YENİ TÜP BEBEK TRANSFERİ YAPTIRAN VARMIII

Başlatan SILA1983, 03 Ekim , 2010, 12:22:01

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Ocak , 2011, 20:07:08
Alıntı yapılan: umut vardır - 28 Ocak , 2011, 19:52:22
çok mutlu oldular hemde nasıl mutlulardı.ben duyunca agladmım kendimi tutamadım.eşimi aradım agladım bende hamile kalmak istiyorum bebek istiyorum o da olcak üzülme sen diyor .hamile haberleri alıyorm çevremden çok üzülüyorum .inş. bizede nasip etsin
bizlerde hamilelik haberlerimizi alacağız inşaallah :amin:  benim eşimde hep aynı olacak olacak sen inan ben inanıyorum der :) bende etrafımda hamile haberlerini alınca duygu karmaşası yaşıyorum onlar adına seviniyorum kendi adıma üzülüyorum hep düşünüyorum ben bu haberi alsam naparım diye :) ALLAHIM HER İSTEYENE YAŞATSIN BU DUYGUYU...SAĞLIKLA  ÇİFTER ÇİFTER,  ARKA ARKAYA BEBİŞLERİMİZ OLSUN :amin: :amin: RAZIYIM OLMAMASINDAN DAHA KÖTÜ OLAMAZ...
28 ocakda yazdığım bir ileti... gerçekten hamile olduğumu hep birisi bana söyleyecek diye hayal kurardım ama kendi gözlerimle idrar testinde görmüştümde olduğum yerde hem zıplıyor hem ağlıyordum yatağımın başında o an gözümün önüne geldide eşim uykudan uyandı sarıldı göğsüne basmıştı nasılda kalbi çıkacak gibi atıyordu  :love9: :love9: şükürler olsun rabbime onun dediği gibi ben inanıyorum olacak diyordu rabbim oldurdu
darısı isteyen herkese rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu  :amin: :amin: :amin:

gamzee47

merhaba arkadaslar bende ilk defa tüp bebek yaptırıyorum ama benim yumurta rezervim çok az 26 yasındayım toplam 4 yumurta toplandı bunlardan 3 ü işleme grdi ve 1i döllendi.p kadar canım sıkkın kı anlatamam yani şansım yok neredeyse...ne bileyim ben kızlar gücüm kalmadı ya daha bu yasta...

sukeyna

Arkadaşlar bu aralar transfer yaptıran var mı?ben bugün transfere gidicem de saat 5'te çok heycanlıyımm.. :honk:

melek100lü

:love9:  bilmiyorum canım ama rabbim kolaylık versin inşallah  :love9:

BusRaa18

Bugün 6 günüm Karnım AğrıO iNş tutaR ne gibi belirtileri varmı transferin Hamilelik beLirtisi ltfen cewap Yaşım 19 dOktror umutLu .S

nazlıyarim

sewgi arkadaşımız yaptırdı canım inşallah tutar maşallah...
BENİM HALA UMUDUM VAR...

sukeyna

Alıntı yapılan: BusRaa18 - 18 Haziran , 2012, 16:12:12
Bugün 6 günüm Karnım AğrıO iNş tutaR ne gibi belirtileri varmı transferin Hamilelik beLirtisi ltfen cewap Yaşım 19 dOktror umutLu .S
Canım ben tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım ama sen çok küçükmüşsün,özel değilse sorun neydi, ne kadarlık evlisin ki?
Adet sancısı gibi karnım ve belim çok ağrımıştı benim, hep hastalandım sanıp lavaboya gidiyordum, bol bol protein ağırlıklı beslen, ben gece gündüz et yemiştim ;)

sewgii

Mrb bayanlar benimde transferin 7.günü ama hic belirtim yok bóyle olup hamiş kalan varmı