2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 01 Temmuz , 2011, 14:24:05
Gizem kaça kadar ulasti sancilarin? ben okuyorum mesela 36 haftalik dogan bebeklerin fazla tedaviye ihtiyaçlari kalmiyomus  :dontknow:

Valla ben bir ara baktım 50 lere çıkmıştı ama makina sağda idi benide sola döndürdü pek takip edemedim  :dontknow: Doktor sancın baya çıkmış dedi işte alttan muayene etti açıklığıda görünce hemen serum yazdı. Valla ben konuşamadım ama anneme bugün almak zorunda kalırsak küveze girer demiş  :sad1: :sad1:

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Temmuz , 2011, 14:24:28
Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Temmuz , 2011, 14:22:03
çok geçmiş olsun gizemcim biz bu biciriklerle ne yapcaz habire erken gelmek istiyorlar sen artık annenin yanına dükkana gidip gelmesen oda yorar canım sancın kaç çıktı nstede kızımızın kalp atışları nasıldı

Teşekkürler tatlım, valla yatış verdide ben evde dinlenirim diye söz verdim. Hiç kalkmayacaksın yormayacaksın kendini dedi. Bende antibiyotiğimi aldım uzanıyorum. Sancım 50 lere kadar çıktı kalp atışı maşallah iyiydi 150-165 arası idi

antibiyotiği niçin kullanıyorsun canım banada öyle kalkmayacaksın dinleneceksin dedi allaha şükür kanamam geçti cidden evde dinlendiğindegeçiyor sen bu ara evden çıkma dışarı 2cm baya bir açıklık çatı muayenesinde nasıldın zorlandınmı

...ŞehzadEfe...

35. haftadan sonra bebeği almak sakıncalı değilmiş artık arkadasım doğurdu çocuk gelişememiş içeride küvez falan yok zayıftıda aldı doktor dışarda büyüsün dedi
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

Alıntı yapılan: nagihannn - 01 Temmuz , 2011, 14:29:55
35. haftadan sonra bebeği almak sakıncalı değilmiş artık arkadasım doğurdu çocuk gelişememiş içeride küvez falan yok zayıftıda aldı doktor dışarda büyüsün dedi
benim de takip ettiğim ingilizce bi site var. çok doğru tespitler içeriyor. ben aklıma takılan çoğu şeyin cevabını hep ordan buldum. neyse dün okuduğum parçada 35. haftanın tamamlanmasından sonra doğan bebeklerin çoğu dış destek ünitesine ihtiyaç duymadan hayatlarını devam ettirirmiş, böyle diyordu

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Temmuz , 2011, 14:29:03
çok geçmiş olsun gizemcim biz bu biciriklerle ne yapcaz habire erken gelmek istiyorlar sen artık annenin yanına dükkana gidip gelmesen oda yorar canım sancın kaç çıktı nstede kızımızın kalp atışları nasıldı

Teşekkürler tatlım, valla yatış verdide ben evde dinlenirim diye söz verdim. Hiç kalkmayacaksın yormayacaksın kendini dedi. Bende antibiyotiğimi aldım uzanıyorum. Sancım 50 lere kadar çıktı kalp atışı maşallah iyiydi 150-165 arası idi

antibiyotiği niçin kullanıyorsun canım banada öyle kalkmayacaksın dinleneceksin dedi allaha şükür kanamam geçti cidden evde dinlendiğindegeçiyor sen bu ara evden çıkma dışarı 2cm baya bir açıklık çatı muayenesinde nasıldın zorlandınmı

İdrar testi yapıldı bakteri çıktı o yüzden verdi canım bol bol da su iç dedi. İÇiyorum ama işe yaramıyor sanırım  :dontknow: Çatı muayenesin de biraz zorlandım ama çok canım yanmadı zaten sancım olduğu için pek anlamadm  :dontknow:

Sende dikkat et kendine canım

Shadowqueen

İnş. canım gerek kalmazda hastanede benim yanımda yatar kızım  :amin: :amin:

izemsevi

bizimde 35.tamamlamamıza 3-4 gün kaldı hayırlısıyla muhrişcim gerçi şuan 35e girmiş oluyoruz

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: muhribe - 01 Temmuz , 2011, 14:31:47
benim de takip ettiğim ingilizce bi site var. çok doğru tespitler içeriyor. ben aklıma takılan çoğu şeyin cevabını hep ordan buldum. neyse dün okuduğum parçada 35. haftanın tamamlanmasından sonra doğan bebeklerin çoğu dış destek ünitesine ihtiyaç duymadan hayatlarını devam ettirirmiş, böyle diyordu

gayette büyüdü  :binkybaby: sadece emmedi ama arkadasımda suç var zorlamadı tıktı mamayı şimdi olması gerekende de iyi çocuk  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Temmuz , 2011, 14:32:53

İdrar testi yapıldı bakteri çıktı o yüzden verdi canım bol bol da su iç dedi. İÇiyorum ama işe yaramıyor sanırım  :dontknow: Çatı muayenesin de biraz zorlandım ama çok canım yanmadı zaten sancım olduğu için pek anlamadm  :dontknow:

gizemcim idrar enfeksiyonuna maydonoz iyi geliyor emin olabilirsin benim hamile arkadaşımda son ayında enfeksiyona yakalandı hep maydonoz yedi bol bol bende ilk zamanlar 2 defa oldum enfeksiyon banada çok sık su iç demişti maydonoz ilk aylarda tehlikeliymiş düşüğe sebep olabiliyormuş ama son aylarda bir sakıncası yokmuş

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

skm kızlarr.gızemcım dınlen canım az daha tut bebısı.benım sancılar 91 ı buldu en son ama doktor hıc muayene edıp bakmadı.sancımda var belkı bende de vardır acılma.endıse etme.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Temmuz , 2011, 14:38:26
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Temmuz , 2011, 14:32:53

gizemcim idrar enfeksiyonuna maydonoz iyi geliyor emin olabilirsin benim hamile arkadaşımda son ayında enfeksiyona yakalandı hep maydonoz yedi bol bol bende ilk zamanlar 2 defa oldum enfeksiyon banada çok sık su iç demişti maydonoz ilk aylarda tehlikeliymiş düşüğe sebep olabiliyormuş ama son aylarda bir sakıncası yokmuş

Sağol tatlım maydonoz hiç sevmem ama yemeyi denerim  :opucuk:

Aytii

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 01 Temmuz , 2011, 14:38:51
skm kızlarr.gızemcım dınlen canım az daha tut bebısı.benım sancılar 91 ı buldu en son ama doktor hıc muayene edıp bakmadı.sancımda var belkı bende de vardır acılma.endıse etme.

Selam canım, tatlım geldim eve dinleniyorum işte bundan sonra kalkmam yataktan zaten, ayrıca senin normal doğum yapma şansın var ama benim olmadığı için açılma olunca doktor endişe etti . İnş. herşey yolunda gider hayırlısı ile gelirler  :amin: :amin:

izemsevi

nur hoşgeldin canım91 sancı çok fazla dr senin çatı muayeneni nasıl yapmadı anlamadım benim direk yapmıştı varmı yokmu diye