2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 14:27:42
valla burcum kim demiş normal doğuma kolaylık oluyor diye ya boşver sen herkesin her dediğini onlar minareyi çalmış kılıfınıda bulmuşlar misali.
bak bu güzeldi  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: ayten aybüke hoşgeldiniz

<<AyBüKe>>

Gizemcim çok güzel fikir valla hem bebişinede vakit ayırabilirsin  :icon_thumright: 
  Bizimde yaklaşık 2 haftadır yok kocişle kanka olduk  :k06:  Bide erken doğum riskim var 40'ım çıkana kadar unutsun artık napalım  :ehi:   Herşey bebişler için  :)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Nisan , 2011, 14:21:38
   Selam güzel anneler  :wave: 

Ne güzel herkesler burdaymış bizde geldik kızımla  :)  Nasılsınız cümleten  :D

Selam canım hoşgeldin  :-*

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Nisan , 2011, 14:30:11
  Gizemcim çok güzel fikir valla hem bebişinede vakit ayırabilirsin  :icon_thumright: 
  Bizimde yaklaşık 2 haftadır yok kocişle kanka olduk  :k06:  Bide erken doğum riskim var 40'ım çıkana kadar unutsun artık napalım  :ehi:   Herşey bebişler için  :)

canım senin kac hafta simdi

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Nisan , 2011, 14:27:50
Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 14:25:24
yeni gelen hamişler hoşgeldiniz valla gizemcim bence max 3olmalı mesela bebk şekeri gibi bebk şekerindede 1,5tlyede var 5tlyede var bence kurabiyede böyle olmalı fiyat seçeneği olmalı ben mesela didem cafenin bebek kurabiyelerini çok ama çok beğendim süperler ama fiyat oldukça yüksek geldi.

Tatlım işte maliyet hesaplaması yaparak bir fiyat ortaya çıkartılmalı bana maliyeti 2.75 tl ye gelirse ben 3 tl ye veremem en az 3.5 tl ye vermem lazım ki bir kazancım olsun. Alınacak o kadar çok şey var ki ben şimdi hepsini liste yapıp bütçe ayarlamam lazım onları aldıktan sonra zaten fiyat çıkartır sizede söylerim. Ayrıca ciddi anlamda bu işi yaparsam tabiki piyasaya göre sizlere daha uyguna yaparım merak etme  :icon_thumright: Ayrıca bende herşeyi araştıracağım didem cafe de ki kadar güzel şeyler yapmaya çalışacağım  ;D

gizemcim kayınvaliden ve eşinde destek veriyorsa gir bence çok güzel bir fikir zamanla sadece bebek kurabiyesi yapmazsın nikah kurabiyesi yaparsın, hoşgeldin asker kurabiyesi yaparsın,doğum günü vs.. çoğaltırsın ben seni valla destekliyorum canım.

Shadowqueen

Evet canım bende öyle düşünüyorum, hemde zonguldakta yok öyle birşey bakarsınız başarabilirsem burada küçük bir dükkan bile açabilirim  :icon_thumright:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Nisan , 2011, 14:32:14

Evet canım bende öyle düşünüyorum, hemde zonguldakta yok öyle birşey bakarsınız başarabilirsem burada küçük bir dükkan bile açabilirim  :icon_thumright:
:amin:  :amin:  :amin: canım ımarım cok güzel olur

<<AyBüKe>>

Hoşbulduk kızlar  :opucuk:
    Burcu'cum 31 haftalık oldu benim bebiş  :nazar:  Ama doktor 2 hafta önde diyo 33 hafta oluyo o zaman ama o durum doğum zamanını etkilemiyo diye biliyorum ben  :dontknow: 

izemsevi

aybüke sadece iki haftaysa iyi kardeşim sizinki gene  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 14:31:49
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Nisan , 2011, 14:27:50
Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 14:25:24
yeni gelen hamişler hoşgeldiniz valla gizemcim bence max 3olmalı mesela bebk şekeri gibi bebk şekerindede 1,5tlyede var 5tlyede var bence kurabiyede böyle olmalı fiyat seçeneği olmalı ben mesela didem cafenin bebek kurabiyelerini çok ama çok beğendim süperler ama fiyat oldukça yüksek geldi.

Tatlım işte maliyet hesaplaması yaparak bir fiyat ortaya çıkartılmalı bana maliyeti 2.75 tl ye gelirse ben 3 tl ye veremem en az 3.5 tl ye vermem lazım ki bir kazancım olsun. Alınacak o kadar çok şey var ki ben şimdi hepsini liste yapıp bütçe ayarlamam lazım onları aldıktan sonra zaten fiyat çıkartır sizede söylerim. Ayrıca ciddi anlamda bu işi yaparsam tabiki piyasaya göre sizlere daha uyguna yaparım merak etme  :icon_thumright: Ayrıca bende herşeyi araştıracağım didem cafe de ki kadar güzel şeyler yapmaya çalışacağım  ;D

gizemcim kayınvaliden ve eşinde destek veriyorsa gir bence çok güzel bir fikir zamanla sadece bebek kurabiyesi yapmazsın nikah kurabiyesi yaparsın, hoşgeldin asker kurabiyesi yaparsın,doğum günü vs.. çoğaltırsın ben seni valla destekliyorum canım.

Valla canım benim eşim biraz odun olduğu için böyle şeylerde pek desteklemez, kendi annemden destek alacağım inş.  ??? Ayrıca ilk başta bebek kurabiyesi, diş buğdayı falan diye düşünüyorum ama her zaman uygun kalıp buldukça diğer dediğin kurabiyeleride yapacağım, yani doğum günü, sevgililer günü düğün falan   :icon_thumright: Teşekkür ederim Sevalcim desteğin için  :opucuk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Nisan , 2011, 14:33:51
    Hoşbulduk kızlar  :opucuk:
    Burcu'cum 31 haftalık oldu benim bebiş  :nazar:  Ama doktor 2 hafta önde diyo 33 hafta oluyo o zaman ama o durum doğum zamanını etkilemiyo diye biliyorum ben  :dontknow: 

canım benimde önde ama hep öndeydi doktor geli,şimi tamamlarsa dogar dedi :icon_scratch:

izemsevi

aybüke banada drum ilk günden beri hep 1hafta önde gidiyor diyor acaba gerçekten bu doğumu etkilermi etkilemezmi. :dontknow:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 14:35:31
aybüke banada drum ilk günden beri hep 1hafta önde gidiyor diyor acaba gerçekten bu doğumu etkilermi etkilemezmi. :dontknow:
canım seninki normal bir hafta tam tutmadıgı için tahmini boyutlar bunlar cünkü benim komsuda bi hafta önde oda benim olayı duyunca sormuş doktoru bir haftada etkilemez olması gereken boyutlar demiş böyle 2 3 haftada etkiliyormuş

<<AyBüKe>>

İşte bende tam olarak bilmiyorum ???   Ben internetten Dr. Kağan Kocatepe'nin yazısını okumuştumda orda yazıyodu ilerde olması doğum zamanını etkilemez diye ama zaten gelişimini tamamlıyosa erkenden, doğmaması için bi sebepte olmuyo  :-\ 

izemsevi

gizemcim eşin desteklemese bile karşı çıkmasında önemli olan bu kayınvalidende karşı çıkmazsa sen bu işi kıvırısın canım yaparsın sonuçta kalıp işi hazır kalıplar var onlarla yapıyorsun bende mesela sadece bebk mağazası açmak istiyorum herşey olcak ama hem hamile giyim hem bebk mağazası ama memur olunca ek iş yapamıyorsun başında olmadığın işide başkası senin gibi ciddiye almıyor birde en önemlisi maddi destek