2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 26 Nisan , 2011, 11:45:17
kızlar hiç gidesim yok artık işe zorlanıyorum çok okulda çocuklar tarafından çok tehlıke atlatıyorum koşarken çarpme,yada arkasına bakmadan geri geri koşturan tipler var çıkmak zorundayım saatim yaklaştı öpüyorum sizi :opucuk: :wave:
Selamlaşmadan vedalaşıos Güle güle Tatlış iyi çalışmalar kolay gelsin  :wave:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ben kırmızı kafa oldum ateşim perçinlendi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

FeHi

Gözdem hasreti sonlandırrrrrrrrr çabuk düzelsin bozuk bilgisayarınnn :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 11:52:01
Cuma düzelttirtiyorum hayatım hasret sona eriyor  :k06: :hieyt: Efsane geri dönüyor eksikliğimi hissettiniz ama dimi :ehi:

FeHi

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 26 Nisan , 2011, 11:53:11
Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 11:52:01
Cuma düzelttirtiyorum hayatım hasret sona eriyor  :k06: :hieyt: Efsane geri dönüyor eksikliğimi hissettiniz ama dimi :ehi:
Delirmeeeeeee elbette ki hissettim Efsanem  :opucuk:

FeHi

:director:Aytennnnnnn
:director:Sevallll
:director:Nerdesinizzzz

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

güneşş

selam kızlar nasılsınız görüşmeyeli bebişler nasıll  benim tombiş prensesim 30+0 olmuş gün gün büyüyoruz ve heyecanımda artıyor zaman yaklaştıkça..akşam rüyamda kızımı emzirirken ve gazını çıkarırken gördüm çok güzeldi  :k06:

güneşş

FeHi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 26 Nisan , 2011, 12:05:38
selammmm çilekeş bacılarım  ;D
Hoşgeldin NUR'UMMM
Allahım ne güzel bi isim Maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: güneşş - 26 Nisan , 2011, 12:06:07
selam kızlar nasılsınız görüşmeyeli bebişler nasıll  benim tombiş prensesim 30+0 olmuş gün gün büyüyoruz ve heyecanımda artıyor zaman yaklaştıkça..akşam rüyamda kızımı emzirirken ve gazını çıkarırken gördüm çok güzeldi  :k06:

maşallah prensesine az kalmış rüyanın gerçek olmasına
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

FeHi

Hoşgeldin Güneş
Doğum yaklaşınca o tarz rüyaları bende çok görüyorum  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 12:10:02
Hoşgeldin Güneş
Doğum yaklaşınca o tarz rüyaları bende çok görüyorum  :k06:

hilal canım senin 34 hafta olmuuşşş maşallahh canım azcık kalmışş  bebişinin sağlığı nasıl doğum şeklin bellimi?

güneşş

her akşam bebek görüyorum zaten  :k06: normal hayatımızda şuan sadece bebişimiz var  :k06: hayırlısıyla biran önce geçsin zamanda alayım kucağıma..bu arada kızlar nasıl doğum düşünüyorsunuz..gerçi doğum bu belli olmaz ama olurda normal olmaz ise.. :icon_scratch: