2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

izemsevi

ne yapalım ayten teyzesi iyiyiz siz bugün temizlik yapmadınızmı dün kontrole gittik izemsevi 3080 gr olmuş dr amcası 27 temmuzdada alabilirim 1-2ağustostada dedi

Aytii

oy masallah  :nazar: bugün izinliyim ben temizlik yok  :k06:

27 sinde dogarsa benim oglumda normalde ozaman dogmasi lazim ayni zamanda almis olcaz kucaklarimiza  :love9:

izemsevi

inşallah canım dünki muayenede benim için 34+5 sin ama bebk 36+2 gözüküyor gelişim olarak dedi bakıcam eğer erken olmazsa 27 temmuzda tam38 haftalıkken alırım dedi bende 4-5 gün daha beklesin 1-2 ağustos olsun diyorum 2ağustosta 39haftaık oluyor oda gayet iyi

Aytii

bence anne karninda ne kadar kalirsa okadar iyi zaten

bizde yarin insallah tam 37 haftalik oluyoruz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

senin sezeryan olursa 2 hafta sonra alır yani20-21 temmuz gibi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Temmuz , 2011, 13:00:11
selaaamm  :opucuk: bizde geldik  :hello: sabah kahvalti yaptik pazara gittik birsürü sey aldik  :hungry: nasilsiniz bakim

Selam canım hoşgeldiniz afiyet olsun kuzuyla sana  :opucuk: Bizde iyiyiz kızımla yaramazlık yapıyor bol bol  :k06: :k06:

Aytii

bilmiyorum

bana sezeryanda olsan gününü doldurmasini beklerim demisti  :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Temmuz , 2011, 13:10:53
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Temmuz , 2011, 13:00:11
selaaamm  :opucuk: bizde geldik  :hello: sabah kahvalti yaptik pazara gittik birsürü sey aldik  :hungry: nasilsiniz bakim

Selam canım hoşgeldiniz afiyet olsun kuzuyla sana  :opucuk: Bizde iyiyiz kızımla yaramazlık yapıyor bol bol  :k06: :k06:

masallah hareket etsin zaten çikmaya kalkmasin daha simdiden  :nazar:

izemsevi

ya gününü  beklerken birde normal doğum olursa çatı müsait değil deyipde sezeryan ol derse ve son güne kadarda bekletirde normal yapacak olursa sıkıntı olmazmı

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Temmuz , 2011, 13:13:11
ya gününü  beklerken birde normal doğum olursa çatı müsait değil deyipde sezeryan ol derse ve son güne kadarda bekletirde normal yapacak olursa sıkıntı olmazmı

valla bilmiyorum Seval o duruma göre bakar heralde artik

ayaga kalktim az önce sanki karnim asagiya tonla sarkiyomusçasina agri yapti  :sad1: :sad1: :sad1: yürürken çok zorlandim  :'( niye öyle oluyo yaaa  :(

izemsevi

o bendede oluyor sordum dün dr bebk bazen tüm ağırlıyla bir yere toplanıyor dedi ve baskı yapıncada siz sarkıyor gibi hissediyorunuz dedi

Aytii

izemsevi

benimde karnımın içi sızlıyor ve sarkıyor gibi oluyor öyle olduğunda

Aytii

kasiklarima vuruyo agrisi aslinda

sanki kesilmis gibi orasi  :-\