2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

GÜNAYDIN HAMİŞLERİM BENİM  :opucuk:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

KIZLAR DUALARINIZA ÇOOOOOOOOOOOOOOOK İHTİYACIM VAR HAYIRLI OLAYLAR GERÇEKLEŞMESİ AN MESELESİ  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

muhribe

arkadaşlar günaydın..

gözde hayır olsun canım.. nedir bu güzel olay?  ;)

izemsevi

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 06 Haziran , 2011, 09:22:36
GÜNAYDIN HAMİŞLERİM BENİM  :opucuk:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

KIZLAR DUALARINIZA ÇOOOOOOOOOOOOOOOK İHTİYACIM VAR HAYIRLI OLAYLAR GERÇEKLEŞMESİ AN MESELESİ  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagerçektenmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dontknow: çok ama çok sevindim canım yüzünün gülmesini çok ama çok isterim anladığım şey değilmi :hello2:

izemsevi

muhriş günaydın naparsın şeker ben çarşlamba çalışabilir raporu alıyorum hafta sonu n eypatınız oğluşla

muhribe

canım iyiyiz çok şükür, birazdan toplantıya giricez oğluşumla. bizim kontrolümüz var çarşamba günü. bakalım benim balım ne kadar büyümüş.  :love9:

izemsevi

bizde prensesimle hafta sonu gitcez kontrole

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sağolun canlar  :love9:
Dünürüm Allah nasip ederse bir damat adayımız var artık :amin:
Ama film gibi bir hikaye :love9:
Amerika'ya hayatında ilk defa aktarmalı giden bir yolcu arkadaşıyla beraber bizim Free Shop'a giriyorlar ve beni görüyor Emre  :love7: Sadece gözlerine ve gülüşüne baktım ondan sonra yolculuk boyunca da gözlerini düşündüm 3 gün 3 gece seni bulmak için facebook ta dolandım dünyanın sigarasını içtim sonunda arkadaşım buldu seni :love9: dedi ve çok duygusal manidar içten bir mesaj attı neyse biz msn de konuşmaya devam ettik bende hatırladım onu :love9:..
Bana şuan sırılsıklam aşık olmuş durumda :love9: Sevilmek ne kadar güzel bir şeymiş :love9:
Salı gecesi geliyor 6 ay İstanbul'da kalacak işi sebebiyle Christmas tatilinde beni ve oğlumu alıp Amerika'ya geri dönme niyetinde :love9:
O kadar rüya gibi ki Allaha dua ediyorum lütfen gerçekleşsin diye :amin:
Senin için yapamayacağım hiç bir şey yok en uçuğundan en ufağına kadar diyor :love9:
Doğum gününde evlenelim bile dedi :k06: ( 1 Eylül )
Bakalım şimdi gelmesini bekliyoruz Cuma günü annemle beraber yemeğe çıkıcaz bir araştırma sorgulama dönemi :k06:

izemsevi

gözdem fıstığım çok ama çok sevindim değerini bilen biriyle mutlu bir evlilik yapacaksın inşallah eski kötü yaşanmışlıkların hepsini silip atacaksın aşk başka birşey insan aşk için herşeyi yapıyor her türlü çılğınlığı nutlu olacağına innaıyorsan her yere onunla git kimseyi hiç birşeyi düşünme (oğlun hariç) rüz paşam la şimdi benim prensesim ayrımı düşecekler ben kızımı nasıl göndereyim öyle Amerikaya neyse biz alırız rüz paşayı yanımıza mutlu olmanı çok istiyorum tüm dualrım seninle bu sefer istediğin mutlulğun bulmuşsundur canım sen bunu sonuna kadar hakediyorsun canım benim

:hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :

ŞEN OLA DÜĞÜN ŞEN OLA

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım Dünürüm benim Allah razı olsun iyi dileklerin için  :amin:
O kadar zordu ki her şey dilerim ki mutlu sona kavuşur  :amin:
Rüyada gibiyim Allahım daim etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:
Herkesin tüm dilekleri gerçek olsun Allah herkesin gönlüne göre versin :amin: :amin: :amin: :amin:
Düğün ayyyyy  :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14:
Önce bir clubta Kına var  :k06: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

izemsevi

canım sen çok aklı başında bir bayansın tüm taşları yerini oturtarak ilerleyeceğine eminim senin mutluluğun ve rüz paşamızın huzuru çok önemli 6 ay içinde iyice tanı damat adayımızı rüze güzel babalık sana iyi bir eş olabilirmi diye biliyorum herşeyi ince eleyip sık dokuyacağını ama bende söylemneden geçmek istemedim onun çocuğu varmı ilk evliliğimi olcak ay gözdem belki 2.çocuğu birlikte yaparızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

muhribe

gözdecim senin adına çok sevindim canım, onca zor günden sonra mutlu olmak en çok senin hakkın. Allah her şeyi gönlüne göre versin, umarım bahsettiğin kişi sana ve oğluna mutlulukların en büyüğünü verir  :amin:

Aytii

günaydin kizlar  :opucuk:

Gözde okudum yazdiklarini  ::) Rabbim hayirlisini nasip etsin tatlim insallah  :amin: :amin: :amin:

nasilsiniz nasil gidiyo

muhribe

aytoş hoşgeldin şekerim :)
dün noldu biliyo musun? hani burda sütlü tatlı diye konuştuk ya, akşam işten çıkınca eve gider gitmez hemen bi tatlı yaptım. sonra eşim hadi parka gidelim hem tatlımızı orda yeriz hem de yürüyüş yaparız dedi. velhasıl gittik, ben tatlının jelatinini açarken tatlı tabağını hop üstüme bi düşürdüm, bütün tatlı önce üstüme sonra yere döküldü  :k06: ben yiyemedim ama ceketim bayağı nasiplenmiş oldu  :hungry:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 10:40:29
aytoş hoşgeldin şekerim :)
dün noldu biliyo musun? hani burda sütlü tatlı diye konuştuk ya, akşam işten çıkınca eve gider gitmez hemen bi tatlı yaptım. sonra eşim hadi parka gidelim hem tatlımızı orda yeriz hem de yürüyüş yaparız dedi. velhasıl gittik, ben tatlının jelatinini açarken tatlı tabağını hop üstüme bi düşürdüm, bütün tatlı önce üstüme sonra yere döküldü  :k06: ben yiyemedim ama ceketim bayağı nasiplenmiş oldu  :hungry:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

hosbuldum canim :)

ne desem   :k06: kimin gözü vardi  ???

muhribe

tatlıda değil de ceketimde eşimin gözü kalmıştı. cumartesi almıştık, hamile ceketi. eşim alırken çok beğendi, parka giderken de sürekli ay ne kadar güzel, çok yakıştı falan diyordu.  :k06: