2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

:k06:

fazla koşma :D

görüşürüz canım size iyi gezmeler  :opucuk:

izemsevi

kızlar slm dr gittik kontrol etti ben apandisit olabilirmi dedim onada baktı karnıma iyice bastırdı ve çekti acıdımı dedi yok dedim sonra karnımın değişik yerlerine bastırdı allaha şükür yok dedi sonra erken doğum sancısımı diye kontrol etti rahim ağzım kapalıymış böyle bir sorunda yok dedi sonra idrar tahlii istedi enfeksiyon, taş yada kum olabilir belki dedi onuda yaptırdık oda çok şükür ,iyi çıktı allahıma şükürler olsun herşey yolunda bu arada minik kızım büyümüş teyzeleri 710gr olmuş 10gün önce gittiğimizde 600grdı bugün 710gr olmuş sağ ağrayan tarafta sadce kızımın tek eli varmış diğer ağırşığı sol tarafta tamamen dedi şuan için herhangi bir sorun yok şükürler olsun. :amin:  :amin: :amin:

Aytii

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah kızına

iyi canım sevindim kötü bişeyin çıkmamasına  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 21 Nisan , 2011, 17:07:42
kızlar slm dr gittik kontrol etti ben apandisit olabilirmi dedim onada baktı karnıma iyice bastırdı ve çekti acıdımı dedi yok dedim sonra karnımın değişik yerlerine bastırdı allaha şükür yok dedi sonra erken doğum sancısımı diye kontrol etti rahim ağzım kapalıymış böyle bir sorunda yok dedi sonra idrar tahlii istedi enfeksiyon, taş yada kum olabilir belki dedi onuda yaptırdık oda çok şükür ,iyi çıktı allahıma şükürler olsun herşey yolunda bu arada minik kızım büyümüş teyzeleri 710gr olmuş 10gün önce gittiğimizde 600grdı bugün 710gr olmuş sağ ağrayan tarafta sadce kızımın tek eli varmış diğer ağırşığı sol tarafta tamamen dedi şuan için herhangi bir sorun yok şükürler olsun. :amin:  :amin: :amin:

Geçmiş olsun canım,Maşallah canım prensesine  :nazar: :nazar:

izemsevi

Aytii

izemsevi

burcu MELEK

günaydın kızlar nasılsınız biz cok enerjik cok iyiyz maşallah gece sancılara ragmen bu aksam özel bir doktora gidicez bakalım neler diycek bebeyime

Aytii

iyi Seval sağol

Burcu sanada günaydın hoşgeldin

ne sancısı kız? daha erken değilmi  ???

izemsevi

burcum günaydın eşini özele ikna eymişsin sevindim bu arada eşin işi alalmamış :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: bizde ne kötüyüz iş almadı diye seviniyoruz teyzoşları maşallah kızım 710gr olmuş :nazar:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 09:17:12
iyi Seval sağol

canım coktan oluyor bu sancılar alıştık artık biz 3 boyutluya girmek için gidicez hastaneye. alıştırma sancıları yalancı sancı dinlenince geciyor ara ara oluyor rahim kendini doguma hazırlıyor önemli deyil

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 09:22:28
burcum günaydın eşini özele ikna eymişsin sevindim bu arada eşin işi alalmamış :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: bizde ne kötüyüz iş almadı diye seviniyoruz teyzoşları maşallah kızım 710gr olmuş :nazar:
evet ya dünden beri cok mutluyum alamadı diye valla insan kocası iş alamadı diye sevinirmi demekki oluyormuş   :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:  masallah büyümüş annesi kızın sen yiyosun ona yarıyor benim kızda 118 80 reklemında oynuyor  :laughing7:  :laughing7:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 22 Nisan , 2011, 09:22:44
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 09:17:12
iyi Seval sağol

canım coktan oluyor bu sancılar alıştık artık biz 3 boyutluya girmek için gidicez hastaneye. alıştırma sancıları yalancı sancı dinlenince geciyor ara ara oluyor rahim kendini doguma hazırlıyor önemli deyil

ha iyi o halde. benimde kalçalarım uyuşuyo sanki geceleri böyle ağrı gibi oluyo sanki hareket edince geçiyo gibi oluyo ama bi süre sonra geri başlıyo. acaba kalçalarımmı genişliyo  :dontknow:

izemsevi

benim kızımda muzu çok seviyor muz yemeğe başladığım zaman hemen hareketleniyor dr sordu muzda 1000kalori varmış ondan yani sizde yeyin ben günlük bir tane yiyorum son bir ayda daha çok kilo alıyorlarmış kızlar

Aytii

bende çok muz yiyorum. bugün 2 tane aldım yanıma  :laughing7: benim oğlanda çok seviyo yarasın tosunuma  :love9: :nazar:

dün geldi mobilyaları minuğumunnn  :love7: sabah sildik babasıyla kabasını aldık hafta sonu daha güzel yapıcam herşeyini  :hello2: :hello2: