2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

maşallah ozaman :D ama şaşırdım yani direksyona değmesine  ::)

FeHi

Ayten değişio kız benim kardeşimden daha büyüktü onun ki nerdeyse belli bile değildi beni görenler sen mi doğuma gitcen diyolardı :D

Aytii

benimde karnım çıkık baya ama direksyona değmedi yani :D

izemsevi

sizler araba kullanıyormusunuz kızlar bu arada öznur hastaymış okudum yazmamışda haberiniz varmı :dontknow:

Aytii

izemsevi

aradanda baya geçmiş hiç kimsede teli felan yokmuki acaba doğummu yaptı  :dontknow: kızlar araba kullanıyormuusnuz kullanmak sakıncalımıdır acaba bilginiz varmı gerçi dr kontrollü ve hızlı kullanıp ani duruş ve kalkışlardan kaçınırsanız herhangi bir sıkıntı olmaz dedi

Aytii

ben acil olmadığı sürece kullanmıyorum

buarada Seval sen resim çekecektin kendine ve gösterecektin bize  ::)

izemsevi

bende işte 4defa daha kullancam ayten ondan sonra bide sınav var dahada kullanmam sanmıyorum tehlikeli olduğunu çünkü bir arkadaşım devamlı kullanıyor oda 4.5aylık hamile resim çekemedimki 2haftadır hep birşeylerin yoğunluğu var 2haftadır nişanlar var ay yoruldum resmen.

Aytii

benim oğlan çok sert tekmeliyo oyüzden güvenemem kullanırken ama acilse mecburen kullanırım

gerçi bizim oğlan arabaya binince hiç hareket etmiyo hissediyomu ne  :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Nisan , 2011, 13:45:41
aradanda baya geçmiş hiç kimsede teli felan yokmuki acaba doğummu yaptı  :dontknow: kızlar araba kullanıyormuusnuz kullanmak sakıncalımıdır acaba bilginiz varmı gerçi dr kontrollü ve hızlı kullanıp ani duruş ve kalkışlardan kaçınırsanız herhangi bir sıkıntı olmaz dedi
Problem olmaz diye biliyorum
kemerini bağla, hızını düşür  :D

izemsevi

benimde sert tekmeliyor artık hatta dün sarsıldım resmne maşallah ama tekmeden ne olcakki benim kızda araba kullanırken sakin :k06: bide biz özel sürücü kursunun pistinde çalışıyoruz tek biz varız yani.

izemsevi

hilal daha nasıl hızımı düşürüyüm zaten sürüş pistinde 10la gidiyorum :toothy10: daha yavaş gidersem araba hepten durur :k06: dur kalk sağa sola dönüş onlara çalışıyoruz

Aytii

kızlar doktorlar nasıl hesaplıyolar acaba haftaları? ben hiç dikkat etmedim  :dontknow:

mesela şuanda SAT'a göre 26+6 yım yarın dolu dolu 27 olucam yani bu hafta 28 haftada olmuş oluyorum ama doktorlar izne çıkarırken nasıl çıkartıyolar? 32 haftanın dolması gerekiyomu mesela  :icon_scratch:

izemsevi

perşembe kızımla aşımız var :muzz: :hello2: ilk defa ben seviniyorum sanırım.

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Nisan , 2011, 14:06:08
hilal daha nasıl hızımı düşürüyüm zaten sürüş pistinde 10la gidiyorum :toothy10: daha yavaş gidersem araba hepten durur :k06: dur kalk sağa sola dönüş onlara çalışıyoruz
:toothy10: :toothy10: :toothy10: