27 Nisan , 2024, 14:08:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

neslihan

Çok güzelmiş tatlım teşekkürler Allah ım tamamına erdirsin yavruna kavuşursun inşallah

AککORTįє

03 Haziran , 2009, 21:23:36 #376 Son düzenlenme: 03 Haziran , 2009, 21:25:32 iLkNuRR
aminnn canım sağolasın  :love9: senin bebişin de çok az kalmış gelmesine, sağlıkla sıhatla kucağına alırsın inşallah  :nazar:

vadi= muge & melis

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 03 Haziran , 2009, 17:37:40
neslihancım benimde çok beğendiğim bi isim var ne kadar hoşuna gider bilmem ama benim kızım olursa bu ismi vericem Allh ın izniyle sanada fikir olur tatlım  ;)

İNCİ ÇİÇEK :binkybaby:

İNCİ ÇİÇEK DEMEK MÜGE ÇİÇEĞİ DEMEK BENİM ADI MÜGE  MAYIS AYINDA ÇAM AĞAÇLARININ DİBİNDE YETİŞEN ÇOK GUZEL KOKULU ÇAN ŞEKLİNDE ÇİÇEK

sunga25 ((( Serpil )))

GÜNAYDIN KISLARR..
BENİMDE OGLUM OLURSA ADINI TOPRAK
KIZIM OLURSADA YAĞMUR KOYMAYI DÜSÜNÜYORUM

--elif--

merhaba neslihan doğumuna çok az kalmış hayırlısıyla doğum haberlerini alırız inş. şafaklara yeni eklendim bende bebeğinin isminin ne koymaya karar werdin.

DER!N

Ben de dün rastgele bir yerde Mehlika ismini duydum söylenişi hoşuma gitti, anlamı ay parçası, çok güzel kadınmış.

Bebeğimizin cinsiyeti henüz belli değil, Mehlika Zeynep yada Cengizhan Yahya olacak kısmetse.

cuyar

merhaba size kız ismi söyleye bilirim TUANA ECRİN güzelmi

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kız bebek ısmınde alternatıf çok da rkek de cok zor..inşallah hamiş olurumda isimlerı burda paylaşırız :amin:

βαlκιz

evet erkekte çok zor isim bulmak  :'( kızım olursa ilerde ismi hazır inş . :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

inşallah :amin: :amin:acaba ne koyacaksın ısmını...tabı yazmak ıstemezsen sorun degıl canım :icon_thumright:

βαlκιz

ecrin esila yada ecrin gülşen  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

esıla gulşen daha cok begendım...esıla ılk defa duyuyorum :icon_thumright:

βαlκιz

Esila kuran da geçen arapça bir kelimedir ve geçtiği yer ile anlamı şöyledir: "vezkur isme Rabbike bukreten ve esîla Rabbinin adını sabah akşam an." buyurulmaktadır. Burada geçen "bukra" Arapça'da sabah demektir. "esila" ise zeval vaktinden gurup vaktine kadar demektir. Bu, öğle namazı ile ikindi namazını kapsar. Ondan sonraki "Geceleyin ona secde et" buyurulmaktadır. Yani gurûb'tan başlayarak gece vaktinde secde etmesi istenmektedir. Bu da akşam ve yatsı namazını kapsar. Hemen peşinde de "Onu geceleri uzun uzun tesbih edin" denilmiştir. Bundan da teheccüt namazına atıfta bulunulmuştur. (İnsan suresi 25. ayet)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

guzel anlamı varmiş....bende anlamı guzel olsun ısterım...

βαlκιz

esilayı eşim pek istemiyo görümcemin adı esra ama esila derlermiş küçükken o yüzden istemiyo gülşen istiyo taa evlenmeden önce bile gülşen olsun derdii gülşah şenol gül-şen