2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 04 Temmuz , 2011, 16:02:47
amin canım, zaten benim de çok kalmadı. 1-2 hafta sonra ayrılıcam. gerçi yasal hakkı elde ettiğim için her an çıkabilirim istesem :occasion14:

İyi bari canım inş. dayanabilirsin de oğluşunla daha fazla vakit geçirirsin  :-*

izemsevi

biz geldik kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :nazar: :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 16:06:01
biz geldik kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :nazar: :nazar:

Hoşgeldiniz canım, nasılmış prenses?

muhribe

izemsevi

prenses 3080gr olmuş 34+5 günlük sata göre dedi bebek gelişimine görede 36+2 günlük gözüküyor dedi doğum pozisyonuna hala girmemiş gircek gibide durmuyor dedi istirate devam dedi bende 5gün daha çalışmam sakınca yaratırmı dedim oda arazi görevin yoksa yada yorucu bir işin yoksa 5gün daha çalışabilirsin ama herhangi durum olursa hemen gel dedi haftaya cumaya yeniden çağırdı

muhribe

maşallah canım hadi gelmiş geçmiş olsun  :nazar:

izemsevi

sağol muhrişim haftaya çarşamba ayırcak izne doğum içinde bakıcam gelişimi böyle iyi olursa erken görmezsem 27 temmuzda alırım ama agustosun ilk günlerinide bekleyebilirim dedi kesin birşey konuşmadı haftaya cuma sanırım daha kesin konuşur

muhribe

madem sezeryan olacak durabildiği kadar dursun canım içerde. nasılsa kilosu artar da çıkamaz derdi yok.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 16:17:42
prenses 3080gr olmuş 34+5 günlük sata göre dedi bebek gelişimine görede 36+2 günlük gözüküyor dedi doğum pozisyonuna hala girmemiş gircek gibide durmuyor dedi istirate devam dedi bende 5gün daha çalışmam sakınca yaratırmı dedim oda arazi görevin yoksa yada yorucu bir işin yoksa 5gün daha çalışabilirsin ama herhangi durum olursa hemen gel dedi haftaya cumaya yeniden çağırdı

Maşallah prensese benim kızı geçmiş  :nazar: :nazar: Bence 5 gün kendini yorma derim ama iyi hissediyorsan bari hayırlısı ile git gelde ondan sonra sürekli dinlen bari canım  :opucuk: Ayrıca sen sezeryan olacaksın boşver rahatını bozmasın prensesin  :k06:

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 04 Temmuz , 2011, 16:21:20
madem sezeryan olacak durabildiği kadar dursun canım içerde. nasılsa kilosu artar da çıkamaz derdi yok.

öyle canım sanırım benim bir anda ağırlaşmamın sebebi prensesimizin kilosunun artmasından sanırım

muhribe

evet canım yarım kilo bile olsa çok fark ediyor insan davul gibi hissediyor

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Temmuz , 2011, 16:25:13
Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 16:17:42

Maşallah prensese benim kızı geçmiş  :nazar: :nazar: Bence 5 gün kendini yorma derim ama iyi hissediyorsan bari hayırlısı ile git gelde ondan sonra sürekli dinlen bari canım  :opucuk: Ayrıca sen sezeryan olacaksın boşver rahatını bozmasın prensesin  :k06:

gizemcim bende zaten yorulursam ayrılırım sende durum nasıl iyimi prenses

Shadowqueen

Tatlım benim kızımda iyi maşallah kıpır kıpır, zırt ordan şişiriyor karnımı zırt öteki taraftan  :k06: Arada bir topuklarını ve dirseklerini gezdiriyor karnımda mükemmel birşey yaaa, çıksada karnımdan yesem bir güzel  :hungry: :hungry:

izemsevi

maşallah prensese :nazar: benimde akşam çok hareketli oluyor seninkinin kilo ne kadar kontrolün ne zaman

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 16:36:38
maşallah prensese :nazar: benimde akşam çok hareketli oluyor seninkinin kilo ne kadar kontrolün ne zaman

Dün gittik tekrar sancım var mı diye 2966 gr 48 cm çıktı pamuk kızım, tekrar kontrolüm cuma günü canım