2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

afiyet olsun canım, bebeğine kan olsun can olsun  :nazar:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

slm kızlar biz geldikk...doktora gittik kontrolümüz vardı bugün ve izne ayrıldım artık :hieyt:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

bende yemeğe gidiyorum canlar  :opucuk: afiyet olsun gidenlerede  :wave:

muhribe

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 28 Nisan , 2011, 12:27:51
slm kızlar biz geldikk...doktora gittik kontrolümüz vardı bugün ve izne ayrıldım artık :hieyt:
ne kadar şanslısın canım. artık keyfini çıkar bol bol. benim daha çoook var izne çıkmam için

elifim 1863 gr olmuş boyuda 45 cm sanırım annesine benzemeyecek boylu olacak ;)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

kimsecikler yok sanırımm :dontknow: neyse kızlar ben çıkıyorum  bir kaç gün olmayabilirim izne çıktım çok bunalmıştım ev-iş kayınvaldemlere gidebiliriz haftasonu için öptüm hepiniziiii :wave:

izemsevi

slm kızlar muhribe canım bende 26haftalığım ve 5kilo 100gr aldım 24-26.haftalar arası benimde acayip iştahsızlık oldu yemek için yedim hatta forumada yazmıştım ayten felan biliyor drda sordum olabilir dönemsel demişti şuan düzeldi iyiyim bence seninde geçer.

serife26

seval nsl o kadar az kilo aldın sen yahu?
bi günde neler yiyosun anlatsana bana,benim de biraz durmam lazım artık yoksa 16 ya varacak bu gidişle aldıgım kilo.
abur cubur hiç mi yemiyosun mesela sen ayy merak ettim valla:))) ben ablama kızıyodum ondan fenaları da varmış  :laughing7: :laughing7:

izemsevi

slm şerifecim canım ben kilomla hamile kaldım oyüzden bebeği beslemeliyim sadece kendimi değil zayıf olsam problem değildi ama işte kilomla kaldım. canım ben sabah bir bardak süt kaşar peyniri beyaz peynir ve günlük yumurta yiyorum öğlen yemekhanemiz var ordada en az 3çeşit çıkıyor onuda yiyorum, akşamda evde yaptığım yemekleri yiyorum ve mutlaka günlük bir muz tüketiyorum evet abur cubur ayda yılda bir kez öncesindede ben hiç aramazdım ekmeği sadece sabah kahvaltıda yiyorum çünkü öğlen bizim yemekhanede mutlaka prinç pilavı oluyor oyüzden yemiyorum ekmek böyle yani canım herşeyide yiyiorum göründüğü üzere.

Aytii

wuu biz geldik  :hello:

kızlar yeni bişey öğrendim. normal doğuma gidenlere suni sancı veriliyomuş. daha hızlansın diye doğum  :icon_scratch: duydunuzmu hiç böyle bişey  ???

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Nisan , 2011, 13:34:24

kızlar yeni bişey öğrendim. normal doğuma gidenlere suni sancı veriliyomuş. daha hızlansın diye doğum  :icon_scratch: duydunuzmu hiç böyle bişey  ???

evet canım bi arkadaşım doğumun en kötü yanı da suni sancı demişti. kendi sancım tatlı tatlıydı, ama suni sancıda çok zorlandım dedi. aslında kendi akışına bıraksalar mutlaka olacak o doğum ama doktorlar aceleci işte

serife26

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah maşallah sevam formda olcaksın hayırlısıyla doğum bitiminde...
ayten yok öle bişe,normal sancın gelirse neden suni sancı verilsinki,bazı durumlarda az sancı geliyo ya da haftası doluyo sancın olmuyor o durumlarda devreye girer suni sancı.

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Nisan , 2011, 13:36:35
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Nisan , 2011, 13:34:24

evet canım bi arkadaşım doğumun en kötü yanı da suni sancı demişti. kendi sancım tatlı tatlıydı, ama suni sancıda çok zorlandım dedi. aslında kendi akışına bıraksalar mutlaka olacak o doğum ama doktorlar aceleci işte

yaa demek gerçekten öyle  :-ooo bende sen istersen veriliyo suni sancı sanıyorum  :suclu: neyse artık hayırlısı olsun inşallah bir avazda pırtlarız

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 28 Nisan , 2011, 13:37:30
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah maşallah sevam formda olcaksın hayırlısıyla doğum bitiminde...
ayten yok öle bişe,normal sancın gelirse neden suni sancı verilsinki,bazı durumlarda az sancı geliyo ya da haftası doluyo sancın olmuyor o durumlarda devreye girer suni sancı.

daha çabuk doğursun diye veriliyomuş öyle dedi bir arkadaşım  :dontknow:

serife26

valla dr. var dr. var.benim doktorum herşeyin tamamen doğalından yana,8-9 saatte doğurtturuyor hanımları hatta daha uzun sürelerde,bence bekliyordur,gerekmedikçe kullanmıyordur suni sancı.ama neyse cnm ya sancı sancıdır işte ezecek geçecek ama çekecennn bitecek o anda,ya biz biz netcezzz haftalarca belkide aylarca çekecez anam anam bence sezeryanda akıl işi değil ya hadi hayırlısı.