2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım benım çokkk güzel bir duygu gerci pek yaşayamıyorsun o sevıncı bebekle ugrasmaktan uykusuzluktan bitap düşmüş haldeyim doyurdum yeni yatırdım şimdi yıne miyaklayıp duruyor kafayı yıcem yaaaa :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 13 Temmuz , 2011, 19:58:36
:ehi: :ehi: :ehi: OHHH ELİF PIRTLAMIŞŞŞŞŞ

öylede ,hala mızırdanıyor ya aa karnı tok,sırtı pek ne isttiyor bu neden ağlıyor :-\ :-\ :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Temmuz , 2011, 20:02:04
canım benım çokkk güzel bir duygu gerci pek yaşayamıyorsun o sevıncı bebekle ugrasmaktan uykusuzluktan bitap düşmüş haldeyim doyurdum yeni yatırdım şimdi yıne miyaklayıp duruyor kafayı yıcem yaaaa :sad1:

ZORR GERÇEKTEN ANNE OLMAK SABIR İSTEYEN Bİ ŞEY ALLAH YARDIMCIN  OLSUN CANIM ALLAH SABIR VERSİNN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Temmuz , 2011, 20:03:13
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 13 Temmuz , 2011, 19:58:36
:ehi: :ehi: :ehi: OHHH ELİF PIRTLAMIŞŞŞŞŞ

öylede ,hala mızırdanıyor ya aa karnı tok,sırtı pek ne isttiyor bu neden ağlıyor :-\ :-\ :-\

ALIŞTI GÖBÜŞTE RAHAT RAHAT ŞİMDİ ZORA GELEMİYO ANNESİ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Temmuz , 2011, 20:02:04
EMİNİM ÇOK ZORDUR ANNE OLMAK.ARKADASIMIN DOĞUM YAPTIĞI ZAMAN GÖRDÜM DE BEBEKLE UĞRASMAK HAKİKATEN ÇOK ZOR.ALLAH ANNELERE KOLAYLIK VERSİN :amin: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

elvan&busenur

herkese merhaba kızlar nasılsınız bakalım bebişleriniz nasıl hepsi iyidirler inşallah bizde oğlumla 2 gündür foçadayız kayınvalidemin yazlığında denize girdik biraz yandık bronzlaştık yarın tatilimiz bitiyor evimize döncez artık temizliğe başlıcaz hayırlısıyla inşallah hastane çantamızı hazırlıycaz :hieyt:babişkoyla beraber kaanımın odasını süslüycez :muzz: :nazar:

Aytii

hosgeldin Elvan  :opucuk:

masallah size az kalmis  :nazar: bencede bi an önce hazirla herseyini bunlarin nezaman gelecegi belli olmuyo  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

elvan&busenur

Merhaba aytencim evet artık az kaldı bizde eksiklerimizi tamamlayalım dedik tatilimiz de bitti :-[bir yandan da seviniyorum oğluşumun gelmesine az kaldı :occasion5: :muzz:

Aytii

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 13 Temmuz , 2011, 20:11:41
Merhaba aytencim evet artık az kaldı bizde eksiklerimizi tamamlayalım dedik tatilimiz de bitti :-[bir yandan da seviniyorum oğluşumun gelmesine az kaldı :occasion5: :muzz:

aslan burcu erkegimi olacak oda  :laughing7:

elvan&busenur

beni yemeğe bekliyorlar kızlar hepinizi kocaman öptüm :opucuk: :wave:

doymuyor bu çocuk doymuyorr yeni emzirdim gazıda çıktı altıda temız hala şak şakk diye eldıvenlı ellerını emıyor ya :-\ :dontknow:

Aytii

:k06: :k06: :k06:

oyy kiyamam ona

dünür sen ona hurma yedirmistin degilmi dogdugunda  ::) hurma yiyen bebekler istahli olur derler  :laughing7: masallah ona herkesede söyleme  :caca:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤