2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Haziran , 2011, 11:55:02
kızlar bebeğinizi sizin göğsünüzü alması için olabildiğince zorlayın. kimi bebekler tembellike diyor, anneler de alternatif yollar buluyor haklı olarak ama bence bebeğin anneyle olabildiğince tensel teması olmalı. benim ablam da bebek inat edince çok şey denedi, bebek de nihayetinde emmekten tiksindi ve mamayla büyüdü yazık. zorlayın azcık veletleri  :laughing7:
HIMM HAKLISIN AMA GÖĞÜS UCU KÜÇÜKSE BÜYÜYENE KADARR BENCE KULLANILABİLİR.AMA HAKLISIN TABİ.BASIMIZA NE GELECEK BAKALIM.EGUZEL89 BEBEĞİ MEME UCUNU KOPARMIS YA MESALA O ZAMAN MECBUR UÇ TAKACAK :-ooo :-ooo
KEVSER ALAYKÜMSELAM HOSGELDİN CANIM

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Aleyküm selam kevsercim hoşgeldin :hello:
Kızlr kafama takılan bişey var benım şimdi biz beşiği yatak odamıza koyduk yanımızda yatacagı için .peki bebeğin yatacagı odadaki lamba nasıl olmalı yani loş ışık yayan bir gece lambasımı olmalı?mesela gece emzirmeye falan kalkacagız yani odadaki direkt ışık gözüne zarar veriri mi bilgisi olan var mı bu konuda
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 12:00:00
Kızlr kafama takılan bişey var benım şimdi biz beşiği yatak odamıza koyduk yanımızda yatacagı için .peki bebeğin yatacagı odadaki lamba nasıl olmalı yani loş ışık yayan bir gece lambasımı olmalı?mesela gece emzirmeye falan kalkacagız yani odadaki direkt ışık gözüne zarar veriri mi bilgisi olan var mı bu konuda

canım ben bu konuda bir pedagogun yazısını okumuştum. bebeği direkt yapay ışık kaynaklarından koruyun diyordu. mesela odalardaki tepeden ışıklar var ya, lambalar avizeler falan, onlar bebeği rahatsız edermiş. ya spot ışık kullanın, doğrudan gözüne değmesin ışık, ya da odayı alt taraftan gelecek bir ışık kaynağıyla aydınlatın diyordu.

Aytii

dünürüm los isik al bitane ben öyle yapicam direk odanin isigi zarar verir ;)

banu_fth

merhaba kızlar  :flowers: :flowers:

iyi pazarlar .. maşşallah sohbet güzel ve bilgi dolu ..  :basardim: dört gözle okuyorum yazdıklarınızı  :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ozaman alttan ışık veren bir gece lambası almak en mantıklısı,hem loş olur hemde ışık alttan gelır .gece kalkma esnasında en azından odanın ışıgını açmaya gerek duymam
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 11:57:32
Alıntı yapılan: muhribe - 05 Haziran , 2011, 11:55:02
kızlar bebeğinizi sizin göğsünüzü alması için olabildiğince zorlayın. kimi bebekler tembellike diyor, anneler de alternatif yollar buluyor haklı olarak ama bence bebeğin anneyle olabildiğince tensel teması olmalı. benim ablam da bebek inat edince çok şey denedi, bebek de nihayetinde emmekten tiksindi ve mamayla büyüdü yazık. zorlayın azcık veletleri  :laughing7:
HIMM HAKLISIN AMA GÖĞÜS UCU KÜÇÜKSE BÜYÜYENE KADARR BENCE KULLANILABİLİR.AMA HAKLISIN TABİ.BASIMIZA NE GELECEK BAKALIM.EGUZEL89 BEBEĞİ MEME UCUNU KOPARMIS YA MESALA O ZAMAN MECBUR UÇ TAKACAK :-ooo :-ooo
KEVSER ALAYKÜMSELAM HOSGELDİN CANIM
:love9: hoşbulduk canım

banu_fth

KasrıCinan

EYLÜL HOSGELDİN CANIM.EVET ALTTAN IŞIK VEREN Bİ GECE LAMBASI GİBİ BİRSEY EN İYİSİ.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 12:00:00

hoşbulduk canım  :love9: ben hani duvarın ustunde yıldızlı ışıklar oluyoya beşiğine monta ediliyo galiba yıldız lı dunya diye geciyo ondan almayı dusunuyorum

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Haziran , 2011, 12:03:24

iyi pazarlar .. maşşallah sohbet güzel ve bilgi dolu ..  :basardim: dört gözle okuyorum yazdıklarınızı  :k06:
hoşgeldin canım

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 12:05:13
EYLÜL HOSGELDİN CANIM.EVET ALTTAN IŞIK VEREN Bİ GECE LAMBASI GİBİ BİRSEY EN İYİSİ.
hoşbulduk canım..
korkma bulantılar benim 10.hafta da bitmişti ara ara istifra ettim .. midem yandı ama .. uzun sürmemişti ..
en azından fazla bişe koklamamaya çalış  :D
umarım seninde erkenden geçer .. ben şükür bugün itibariyle geride bırakmış bulunuyorum 3.ayı  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Haziran , 2011, 12:07:13
Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Haziran , 2011, 12:03:24

hoşgeldin canım

hoşbulduk cnaım  :flowers: