2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

ya bu arada herkesin doğumu ne kadar da yaklaşmış. Allahım..... bu gün kandil bu arada hepinizin kandili mübarek olsun kızlar.

izemsevi

maşallah sarpere bende bugün 4te randevumuz var kızımla gitcez inşallah bende 23 haziranda gittiğimde 2450 demişti sonra 4 temmuzda gittik ozamanda 3080 dedi 11günde 630gr almış acaba bu gittiğimde 3500olmuşmudurki bugün sezeryan gününü verir diye umuyorum ama bakalım hayırlı artık pisicik hoşgeldin

burcu MELEK

evet sevalcim aynen öyle bildiyin kanguru görevi görüyoruz simdide banyo yaptıgı için mücadele edemedi uyuyor  :ehi:  :ehi:  :ehi: cok cabaladı ama ben kazandım  :k06: evet öznurum benim ya deyiştim evet ondan tanımadın .bu arada haklısın anne sütü cok önemli ben hastanedeyken gözlerim dolarak emziriyodum dudaklarımı kemiriyodum agrıdan yinede emziriyodum hemsire sabah gelip doktorla tebrik etti koridorda maam vermeyen ısrarla emziren tek anne dedi göysü acıyan dayanamayıp mama takviyesi yapmış bi hafta ayagımı yere vurarak emzirdim ama iyi oldu masallah emiyor kuzum pisicik hoşgeldin elşif nasıl bakalım gazıyla aran nasıl zincoyukullanıyomusun hala

°•.ℓανιηуα.•°

sevalim son haftalarda çok kilo alıyomuş bebekler. bence 3.500 kesin olmuştur. hay maşallah yaaa... güzel doğucak herhalde kilosu iyi olucak  :nazar:

burcum evet seni tebrik ediyorum. ben hala ağlayarak emziriyorum. yaralar geçmedi. meme ucum yok. çok sızlıyo. ama napalım. silikon ucu hiç almıyo benim sıpa. zincoyu da vermedim. ilerde bağırsak sorunlarına yol açabiliomuş...

kızlar ben kaçar. sıpam yüzüstü yatıyo ya, başında duruyorum nolur nolmaz. hepinizi öpüyorum...

burcu MELEK

masallah pekte yakıstı oglumuzla kızımız  :ehi:  canım benimde hiç uc yok   :dontknow:  :dontknow: ama ben meme ucu kullanıyorum göyüslerim asırı büyüdü yoksa cocuk ememiyor agzına sımoyor kacıyo doktor kullan yoksa doymaz dedi ama o daha cok acı veriyor yaraysa cektikce yaran kanıyor vakum gibi ama gectşi cok sükür. kendine cici bak sarperede

burcu MELEK

seval hadi artık yarın tarihi alda gel boş gelme yeter artık  :k06:  :k06: bak kızda büyümüş masallah benim kızım bugün tam bir aylıık oldu  :k06:  :k06: kızlar bende kacar sıpam uyurken yemeyimi yapayım

izemsevi

inşallah öznurum kilosu yerinde doğar sağlıkla sıhatle doğar  :amin: ya kızlar bu meme ucunu ne aldınız ben avent almıştım standart ama büyük geldi gögüslerimde büyük olmasına rağmen büyük geldi çok ilginç siz hangi marka aldınız birde gögüs kanayınca sütte kanlı olmazmı o sütü içirmek iyimiki bebişe

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk kızlar ,burcum elifim çok şükür riyi alma aynısorunumuz sanırım karnını doyuruyorum altıda kurur ama koyduğum an yataga ağlamaya baslıyor kucagıma alıp emzirince hiç bişey yok öyle yatıyor göğsümde anlamadım gitti gazınıda çıkarıyorum ama neden öyle yapıyor kafayı yıcem  :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

kısslar nasılsınız.bebisimin cinsiyeti belli değil ama bugün arastırdım kız isimleri.erkek isimlerimiz belli de kızda takıldım kaldım :ehi: :ehi: nur benim sol tarafım karnım hala ağrıyo geçmedi.ara ara giriyo geliyo.pazara gidicektim çok uzak kararsız kaldım.dolap bosaldı.ve gitsem geri gelsem gidis 20 dk gelis 20 dk esyalarla naparım karar veremedim.e sonra geri o yolu yürüyecem eskisehire gitmek için.sence bu ağrıyla gitmelimiyim. çok komik oldu sorum demi. :ehi: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sümayre bacım çıldırma bulana kadar bir sürü uğraştık bebişleri ya ciddi bi şey varsa bugün bi dinlennn  :caca:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:08:42
sümayre bacım çıldırma bulana kadar bir sürü uğraştık bebişleri ya ciddi bi şey varsa bugün bi dinlennn  :caca:
tamam tamam kızma inan içinden çıkamadım.bi daha hep markete yolluyorum esimi.gitsem mi gitmesem mi diye 2 saattir düsünüyorum. :sad1: tamam canım birinin kızması iyi oldu gitmeyim o zaman.bu sol tarafım çöktü sanki.böbreğim bi garip ağrıyor

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Temmuz , 2011, 14:10:07
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:08:42
tamam tamam kızma inan içinden çıkamadım.bi daha hep markete yolluyorum esimi.gitsem mi gitmesem mi diye 2 saattir düsünüyorum. :sad1: tamam canım birinin kızması iyi oldu gitmeyim o zaman.bu sol tarafım çöktü sanki.böbreğim bi garip ağrıyor

gitme tabi eşin alsın yine ağrın var dinlenmen lazım ne olduğunu bilmiyoruzki gazmı başka bi şeymi.bebişini düşün annesi sen bol bol dinlen