2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 15:30:48
bugün benimde uykum var ama işin tersliği hiç yemeğim yok türlü yapacagım bide makarna hiç sürmese hazırlamak 1saatimi alır bide pişmesini bekle derken ooooooooooooo hiç uyuyamam heralde evdeki sebzeler kötü olmadan yapmam lazım türlüyü.
valla zor ya su iş ama onlar gelene kadar cekicez inşallah az önce kocamla konuştum kaynanam demişki ben korkarım gelip yanımda kalsın esşimde burcu gelmez demiş ozaman ben giderim demiş oda bilmem onuda kabul etmez demiş. ne yüzsüz sey ya manyak kadın yüzüne karsı söyledim gelme istemem dedim ben esyamı toplar kapıya giderim gerimi dönderecek demiş allahım sabı sabır sabır gelip burada kalırsa ya erken dogururum yada sinirden kırız geciririm   :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:

izemsevi

burcu senin kayınvalideyi survivora göndermek lazım azcık orda akrebin çıyanın birde nihat doğanın yanında kalırsa emin ol acayip düzelir. denesekmi korkuyorsa oraya gitsin cidden tatil olur ooooooooh plaj var deniz alabildiğince ee ünlülerde var ora tam kayınvalidenlik. onu gönünlüler arasına alsınlar. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 15:47:05
burcu senin kayınvalideyi survivora göndermek lazım azcık orda akrebin çıyanın birde nihat doğanın yanında kalırsa emin ol acayip düzelir. denesekmi korkuyorsa oraya gitsin cidden tatil olur ooooooooh plaj var deniz alabildiğince ee ünlülerde var ora tam kayınvalidenlik. onu gönünlüler arasına alsınlar. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 15:47:05
:toothy10:  :toothy10:   :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  ayyyyy süperdi ama emin ol akrepleri ısırır o

izemsevi

http://www.penguenbebe.com/store/ProductDetails.aspx?productId=26629

cankuşlar şöyle bir üürn var arkadaş şuan kullanıyor memnun kalmış acaba alsakmıki ama o doğumdan sonra kullandı şimdi bebişi 2aylık

Aytii

akrepleri bilmem ama Taner ve Nihatla başa çıkamaz  :ehi:

izemsevi

düşünsene kayınvaliden asenadan dans dersleri felan alır ondan sonracıma nihatla yemeğe çıkarlar, taner emin ol kayınvalidene bulaşmaz hiç ferdi oyunlarda birde kadın birinci gelirmiş anammmmmmmmmmmmmmm düşüemiyorum :toothy10: :toothy10:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 15:58:43
düşünsene kayınvaliden asenadan dans dersleri felan alır ondan sonracıma nihatla yemeğe çıkarlar, taner emin ol kayınvalidene bulaşmaz hiç ferdi oyunlarda birde kadın birinci gelirmiş anammmmmmmmmmmmmmm düşüemiyorum :toothy10: :toothy10:
valla ne iyi olur kaynanamım boyu kısa birde kilolu onu o halde düşünmek kolay gelir ördek gibi yürürken   :ehi:  :ehi:  :ehi:  aytencim o basa cıkar ya zehir gibi valla herkesi cebinden cıkarır fenalıktan

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Nisan , 2011, 16:04:34
valla ne iyi olur kaynanamım boyu kısa birde kilolu onu o halde düşünmek kolay gelir ördek gibi yürürken   :ehi:  :ehi:  :ehi:  aytencim o basa cıkar ya zehir gibi valla herkesi cebinden cıkarır fenalıktan

hıı sen onu bana gönderde bak bakalım kim kimi çıkarıyo cebinden  :laughing7:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Nisan , 2011, 16:07:19
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Nisan , 2011, 16:04:34

hıı sen onu bana gönderde bak bakalım kim kimi çıkarıyo cebinden  :laughing7:
bak ona birsey diyemem

<<AyBüKe>>

Selam hanımlar :opucuk:   Kociş gelmeden selam veriyim dedim yatmıyosun dinlenmiyosun diye fırçalıyo gelince ondan kaçak giriyorum  :) Nasılsınız ?

Aytii

iyi canım ne olsun asıl sen nasılsın :opucuk:

<<AyBüKe>>

İyiyim Ayten'cim çok şükür dün kontrolüm vardı tekrar girdim nst ye yine çıktı sancılarım ama allahtan yatırmadı tekrar  :amin:  Kasıklarım ağrıyo biraz ama normal sanırım az kaldı sayılır..Salı tekrar gidicem nolucak bakalım :dontknow:  Sen nasılsın, bebiş nasıl ?

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 28 Nisan , 2011, 16:37:10
  İyiyim Ayten'cim çok şükür dün kontrolüm vardı tekrar girdim nst ye yine çıktı sancılarım ama allahtan yatırmadı tekrar  :amin:  Kasıklarım ağrıyo biraz ama normal sanırım az kaldı sayılır..Salı tekrar gidicem nolucak bakalım :dontknow:  Sen nasılsın, bebiş nasıl ?
kuzum hoşgeldin nasılsın bizde sabah kulaklarını cınlattık bebişe kavuşmaya az kaldı deyilmi

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 28 Nisan , 2011, 16:37:10

iyi canım çok sık idrara çıkıyorum  :sad1: oğlum hareketli maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: rahmimde boşluk oluyo böyle hava giriyo gibi. hayırlısı olsun senin için  :amin: :amin: :amin: