2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Haziran , 2011, 12:15:31
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 12:05:13
EYLÜL HOSGELDİN CANIM.EVET ALTTAN IŞIK VEREN Bİ GECE LAMBASI GİBİ BİRSEY EN İYİSİ.
hoşbulduk canım..
korkma bulantılar benim 10.hafta da bitmişti ara ara istifra ettim .. midem yandı ama .. uzun sürmemişti ..
en azından fazla bişe koklamamaya çalış  :D
umarım seninde erkenden geçer .. ben şükür bugün itibariyle geride bırakmış bulunuyorum 3.ayı  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar:
AYY ÖYLEMİ CANIM BENİM İNSALLAH YA.KAÇ HAFTALIK SİMDİ SENİN 13,HAFTADAMISIN? BENİMDE SANA ÇEKER İNSALLAH :laughing7: :laughing7: :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

selam kızlar pazar gü kimler var bakalım kocası calışan hanımlar burada galiba

muhribe

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 05 Haziran , 2011, 12:23:36
kocası evde olup da çalışan ben varım mesela  :crybaby2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BEN ÇIKIYORUM BABAMIZ BİZİ GEZDİRCEK  :wave: :wave: :hello2: :hello2: :wave: :wave: :wave:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

GÜLE GÜLE CANIM
MUHRİBEMM SEN İŞİ NE ZAMAN BIRAKIYORSUN?

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 12:17:31
EYLÜL HOSGELDİN CANIM.EVET ALTTAN IŞIK VEREN Bİ GECE LAMBASI GİBİ BİRSEY EN İYİSİ.
hoşbulduk canım..
korkma bulantılar benim 10.hafta da bitmişti ara ara istifra ettim .. midem yandı ama .. uzun sürmemişti ..
umarım seninde erkenden geçer .. ben şükür bugün itibariyle geride bırakmış bulunuyorum 3.ayı  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar:
AYY ÖYLEMİ CANIM BENİM İNSALLAH YA.KAÇ HAFTALIK SİMDİ SENİN 13,HAFTADAMISIN? BENİMDE SANA ÇEKER İNSALLAH :laughing7: :laughing7: :amin: :amin:

tam 12 bitti canım valla 2 haftadır çok şükür .. maşşallah .. iyiyim ..
bana da 3.aya kadar çekiceksin dediler ama şükür iki gün iyi bi gün kötü .. 4 gün iyi bi gün kötü öle geçti benim ..
hergün kötü olduğum zamanlar ilk haftalardı korkunççtu.. amin canım darısı başına inşalah .. benim gibi atlatırsın .  :icon_thumright: :amin: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

HOSGELDİN CANIM.BENİM KOCUSDE KALK ARTIK DİYİP DURUYOR.

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 12:21:29
hoşgeldin eylül :hello:

hoşbulduk canıımm .. ağrıların ne durumda .. rahat bırakıyormu prenses seni biraz da olsa ..  ::)

muhribe

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 12:27:02
GÜLE GÜLE CANIM
MUHRİBEMM SEN İŞİ NE ZAMAN BIRAKIYORSUN?
16 haziranda 32. haftam doluyor canım. bakalım ondan sonra işe devam edebilirsem edicem, edemezsem bırakıcam.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Haziran , 2011, 12:27:10
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 12:17:31
hoşbulduk canım..

tam 12 bitti canım valla 2 haftadır çok şükür .. maşşallah .. iyiyim ..
bana da 3.aya kadar çekiceksin dediler ama şükür iki gün iyi bi gün kötü .. 4 gün iyi bi gün kötü öle geçti benim ..
hergün kötü olduğum zamanlar ilk haftalardı korkunççtu.. amin canım darısı başına inşalah .. benim gibi atlatırsın .  :icon_thumright: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: AMİN CANIM MASALLAH SANA.BENDE ÖYLEYİM YA SADECE KOKU DUYARSAM BASLIYORUM ÇOK YERSEM BİDE.AY HADİ BAKALIM BENDE 3AYI BİTİREYİM SÜKREDECEM

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Haziran , 2011, 12:24:30
kocası evde olup da çalışan ben varım mesela  :crybaby2:

ayy benim gibi .. üzülmee.. napalım kısmet böleymiş ..
farkımız benim eşim yanımda .

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

çok şükür bir şikayetimiz yok eylül,bakalım salı kontrol var degerler ne alemde göreceğiz,sen nasılsın?
burcum hoşgeldin :hello:,nasılsın?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

muhribecim kötüymüş bu olay ya benim kocada hiç bir pazar evde olmadıgı için yine yanlız yanlız oturuyorum  :crybaby2:  :crybaby2:

KasrıCinan

KIZLAR PROGESTAN İLAÇ FİTİL OLARAK RAHİMİ SİSİRİYORMU BEN ATARKEN ARTIK KORKUYORUM İÇERİSİ SİSMİS YA BİRSEY GELİYO ELİME.