2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

sen kaçma nez otur oturduğun yerde kaç yıllık evliisn şeker sen

muhribe

izemsevi doğru söylüyorsun ben anneci bir erkekle evli olduğumu düşünemiyorum. tamam annesidir atamaz satamaz ama artık evliyiz ve eşler birbiri için her şeyden daha değerli olmalı bence

izemsevi

valla muhribe allah kayınvalidelerinden çeken arkadaşlarımıza kolaylık versin işleri zor ben öyle sabrederim sabrederim ama bir patlarsam tüm köprüleride yıkarım o an hiç birşey gözüme gözükmez sinirledndiğim zaman inan hiç birşeyi gözüm görmez

muhribe

Allah herkesin sabrını bol etsin canım. kötü insanlarla uğraşmak zor. eğer yakın olup da kötü olacaksak uzak olup da iyi olalım derim ben hep

HAYAT29

kızlarrrrrrrr selammmm var mı doğuran :ehi:

muhribe

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 06 Haziran , 2011, 17:05:07
kızlarrrrrrrr selammmm var mı doğuran :ehi:
yaza girince merak ediliyor di mi :) henüz bi haber yok canım, FeHi doğuma girecekti bugün, Burcu için de doktor belki bugün alırız bebeği demiş ama henüz haber vermediler

HAYAT29

hadı hayırlısı ben bugun 39. haftaya girdim btık yok bakalım ne olcak  :hieyt:

muhribe

Allah bi avazda kurtarsın inş canım. biz de çarşamba doktora gidicez çok heyecanlıyım  :love9:

HAYAT29

kaç haftalıksın cnm ben de ctesı gideceğim aynen o zamanda 39. hafta bıtıyor olacak ne dıyecek bakalım zaman çabuk geçse de bebişimi kucağıma alsam keşke diyorum:))

burcu MELEK

kızlar ben geldim kan tahlilim iyi cıktı cok sükür doktorda birazdaha bekleyelim persembe yine gel dedi ozamana kadar kendi sancıların tutar suni sancı yememiş olursun hemde sıkıntı cekmezsin suan cok acil bir durum yok birazdaha bekle bakalım dedi

HAYAT29

hoşgeldin burcu hadı hayırlısı olsun bakalım bugunu saymazsan 3 gun kaldı ay ne heyecanlı bende ıstıyorummmmmmmmmmmmmmm

burcu MELEK

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 06 Haziran , 2011, 17:57:17
hoşgeldin burcu hadı hayırlısı olsun bakalım bugunu saymazsan 3 gun kaldı ay ne heyecanlı bende ıstıyorummmmmmmmmmmmmmm
sagol canım bakalım ozamana kadar büyük ihtimalle gelir zaten dedi  :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Haziran , 2011, 17:46:20
kızlar ben geldim kan tahlilim iyi cıktı cok sükür doktorda birazdaha bekleyelim persembe yine gel dedi ozamana kadar kendi sancıların tutar suni sancı yememiş olursun hemde sıkıntı cekmezsin suan cok acil bir durum yok birazdaha bekle bakalım dedi

oh iyi canim gözün aydin  :opucuk: hayirlisi olsun bundan sonra insallah iyi geçer hersey  :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Burcum Rabim hakkında hayırlısını versin inşallah canım benim,dualarım seninle... :amin: :amin: :amin:
kızlar kimse yok muuu :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Haziran , 2011, 19:37:49
Burcum Rabim hakkında hayırlısını versin inşallah canım benim,dualarım seninle... :amin: :amin: :amin:
kızlar kimse yok muuu :-\

:k06: ayni anda yazmisiz

ben burdayim dünür  ::)