2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

yine midem yanıyor cayır cayır ..

ne yedim ki peynir zeytin domates salatalık kepekli ekmek  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Aytii

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Haziran , 2011, 20:34:29
domates yapar mide yanmasi  ;)

yaaaaaaaaaaaaaaaaa  :-ooo :-ooo sağol cnm bir daha dikkatli yiyim bari .. bir kocaman domates yemiştim  :-[
sabahtan beri başka bişe yemedim aç ta diilim ama yandı işte yine .. :( ne yiyceğimi bilmiom ben .. anladım bunu .  :violent1: :BangHead:

sen bunları nerden biliosun yaa ..  :icon_scratch:  :nazar: :nazar:

Aytii

:k06: :k06: :k06:

arastiriyorum tatlim

mesela annemin mide yanmasi çok olurdu

bende netten bakmistim domatesin içinde asit var o sebep olabilirmis

sonra doktora getirdim emin olmak için oda ayni seyi söyledi hatta annem nezaman domates yese afedersin vajinasi kasinirdi çok ama öyle böyle degil sonra kesti yemeyi ve düzeldi ee simdi sen hamilesin susam ve domates türü seyler yersen yanma yapar

izemsevi

izemsevi

neyse kızlar sizin geleceğiniz yok biz kızımla gidiyoruz kahvaltı yapıcaz :hello:

izemsevi

muhribe

hoşgeldiniz canım. nasıl oldunuz kızınla?

izemsevi

iyiyiz teyzesi muhriş az önce kızımın topuğunu tuttum öyle aniden geldi elime ama tontik hemen çekti kaydı elimden :nazar: sen neler yapıyorsun

muhribe

maşallah ona  :nazar: biz de iyiyiz teyzesi, kıpır kıpırız nazar değmesin  :nazar: bu akşam kontrolümüz var bakalım ne kadar büyümüş benim aslan oğlum  :love9:

izemsevi

muhriş benim kız akşam üzeri daha hareketleniyor gündüz hareketli ama gece gibi değil galiba gündüz uyucak gece nöbet tutcaz bizde pazartesi gitcez hayırlısıyla 13üne kadar çalışıp ayrılcam allaha şükür kanamamda yok ayaklarımda şişliğim kalmadı 7gün daha çalışırım diye düşünüyorum sen ne yapacaksın

izemsevi

muhribe

canım toplantıya girdim çıktım.
ben de şükür kendimi iyi hissediyorum, 1-2 hafta daha çalışmak istiyorum. ama çok da zorlamıycam kendimi. baktım zor oluyor, bırakıcam işi

izemsevi

dr bana 36.haftanda ayırcam demişti geçen gittiğimdede aynısını söyledi bende pazartesi işe başladığımda34+6 oluyorum 1 hafta daha çalışabilirim diye düşünüyorum muhriş birde evde cidden insan sıkılıyor eger ben hep evde olsaymışım çok kilo alırmışım insan evde okadar çok tıkınıyorki

muhribe

ben de aynısından korkuyorum canım. kesin can sıkıntısından yemeye veririm kendimi :)