2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

gizem en iyisini yapmışsın canım hayatta herzaman önümüzü görerekmi iş yapıyoruz hele bunu sağlıkla doğuralım 2.ye allah kerim boşver sen bunu al melekim bencede al birtane daha bende 1tane uzun kollu penyeden olan var birtane daha kaliteli alcam 2tanede ucuz uygun bişey alcam

melek-çağlar

ben çıkıyorum kızlar hepinizi öptük işlerimiz birikti  :opucuk:

izemsevi

pisicik çok tşkler canım evt allaha şükürler olsunki iyi herşey ben ağız bezi diye söyledim verdiler ama hiç bulamazsan mefruşatçılar yapıyor kenarlarınıda makinada geçiyorlar ben 3tane önceden aldım 12li yeni aldım 15tane yeter bide canım nettende alışveriş yapıyorsan ordanda verebilirsin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 22 Nisan , 2011, 11:42:44
hoşbulduk sevalcim,dün doktora gitmşsin çok sevindim herşeyın yolunda olmasına canım
kızlar şu agız bezlerini nerden buldunuz ben rastlamadımda gittiğim hiç bir yerde :dontknow: kumaşmı oluyor

canım bebek eşyaları satan yerlerde vardır sen sor sana gösterilir. hani var ya kare kumaşlar bebeğin kusmuğunu felan siliyosun

güneşş

selam kızlar nasılsınız bakalım ben ağız bezini kipadan aldım 10'lu bilginize yakınızında varsa eğer bakabilirsiniz  :icon_thumright:

Aytii

ben sırf bebek ürünleri satan bir mağazaya gittim dün oyüzden uyguna aldım

peluş battaniyesini izmitten almaya kalksaydım 25 den aşağı alamazdım ama orda 15 e aldım birde kağı süsü de çok uygun

izemsevi

hoşgeldin güneş kızlar ter bezi kaçtne almak lazım bende 3tane var ama yetmez sanırım :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 22 Nisan , 2011, 11:35:08
seval 4 tane mi pijama al dediler çok değil mi

melek valla çok değil. ben arkadaşımın doğumuna gitmiştim. ilk 1 saat içinde 2 tanesi batmıştı zaten. kan bulaşmıştı.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

anladım kızlar burcuyada sorayım oda ankarada ya almıştır belki.ya birde birşey soracagım şu öz bakım olayıyla ilgili ::) temizlik yani ne kullanıyorsunuz kızlar ya göbeğimden önümü göremıyorum ben kuaföre gidiyorlarmış çoğu kişi ama ben bu yasıma kadar kendı işimi kendım yapmışımdır tesr yani bana ;)siz hangi yöntemi tercih ediyorsunuz ağda,epilasyon......

güneşçim hoşgeldinnn
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 22 Nisan , 2011, 11:51:55
anladım kızlar burcuyada sorayım oda ankarada ya almıştır belki.ya birde birşey soracagım şu öz bakım olayıyla ilgili ::) temizlik yani ne kullanıyorsunuz kızlar ya göbeğimden önümü göremıyorum ben kuaföre gidiyorlarmış çoğu kişi ama ben bu yasıma kadar kendı işimi kendım yapmışımdır tesr yani bana ;)siz hangi yöntemi tercih ediyorsunuz ağda,epilasyon......

güneşçim hoşgeldinnn

canım bende öyle diyodum ama boyun fıtığım çıktığından beri  :sad1: mecburen gidiyorum ağdacıya ve kadın çok cana yakın 1 seneyi geçti oraya gittiğim artık öyle rahatsız olmuyorum hamileliğimdede gidiyorum. eskiden bende hep derdim bana çokk ters diye ama insanlık hali işte  :-\

güneşş

izemsevi

pisicik bende geçenlerde sordum burda aynı konuyu valla bende kuaföre gidemiyorum ağda ve epilasyonda dediğin gibi göbekten göremiyorsun jilet kötü ama en kolayı o ne yapıyım

°•.ℓανιηуα.•°

valla canım ben de kuaföre gidiyorum. çünkü göbüşten hiç bişey görünmüyo  :k06:  artık kaşar olduk napalım.  :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ya çok zorlanıyorum artık napıcam bilmiyorum hiç birşey göremıyorum oyuzden sordum bildiğiniz yöntem varmı dıye ayna kullanıyorum ama zor oluyor yınede epilasyonla halletmeye çalışıyorum,jilette vurmadım şimdiye kadar vurmak istemıyorum oyuzden çoğalır yoksa
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

öznur banada arkadaş yarım saate bir ter döktüm oyüzden evde giydiğim pijamalaı bile getirdim dedi valla uygun bulursan alcaksın aslına bol bol sonuçta akmaz kokmaz bişey