2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:14:52
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Temmuz , 2011, 14:10:07
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:08:42
sümayre bacım çıldırma bulana kadar bir sürü uğraştık bebişleri ya ciddi bi şey varsa bugün bi dinlennn  :caca:
tamam tamam kızma inan içinden çıkamadım.bi daha hep markete yolluyorum esimi.gitsem mi gitmesem mi diye 2 saattir düsünüyorum. :sad1: tamam canım birinin kızması iyi oldu gitmeyim o zaman.bu sol tarafım çöktü sanki.böbreğim bi garip ağrıyor

gitme tabi eşin alsın yine ağrın var dinlenmen lazım ne olduğunu bilmiyoruzki gazmı başka bi şeymi.bebişini düşün annesi sen bol bol dinlen
canım ya baska ne olabilir korkmaya basladım.sol tarafım böyla sancıyo elim karnımda duruyorum.geçmezse yarın doktora mı gitsem.peki devlet hastanesine gitsem bakarlarmı yarın

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Temmuz , 2011, 14:19:20
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:14:52
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Temmuz , 2011, 14:10:07
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:08:42
sümayre bacım çıldırma bulana kadar bir sürü uğraştık bebişleri ya ciddi bi şey varsa bugün bi dinlennn  :caca:
tamam tamam kızma inan içinden çıkamadım.bi daha hep markete yolluyorum esimi.gitsem mi gitmesem mi diye 2 saattir düsünüyorum. :sad1: tamam canım birinin kızması iyi oldu gitmeyim o zaman.bu sol tarafım çöktü sanki.böbreğim bi garip ağrıyor

gitme tabi eşin alsın yine ağrın var dinlenmen lazım ne olduğunu bilmiyoruzki gazmı başka bi şeymi.bebişini düşün annesi sen bol bol dinlen
canım ya baska ne olabilir korkmaya basladım.sol tarafım böyla sancıyo elim karnımda duruyorum.geçmezse yarın doktora mı gitsem.peki devlet hastanesine gitsem bakarlarmı yarın

büyük ihtimal gazdır o ama bilemeyiz tabi geçmezse git tabi çok ağrın varsa ihmal etme
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sende sağol fıstık nur bacıyla dertler daha az acı
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ay çıldırcam vakit geçmiyoo herkeşler nereye kayboldu yinee  :cildir:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:23:57
oğlunu kucağına al sende gelme bende aynı soruyu sana soracağım.çoğu bebeği ile ilgileniyor.ee sıcak haliyle hamisler eskisi gibi duramıyordur balımm

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Temmuz , 2011, 14:27:41
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:23:57
oğlunu kucağına al sende gelme bende aynı soruyu sana soracağım.çoğu bebeği ile ilgileniyor.ee sıcak haliyle hamisler eskisi gibi duramıyordur balımm

ayyyy bi alsam da kucağıma bi uğraşım olsa yoksa ben yine proje çizmeye başlıcam sıkıntıdan patlıcam yaa nasılsa oturuyorum bilgisayar başında hiç değilse üretime geçiyim bu bebeğe 2 gün şans veriyorum doğdu doğdu yoksa çalıştırcam onu :D

aydinays

cANIM BENİM 41. HAFTADASIN BENİM 23. HAFTAM BİTTİ  :k06: :k06: :k06:
HADİ BAKALIM OĞLUŞ BU GECE SÜPRİZ YAPAR İNŞALLAH.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 15 Temmuz , 2011, 14:39:07

yapmaz teyzesiiii yapmazzz gözüm korktu benim ondan.hiç sancım da yok bugün normalde ağrırdı hafif hafif hurmalarımı yiyim bi kase vardır o da doğurtmazsa beni artık yapacak bi şeyim yok istesede tıpayı vurcam çıkarmıcam onu :D

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:42:45

yapmaz teyzesiiii yapmazzz gözüm korktu benim ondan.hiç sancım da yok bugün normalde ağrırdı hafif hafif hurmalarımı yiyim bi kase vardır o da doğurtmazsa beni artık yapacak bi şeyim yok istesede tıpayı vurcam çıkarmıcam onu :D
olsun annesi sabret gayet normal.erkeklerin bir hafta geç gelme gibi bi özelliği varmıs.bi kaç gün içinde olur doğumun hayırlısıylan

izemsevi

biz geldik yemeğimizi dondurmamızı yedik geldik 10dk sonrada hazırlancaz nur benim kız sabah bir hareketliydi beni kaldırdı yandan yandan tekmeleye tekmeleye kahvaltıdada öyleydi şimdi gene sessizleri oynuyor sabah eşimin elini koydum eşim diyorki sabah sabah niye böyle çırpınıyorki diyor kalktım birşeyler atıştırdım az hafifledi benim bu kız bir alem tontik kelebeğim

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Temmuz , 2011, 14:56:47
biz geldik yemeğimizi dondurmamızı yedik geldik 10dk sonrada hazırlancaz nur benim kız sabah bir hareketliydi beni kaldırdı yandan yandan tekmeleye tekmeleye kahvaltıdada öyleydi şimdi gene sessizleri oynuyor sabah eşimin elini koydum eşim diyorki sabah sabah niye böyle çırpınıyorki diyor kalktım birşeyler atıştırdım az hafifledi benim bu kız bir alem tontik kelebeğim

benim oğluşta hiç durmadı sabahtan beri az önce misafir vardı göbek bi sağa bi sola gidiyo şaşkınlıkla bakakaldı kadınn

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Temmuz , 2011, 14:44:45
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:42:45

olsun annesi sabret gayet normal.erkeklerin bir hafta geç gelme gibi bi özelliği varmıs.bi kaç gün içinde olur doğumun hayırlısıylan

hayırlısı canım ben artık stres yapmıyorum da herkes daha doğurmadınmı diye sorunca yine aklıma geliyo şurda vakit geçirmeye çalışıyorum unutmaya çalışıyorum ama olmiiiiiii :D

izemsevi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:58:20

benim oğluşta hiç durmadı sabahtan beri az önce misafir vardı göbek bi sağa bi sola gidiyo şaşkınlıkla bakakaldı kadınn

seninki çıkamıyorya stres yaptı gaza geldi sanırım :ehi: benimki sabah çok hareketli oluyor öğlen bu sıralar sanırım uyuyor 5 gibi felan gene hareketleniyor

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Temmuz , 2011, 15:01:53
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:58:20

seninki çıkamıyorya stres yaptı gaza geldi sanırım :ehi: benimki sabah çok hareketli oluyor öğlen bu sıralar sanırım uyuyor 5 gibi felan gene hareketleniyor
maşallah senin prenses düzenli.benimki hiç düzenli değil çocuk sürekli panik halinde bi sağa bi sola yüzüyo vuruyo kafasını diriyo poposuyla itiitriyo iyice psikopata bağlandı