2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Kızlar ben çıkar şimdi birşeyler atıştıracağım, kızımda mırıldanıyor onada bir bakayım. Sizleri çok öpüyorum kendinize iyi bakın görüşürüz  :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 13 Temmuz , 2011, 18:50:06
Kızlar ben çıkar şimdi birşeyler atıştıracağım, kızımda mırıldanıyor onada bir bakayım. Sizleri çok öpüyorum kendinize iyi bakın görüşürüz  :opucuk:

mırıldanıyor mu .. oy yerim onu yaaaa. depüklüyordu şimdide mırıldanıyor  :love9: :love9: :k06:
:nazar: :nazar: :nazar:

Aytii

banu_fth

banu_fth

çatlatırsın adamı haydeeeeeeeee..
neler oldu anlat  :caca:

Aytii

:ehi: :ehi:

oglumun günlügüne yaziyodum kiz görmedim cvp verdigini  :k06:

suanda bir sorun yok hafif sancin var dedi haftaya gidicem yine kismetse ayin 20 sinde ozaman çati muayenesini yapacak iste normal dogum istedigim için bakçaz müsaitmi orasi dedi öyle yani  ::)

banu_fth

hııı ben de gördüm dedim buraya yazıomuş zilli  :k06: :k06:  önce koşmuş oğlunun günlüğüne anlatıo .. burdan bi meraklandırdı  :ehi: :ehi: :ehi:

iyi iyi sevindim güzel geçmesine  :love9:  :nazar:  .. Allah razı olsun eşinin annesinden yaa .. okuyunca içim tuhaf oldu  :nazar: :nazar: Allah sağlık sıhhat versin ona .. oğuz tanısın onu bence o kadın bunu hakediyor .

çatı muayenesi umarım acıtmıyordur .. doğurmadan önce herkes gelip parmaklıyormuş ya açılma var mı diye .. o zaman çok acıdığını sölemişler di .. ama catı muayene de acıyor mu acaba ??

Aytii

amin canim dedigin gibi baba annesi hak ediyo gerçektende  :love9:

hiç bir fikrim yok çatiya nasil bakildigindan  :dontknow: benim bildigim doguma girdigin zaman herkes barnak atiyo  :laughing7: hani fikir alisverisi yapmak için heralde herkes ayni fikirdemi diye  ???

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ay birisi bi kere atsa nolur sanki .. ebesi doktoru ayrı ayrı gelip parnaklıolarmış ve çok acıomuş  :-ooo

banu_fth

eve gidiorum kızlar hepnize iyi akşamlar ..  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  :wave:

acıktım artık çok .  :hungry:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 13 Temmuz , 2011, 19:29:41
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ay birisi bi kere atsa nolur sanki .. ebesi doktoru ayrı ayrı gelip parnaklıolarmış ve çok acıomuş  :-ooo

bakarsin hastanedeki hastalarada sorarlar bide sizin fikrinizi alalim  :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ohh beeeeee elifin gazı çıktıııııııııııııııııı :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: doğumdan önce bir gaz olayına bukadar svineceğim inanın hiç aklıma gelmezdi

dünürüm kontrolünmü vardı bugün sancılar ne durumda canım???
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Temmuz , 2011, 19:42:03
ohh beeeeee elifin gazı çıktıııııııııııııııııı :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: doğumdan önce bir gaz olayına bukadar svineceğim inanın hiç aklıma gelmezdi

dünürüm kontrolünmü vardı bugün sancılar ne durumda canım???

ayy canım  benimm inan çok sevindim insallah bundan sonra hep gazsız günler diliyorum size.nasıl elif anne olmak nasıl birseymis canım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ