2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

bide asitsiz oldugu için cidden zevk vermiyo içerken

ben artik magnezyum içmiyorum bayadir

geçen hafta calsyum içtim yine biraktim

fazla içmek istemiyorum

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 14:27:47
erken baslamis Asya senin  :k06: ödemden oluyo sanirim o agrilar

benim ayaklarim sis oldugu zamanlarda oldu öyle sabah kalktigim zaman yataktan üstüne basilmiyo resmen

ya benim herşey erkenden gidio ya hayırlısı bakalım :-ooo :-ooo :amin: :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 14:29:11
bide asitsiz oldugu için cidden zevk vermiyo içerken

ben artik magnezyum içmiyorum bayadir

geçen hafta calsyum içtim yine biraktim

fazla içmek istemiyorum

bende epeydir içmiyordum canım ama geceleri 3-4 defa bacak kasılmalarım başlayınca dayanamadım içiyorum gerçekten işe yarıyor, olmuyor artık kasılmam  :icon_thumright:

Aytii

evet son haftalarda gece kasilmalar oluyomus

benim yok suanda  :nazar: son haftada olan kasilmalar kalçalarin genislemesinden kaynaklaniyo derler ama ne kadar dogru bilmiyorum

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 14:42:57
evet son haftalarda gece kasilmalar oluyomus

benim yok suanda  :nazar: son haftada olan kasilmalar kalçalarin genislemesinden kaynaklaniyo derler ama ne kadar dogru bilmiyorum

Valla bilmiyorum canım ama en derin uykudan uyandırıyor ve nerdeyse acıdan ağlayacak duruma geliyorum, en azından ilaç tadı kötü ama acı ağrı yok  :icon_thumright:

Aytii

o agriyi bilirim  :sad1: benimde 4 ayimda oldu çok magnezyumla bile geçmiyodu düsün  :honk: sonra geçti ama

Aytii

ya benim rahmim agriyo bebek hareket ettigi zaman  :-\

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 14:23:12
Muhribe kaç gündür ayaklarimi uzatiyorum yani oturmuyorum artik yatakta uzanarak pc basinda oluyorum ayaklarimin alti agrimiyo öyle  :occasion5: demekki agrisi oturmaktan da kaynaklaniyo
kız benim de ayakkabılardanmış. hafta sonu sandalet aldık. 2 gündür onları giyiyorum. şıp diye kesilde ayak ağrılarım  :k06: halbuki öncesinde de spor falan giyiyordum ama artık hava almadığından mıdır nedir rahatsız oluyormuşum da haberim yok

Aytii

muhribe

yok canım ellerimde de ayaklarımda da yok şişlik  :nazar: eşim bakıyor her akşam henüz şiştiğini görmedik

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Haziran , 2011, 15:03:38
yok canım ellerimde de ayaklarımda da yok şişlik  :nazar: eşim bakıyor her akşam henüz şiştiğini görmedik

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

Aytii

hayir canim uzatinca sisik kalmiyo hiç

ayaklarim sarkik oldugu zaman sisiyo

Aytii

dünürüüüüümmmmm  :hello2: :opucuk: :opucuk: :opucuk: hosgeldin canim çok merak ettim seni

muhribe