28 Nisan , 2024, 21:34:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SUÇU BAŞÖRTÜLÜ OLMAK

Başlatan Lă_Tăhzen!, 01 Ekim , 2010, 11:12:46

« önceki - sonraki »

--elif--

BELKİ BİZ TÜRBANLA OKUYAMIYORUZ ÇALIŞAMIYORUZ AMA MERAK ETME BAŞKALARI K...NI AÇIP OKUYORLARDA,ÇALIŞIYORLARDA

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 07 Ekim , 2010, 19:27:32
evet sana katiliyorum fistik

ulkemiz demokratik ve laik bir ulke es cinseller yakinda birbirleriyle evlenmek isteyecekler buda kanunen kabull edilecek

ve bir kac sene sonra isvecteki gibi ilk okullarda orta okullarda genclere kondom dagitilacak

cocuk aldirmalar cogalicak

kulturel  dini ve  ahlaki degerlerimizi  kaybettik unuttuk zaten  

Faiz arttikca zenginler dahada cok zengin olurken fakirler dahada cok fakirlesecekler

Zamaninda kanunlari aldigimiz isvicre ve diger avrupa ulkelerinin sadece kanun degil kulturu ve dininide empoze edecekler ki ettiler zaten  !

Bas örtusu bir simge ise Ataturk resimleri ve bayragimizda bir simgedir. ben eminimki Ataturk su an yasada isi kesinlikle bu sekilde KISITLAMALAR olmazdi

Önemli olan turban degil o turbanin altindaki dusunceler ve beyin önemli ne kadar yoz bir dusunce....

Her insan dusuncelerinde ve inanclarinda özgur olmalaridir bu bir tek benim inancimda degil tum inanclar icin gecerlidir...

Konu kapandigi halde bu konuyu uzatman hos degil

malesef uzuyr konu hala... nurcum sen kapat bu konuyu en iyisi bacim bu forumda devamli tesettur hakkinda tartismalar oluyor ve assagalamalar oluyor bir daha böyle bir konuya yorum yazmak istemiyorum.!

Burda anneyiz ve bebeklerimizin paylasimlarini paylasiyoruz .

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: _€bRaR_ - 07 Ekim , 2010, 21:25:27
BELKİ BİZ TÜRBANLA OKUYAMIYORUZ ÇALIŞAMIYORUZ AMA MERAK ETME BAŞKALARI K...NI AÇIP OKUYORLARDA,ÇALIŞIYORLARDA
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ARKADAŞLAR BU KONUYU BU KADAR UZATMANIN Bİ ANLAMI YOK
HERKES DÜŞÜNCESİNDE ÖZGÜR
SİZ NE DERSENİZ DİYİN HERKES KENDİ DÜŞÜNCESİNİ SAVUNUR
KALP KIRMAYA GEREK YOK
DOSTLUKLAR ZEDELENMESİN :icon_thumright: :icon_thumright:

fıstık

07 Ekim , 2010, 21:36:21 #64 Son düzenlenme: 07 Ekim , 2010, 21:38:11 fıstık
BU ÜLKEDEN VE ŞARTLARINDAN MEMNUN DEĞİLSENİZ  İSTEDİĞİNİZ YERE GİDEBİLİRSİNİZ

BÜTÜN HAKLARINIZ ELİNİZDEN ALINIR AMA TÜRBANDA TAKARSINIZ ÇARŞAFTA GİYERSİNİZ RAHAT EDERSİNİZ

SiRiNe

:ehi: EBRAR TURK VATANDISLIGINDAN CIKIYOS HERHALDE YA ASLINDA BURAYA GELIN BAKIN OKULLARDA COCUKLARA HELAL KESIM YEMEK VERIYORLAR MUSLUMAN  COCUKLARA

DOGUMDA VEYA DIGER MUANELERDE BAYAN DOKTOR GETIRIYORLAR SAYGI GÄSTERIYORLAR

TURBAN VE CARSAFLA UNIV OKUMAK SERBEST

HICRET EDIN BURAYA  :toothy10:

NUR NERDESIN KAPAT SU KONUYU BACIM YA SEN KESIN SIMDI TOST YAPIYORSUNDUR ORDA BANADA YAP YAAAA IKI GUNDURR YAZISYORSUN NIYETI BOZACAM SIMDI BENDE GIDIP YAPACAM

:director: :director: :director: ;D

Lă_Tăhzen!

TÜRKİYE LAIK KALACAK KALSIN BAKALIM ÖTE TARAFTA BURDAKİ LAİKLİK İNKİLABİ GECMİCEK NE YAZIKKİ  ::)

LAİKLİĞİ SAVUNAN BASORTUSUNE DUSMAN BASORTLU ÖGRENCİLERE BURS VERMEYEN ÇAGDAS HANIMEFENDI TURKAN SAYLANI GORDUK YASMAININ SON DONEMLERİNDE BASINI ÖRTMEK ZORUNDA KALDI ÇAGDASLIK NERDE KALDI laiklik nerde  [color=kırmızı]SÖZÜM MECLİSTEN DISARI [/color]

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 07 Ekim , 2010, 21:39:20
:ehi: EBRAR TURK VATANDISLIGINDAN CIKIYOS HERHALDE YA ASLINDA BURAYA GELIN BAKIN OKULLARDA COCUKLARA HELAL KESIM YEMEK VERIYORLAR MUSLUMAN  COCUKLARA

HICRET EDIN BURAYA  :toothy10:

NUR NERDESIN KAPAT SU KONUYU BACIM YA SEN KESIN SIMDI TOST YAPIYORSUNDUR ORDA BANADA YAP YAAAA IKI GUNDURR YAZISYORSUN NIYETI BOZACAM SIMDI BENDE GIDIP YAPACAM

Ben kaldigim ulkeyi cok seviyorum

dedigin gibi okulla cocugun icin yemek listesini seciyorsun asla et yedirmiyorlar

cok Saygili insanlar Berlisconi saolsun  :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 07 Ekim , 2010, 21:42:27
TÜRKİYE LAIK KALACAK KALSIN BAKALIM ÖTE TARAFTA BURDAKİ LAİKLİK İNKİLABİ GECMİCEK NE YAZIKKİ  ::)

LAİKLİĞİ SAVUNAN BASORTUSUNE DUSMAN BASORTLU ÖGRENCİLERE BURS VERMEYEN ÇAGDAS HANIMEFENDI TURKAN SAYLANI GORDUK YASMAININ SON DONEMLERİNDE BASINI ÖRTMEK ZORUNDA KALDI ÇAGDASLIK NERDE KALDI laiklik nerde  [color=kırmızı]SÖZÜM MECLİSTEN DISARI [/color]
ay o kadini anma ya ben hala sasiriyorum ona  :-ooo :-ooo :-ooo

dusmeyi gor

Lă_Tăhzen!

07 Ekim , 2010, 21:47:21 #69 Son düzenlenme: 07 Ekim , 2010, 22:10:16 <==NUR==>
:ehi: EBRAR TURK VATANDISLIGINDAN CIKIYOS HERHALDE YA ASLINDA BURAYA GELIN BAKIN OKULLARDA COCUKLARA HELAL KESIM YEMEK VERIYORLAR MUSLUMAN  COCUKLARA

HICRET EDIN BURAYA  :toothy10:

YOK BACIM TOST YAPMIYORUM SAÇ TARIYORUM MALUM BASORTULU OLUNCA SAC TARAMAYI UNUTUYORUM  :toothy10:  VALLA TURKIEYE CUMHURIYETININ KANUNLARINA UYULACAKSA BENDE CIKIYORUM GURCU VATANDASI OLUYORUM  :toothy10:

AYRICA KONU NASIL KAPANIYOR YAA BEN BILMIYORUM MODERATOR DEGILIMKI KONU KAPATAM :D

Balböceği

derbeder

konu kapansin dedik hepimiz ama israrla devam edenler oldu. hem herkesin kendi fikri deniyor, saygi duygulsun deniyor..ama maalesef bunu goremiyorum. ayrica ataturke laf atilmis gibi konu baska yerlere cekiliyor. basortusu bir Türkiye ayibidir..bunu illede birilerinin soylemesi gerekmez, zira gorunen koy kilavuz istemez.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 07 Ekim , 2010, 21:47:21
:ehi: EBRAR TURK VATANDISLIGINDAN CIKIYOS HERHALDE YA ASLINDA BURAYA GELIN BAKIN OKULLARDA COCUKLARA HELAL KESIM YEMEK VERIYORLAR MUSLUMAN  COCUKLARA

HICRET EDIN BURAYA  :toothy10:

YOK BACIM TOST YAPMIYORUM SAÇ TARIYORUM MALUM BASORTULU OLUNCA SAC TARAMAYI UNUTUYORUM  :toothy10:  VALLA TURKIEYE CUMHURIYETININ KANUNLARINA UYULACAK LAIKLIK SAVUNULACAK VE LAIKLIK INKILABI NE DIYOSA O YAPILACAKSA BENDE CIKIYORUM GURCU VATANDASI OLUYORUM  :toothy10:

AYRICA KONU NASIL KAPANIYOR YAA BEN BILMIYORUM MODERATOR DEGILIMKI KONU KAPATAM :D
:k06: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

KONUYU SİLCEKTİM SİZİN SİLME HAKKINIZ YOK DIYO BENDE DEDIM BENIM NEYE HAKKIM VAR OKUMA HAKKIM YOK TURKIYEDE BASORTULU YASAMA HAKKIM YOK  ÖGRETMEN OLMA HAKKIM YOK YOK YOK   :ehi:  MODERATOR SILMESİ LAZIMMIS