2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

:ehi: :ehi:cok bilmişler yalan sölicek halimiz yokyaaa :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

muhribe

izemsevi

zaten bir dahada gitmedim sinirim bozulmuştu hayırlısıyla doğusakda minnoşları alsak kucağımıza senin demi ilk minişin

*•.¸♥gonca♥¸.•*

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Temmuz , 2011, 14:08:46
zaten bir dahada gitmedim sinirim bozulmuştu hayırlısıyla doğusakda minnoşları alsak kucağımıza senin demi ilk minişin
eet cnm ilk bebişim allhım saglıkla kucagımızada aldırsın inşallahh... :amin: :nazar:

muhribe

gerçi erken ya da geç, sonuçta tuttu ya gerisi önemli değil  :k06:

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 01 Temmuz , 2011, 14:08:21
benimkisi de geç döllenmeydi  :hello2:

muhriş benim bu kız varya böyle özel olarak onunla ilgilenince allahım bir naz yapıyor oynamıyor yada çok az hareket ediyor ama onunla ilgilenmezsek öyle konuşursak bir hareketli maşallah sende durum nasıl

izemsevi

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 01 Temmuz , 2011, 14:09:37
Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Temmuz , 2011, 14:08:46
eet cnm ilk bebişim allhım saglıkla kucagımızada aldırsın inşallahh... :amin: :nazar:

:amin: :amin: :amin: sen ozaman bizim listeye yazdır adını nerden çıkarsa artık :k06:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Temmuz , 2011, 14:10:03
Alıntı yapılan: muhribe - 01 Temmuz , 2011, 14:08:21
benimkisi de geç döllenmeydi  :hello2:

muhriş benim bu kız varya böyle özel olarak onunla ilgilenince allahım bir naz yapıyor oynamıyor yada çok az hareket ediyor ama onunla ilgilenmezsek öyle konuşursak bir hareketli maşallah sende durum nasıl
benim tam tersi canım. onunla konuşuyorum, ismiyle hitap ediyorum sanki hemen anlıyor başlıyor hareketlenmeye. şımarık şey   :laughing7:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

yok cnm dursun bakalım şimdilik başta neyse öle devam edelimm ne olursa olsun saglıklı gelsinde :amin:

Aytii

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kızlar dun bı sayfaya gırdım yorumları okudum şok oldum prematüre bebişlerle ilgili 25 hafta 28 hafta 23 hafta bisürü dogum yapanlar var..bebşiler 500 gram 700gram 1kg  dogmuslr hep ve çoğuda yaşama tutunmuş 500 grm dogan bile...elden daha küçük allhım yaşatınca gercektn yaşatıyor yaaa :amin:

izemsevi

hayırlısı olsun goncacım muhriş mesela hareket ediyor sonra eşime diyorum gel bak diye ozamana kadar tepinen kız bir anda kesiyor anlıyor gibi hayret ediyoruz eşim gecen inat etti omu inat benmi iandım diye prenses inat çıktı eşim elini çekti 5dk geçmeden başladı harekete

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 01 Temmuz , 2011, 14:14:04
geç döllenme nasil oluyo kizlar  :icon_scratch:
canım periyodunun sonuna doğru yumurtluyorsun. mesela kadınlarda ortalama yumurtlama aralığı adeti takip eden 14. ve 15. günler. ama ben 22 veya 23'te yumurtladım, dkolayısıyla yumurta 1 hafta falan geç döllenmiş oldu

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Biz kızımla sabah gittik şimdi geldik hastaneden, maalesef gece çok sancım oldu sabah gittiğimde NST de de sancım çıktı ve çatı muayenesi yapıldı 2 cm açıklık varmış müşadeye alıp serum verdiler, serumdan sonraki NST de sancım azalmıştı doktor göndermek istemedi ama ben evde dinlenirim dedim. Bugün az kalsın sezeryana giriyordum  :crybaby2: :crybaby2: Doktor en azından 2-3 daha ötelemek istedi Pazar günü tekrar nst ye girip çatı muayenesi olacağım. Doktor 15 Temmuzu zorlayacağız ama heran alabiliriz ona göre hazırlıklı ol dedi. Kızlar lütfen dualarınız benimle olsun sancılarım kesilsin miniğim biraz daha benimle kalsın  :amin: :amin:

Kızım 2900 gr 48 cm çıktı  :nazar: :nazar: :nazar: