2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 10:05:24
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 10:03:31
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 09:59:59
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 09:57:26
şerife nur kasrican hepiniz şekerler hoşğeldiniz yellene yellene kızımla oturuyoruzzzzzzzzzzzzzzzz :k06:
hosbulduk canımm.ya siz böyle söyledikce benim içim gidiyoooor.masallah yellenin kızınla.bende hayattan bezmis gibi hissediyorum kendimide. :crybaby2:

niye için gidiyor canım benim :dontknow:
böyle bebisinizi hissediyorsunuz ya.sonra keyifleniyorsunuz ona :k06: .bende görürüm o günleri insallah :love9: :love9: :amin:

inşallah canım o günlerin de gelecek allahın izniyle.hissetmek ne kelime benimki bi gün yırtıp göbeği ayağını kolunu dışarı çıkaracak o kadar zorluyo dün göbeğime güneş vurmuştu böyle uzun mor mor çizgiler gördüm çok moralim bozuldu hiç farketmemiştim yarılmış resmen karnım yağ krm her şeyi sürdüm ama karnım çok büyüdü bebekte çok geriyo akşama kadar sürekli itekliyo anasını :D sıpaaaa
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sümeyracım daha yakınmış bana buluşalım eskişehirde gidelim sevale şerbet içmeye  :hello2:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 10:08:09
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 10:05:06
seval ,sümeyra hangi şehirdeydiniz siz bacılarım
Eskişehir balımm

amin    teyzesi teşekkürler gel gel lüpü lüpü iç canım 2 ay sık dişini geçer bulantılar benim 16.haftaya kadar sürmüştü
nur ben samsun

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

biz oğlumla bi karnımızı doyurup gelelim  :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 10:07:13
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 10:05:24
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 10:03:31
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 09:59:59
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 09:57:26
şerife nur kasrican hepiniz şekerler hoşğeldiniz yellene yellene kızımla oturuyoruzzzzzzzzzzzzzzzz :k06:
hosbulduk canımm.ya siz böyle söyledikce benim içim gidiyoooor.masallah yellenin kızınla.bende hayattan bezmis gibi hissediyorum kendimide. :crybaby2:

niye için gidiyor canım benim :dontknow:
böyle bebisinizi hissediyorsunuz ya.sonra keyifleniyorsunuz ona :k06: .bende görürüm o günleri insallah :love9: :love9: :amin:

inşallah canım o günlerin de gelecek allahın izniyle.hissetmek ne kelime benimki bi gün yırtıp göbeği ayağını kolunu dışarı çıkaracak o kadar zorluyo dün göbeğime güneş vurmuştu böyle uzun mor mor çizgiler gördüm çok moralim bozuldu hiç farketmemiştim yarılmış resmen karnım yağ krm her şeyi sürdüm ama karnım çok büyüdü bebekte çok geriyo akşama kadar sürekli itekliyo anasını :D sıpaaaa
:ehi: :ehi: VAYY SIPA VAYY.GÖRÜYONMU SEN.SİMDİDEN BURALARIN KASIRGASI BENİM DİYO ANLASILAN. DURMADIĞINA GÖRE.ALLAH SANA DOĞUNCA SABIR VERSİN BALIM.SENİN BIDIK TAM VELET OLACAK GALİBA. :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 10:09:08
sümeyracım daha yakınmış bana buluşalım eskişehirde gidelim sevale şerbet içmeye  :hello2:
AYY GİDELİM KIS NE KADAN MİKEMMEL OLUR. :laughing7:ÖYLE Bİ İMKANIMIZ OLSA KESKE.TAMAM CANIM DOYUR KARNINI SEN.

izemsevi

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 10:11:03
AYY GİDELİM KIS NE KADAN MİKEMMEL OLUR. :laughing7:ÖYLE Bİ İMKANIMIZ OLSA KESKE.TAMAM CANIM DOYUR KARNINI SEN.

gelin gelin çok memnun oluruz şerbetini içini çikolatasını şekerini yeyin inşallah :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 10:12:26
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 10:11:03

gelin gelin çok memnun oluruz şerbetini içini çikolatasını şekerini yeyin inşallah :amin:
İNSALLAH SEN BU KUCAĞINA AL İNSALLAH DA.

KasrıCinan

İZEMSEVİ CANIM BENİM SON ADETİMDEN BUGÜNE 64 GÜN OLUYOR TAM 9+1 GÜNLÜK OLUYOR DEMİ.AMA SAĞLIK OCAKLARI KÜÇÜK CIKARIYOR

izemsevi

muhribe

yarın bizim doktor kontrolümüz var  :hieyt:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 10:21:20
son adet tarihin ney canım
5 NİSAN CANIM.O ZAMAN 9 HAFTALIK ÇIKIYOR AMA O GÜNDEN SAYARSAM 9+1 ÇIKIYOR.GEÇEN SAĞLIK OCAĞINA GİTTİM 3 4 GÜN KÜÇÜK ÇIKARDI

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 10:21:49
yarın bizim doktor kontrolümüz var  :hieyt:
ÇOK HEYECANLISIN DEMİ.BENİMDE CUMA VAR BENDE KIPIRDADIĞINI AZDA OLSA Bİ HAREKETİ GÖRECEKMİYİM ONU COOK MERAK EDİYORUM

izemsevi

canım tam  9 haftalıksın sen sağlık ocaklarını salla gitsin adet tarihin önemeli