28 Nisan , 2024, 17:44:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YENİ TÜP BEBEK TRANSFERİ YAPTIRAN VARMIII

Başlatan SILA1983, 03 Ekim , 2010, 12:22:01

« önceki - sonraki »

SILA1983

SLM  BUGÜN TRANSFERİMİN 7 . GÜNÜ COK HEYECANLIYIM ACABA NASİP OLDUMU BEBEGİM DİYE COK MERAK EDİYORUM .. ÖNCEDEN BELİRTİ VERİRMİ ..  6 HÜCRELİ EMRİYO TRANSFER EDİLDİ BANA  6 HÜCRELİ İLE GEBE KALAN VARMI BİLEN VARSA  BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİM SAOLUN ..
:D beni çekemeyen anten taksın :D

HASRET!M S@N@

canım in  tutmustur bitanem rabbim gönlüne göre versin

sibel28

kafana takmaman gerekiyor...nasipse tutunur..benim 2 embriyom tutunmadı..Rabbim nasip ederse tutunur..tüp bebekde genç olmak avantaj ,o avantaj ,bu avantaj diyorlar boş..kısacası nasipse gelecekse geliyor..merkezde kaçtane gencin tutmadı 42 yaşında kadının tuttu...biz o kadına göre daha şanslıydık sözde...

SILA1983

İNŞ TUTUNMUSTUR KIZLAR  SAOLUN  BUGUN 9. GÜNÜMÜZ  KARNIM AGRIYO SANKİ ADET OLCAK MIS GİBİ İNŞ OLMAM CÜMLEMİZE ALLAHIM HAYIRLISINI NASİP ETSİN

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: SILA1983 - 05 Ekim , 2010, 08:12:50
İNŞ TUTUNMUSTUR KIZLAR  SAOLUN  BUGUN 9. GÜNÜMÜZ  KARNIM AGRIYO SANKİ ADET OLCAK MIS GİBİ İNŞ OLMAM CÜMLEMİZE ALLAHIM HAYIRLISINI NASİP ETSİN
:amin: :amin: :amin:

güzel haberler beklıyoruz senden sılacım  :amin: :amin: :amin:

SILA1983

10. GÜN BUGUN PAZARTESİ TEST  GÜNÜM  DEDİ DR UM  BAKALIM NE OLCAK :(  İNŞ HERSEY YOLUNDA GİDER  AMA ADET OLCAKMIS GİBİ CANM TATLI İSTİYO :((((( AYAKLARIM AGRIYO :((((   BU İKİNCİ DENEMEM  VE BİLİYORUM COK ÜZÜLCEM TUTMAZSA ALLAHIM NE OLUR  HERKEZE TÜM İSTEYENLERE NASİP ET EVLAT SAHİBİ OLMAYI  AMİN .

HASRET!M S@N@

canım inş pozitif cıkar buraya sonucu hemen yaz gelir gelmez tamam mı

SÖZEN

ALLAH SABIRLAR VERSİN BENİMDE YENİ OLDU TANSFERİM 7 GÜN OLDU.ÇOK HEYCANLIYIM KORKUYORUM BİDE. HERKES OLACAK HİSSEDİYORUZ DEDİDİKCE ÜMİTLENİYORUM YA OLMAZSSA ÇOK ÜZÜLÜRÜM BENİMDE 7 HÜCRELİ EMBİRİYO

HASRET!M S@N@

canım inş tur ya o arkadasımızınki nolduysa yazmadıda buraya sende cok süşünme bak strestende olmuyormus cocuk rahatlamaya calıs kimsenin dediğinede bakma adet olacakmısın gibi düşün biliyorum zor ama varsa zaten seninledir yoksada cok üzülmezsin canım benm ama inş vardır

elvan&busenur

merhaba.benimde transferimin 9.günü bugün.çok korkuyorum tutmazsa diye.allah herkesin gönlüne göre versin... :flowers:

SILA1983

ÜZGÜNÜM KIZLAR İSTERDİM  MÜJDEEEEEE  DEMEYİ AMA OLMADI BEBEGİM BENİ BIRAKTI  DÜN ADET OLDUM :((((((((((((   COK MUTSUZUM SANIRIM UZUN BİR ZAMAN DAHA DENEMEYE GÜCÜM YOK  ARTIK SABRIM KALMADI ... KİMDEN NE EKSİMİZ VAR ANLAMADIMKİ :(((  HAYIRLISI RABBİMDEN  DEMEK BU İMİŞ  HAYIRLISI  :(((((((((((((((

elvan&busenur

merhaba arkadaşlar.ben aranıza yeni katıldım.30 eylülde bebeüim transfer edildi ve bugün 9. günüm.şu an hem ağlayıp hem yazıyorum.belimde hafif bir ağrı var.göğüslerim çok acıyor.allaha hep dua ediyorum salı günü test yaptırıcam.inşallah allah dualarımı kabul ederde bebeğim tutunur.benim gibi yeni transfer olanlar varsa yadıklarınız paylaşın lütfen.allah herkesin göre versin :crybaby2:

ponçik

Arkadaşlar lütfen isyan etmeyin , her şerde bir hayır vardır , Rabbim veriyorsa bir sebebi vardır , şükretmeliyiz , ama vermiyorsa da sebebi vardır , isyan etmeyelim

İnşallah Rabbim herkesin gönlünden geçeni versin bu mübarek günde  :amin:

HASRET!M S@N@

BENCEDE ACILARINIZI ANLAMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL SABREDİN DİYORUZ AMA İZE ZOR İŞTE DEMESİ KOLAY RABBİM SERİCEKTİR EMİN OLUN ARKADASLARIM SONUCLARINIZI HABER VERİN

elvan&busenur

sılacım çok üzüldüm inan bana.senin yerine kendimi koyuyorum.allahdan herşeyin hayırlısı.asla isyan etme tatlım ne desem boş ama allahım senin benim bizim gibi olan tüm herkesin dualarını kabul etsin inşallah.en kısa zamanda anne olman dileği ile arkadaşım.