum icin cok garipsiyorum dolu dolu altinla gezeni. yani o sekilde gezmek bir risktir sonucta. haberlerde filanda cok cikiyor, cok duyuyor cok goruyoruz. Allah islah etsin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

gulsahcim cok uzuldum canim rabbim rahmet etsin

nasil böyle bir sey yapar insanlar

Allah sabir versin kimseye yasatmasin...

βαlκιz

allah kahretsin yapanları inş.
annemdede dolu dolu bişey yokmuşki 2 bilezik
iştee ama onun için bile insan öldürüyolar şaşırmış sapıtmış insanlar  :y25:
evlendimde bilezik takardım sonra korkardım yolda biri kolummdan çeker allak korusun kolumu falan keser diye takmadım sonra  :-\

ırmak184

gülşahcım cok üzüldüm canım ya cok kötü birsey yasamıssınız.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun annenin  :amin:  :amin:

βαlκιz

Balböceği

Tarzim degil Bu altinlar  :k06:

allah korusun kizlar altini kullanmak zor is Ben 1 hafta taktim evde
Sonra kuyumcuya koyduk gozumde buyudu kullanamadigim ama insallah ilerde ev araba dukkan alirim  :k06:

fıstık

hiç tarzım değil zaten altın sevmem setim bile beyaz altındandır bikaç tanede bileziğim nadiren bi tane takarım o da senede 2 kere falandır

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

30 Ekim , 2010, 05:26:33 #28 Son düzenlenme: 30 Ekim , 2010, 05:28:23 •♥•SİBEL•♥•
GULŞAHIM ALLAH ANNENIN MEKANINI CENNET ETSIN TATLIM  :amin: :amin: :amin: KATILLER DE NASIL BI VICDAN VAR KI HALAA ORTAYA CIKMAMIİŞ  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

TAKILAR KONUSUNA GELINCE BIZDE ALTIN İŞİ ÇOK TAKILIR ADETLERIMIZDE VAR ...BENDE UTANIYORDUM  ILK EVLENDIGIMDE DUGUNLERDE FALAN TAKTIM  :k06:

UTANA SIKILA ..SONRA ALIŞTIM ..GUNLUK YASANTIMDA TAKMAM SADECE INCI KOLYELER GUMUS KUPER TAKARIM ..SONNUCDA ALTIN İŞİ YATIRIM

TAKMASAKDA OLMASI VARLIGI INSANA MUTLULUK VERIYOR  :D :D

βαlκιz

:amin: :amin: sibel ah ah nasıl insanlar kimbilir daha kimlerin canını yaktılar kaç kişiyi annesiz bıraktılar  :sad1: