2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

olsun bide bizim için de ne olmuş yane  :k06:

Aytii

tarih gibi kendimi tekrarlamayı sevmiyorum  :tongue3:

izemsevi

ayten ne yediniz oğluşunla de bakıyım

Aytii

biraz pilav yanında karnıbahar oda az bişey beyaz peynir 2 dilim ekmek ama inceydi dilimler biraz bal

sonra bir muz iki kivi

şimdide bisküvi yiyorum

izemsevi

sen evdenmi getiriyorsun ben artık kive yemiyorum yani artık fena oluyorum kiviyi görünce portakal yiyorum süper tadı geçen bağ çileği aldık öyle güzel kokuyorduki kilosu 3tl ama yarım kilo aldık bebişim ogün çıldırdı karnımda oda değişik şeyler arıyor :k06:

Aytii

evden getirmiyorum yemeği neyazıkki fırsat bulamıyorum  :-\

kreş var yakınlarımızda belediyeye bağlı oraya gidiyorum bazen

meyveleri evden getiriyorum soyuyorum burda yiyorum  :hungry:

izemsevi

biizm iş yerinin yemek hanesi var bende meyveyi evden getiriyorum ceviz getiriyorum öyle ama pohaça bisküvive çikolatayı yemiyorum yada çok az yiiyorum

Aytii

ben herşeyden yiyorum ama suyunu çıkarmadan

izemsevi

bugün biraz kaçırdım dünden canım acayip patates salatası istedi gece patates haşladım sabah salatasını yaptım ondan yedim kahvaltılıklardanda aldım bir bardak süt içtim öğleden önce bir portakal ve 2ceviz yedim öğlen az bulgur pilavı ve şehriye çorbayla ayran içtim köfte vardı ama içi az pişmiş diye yemedim sonra arkadaş kurabiye getirmiş ondan çok cnaım çekti 4tane yedim :k06: :k06: :k06: (ilk defa) öğleden sonra bir tane daha portakal yedim bukadar :k06:

Aytii

6 aydan sonra iştahın açılmaya başlıcak hatta bir iki haftaya başlar çünkü bebişler büyüyo ve anne daha çok yemek istiyo

oyüzden kasma kendini yemiyim diye boşver canın çekiyosa ye ;) sen bilirsin ama zaten tutamıcaksın kendini farkedeceksin kendiliğinden

bende bazen yemesemmi diyorum ama ne kadar tutabilirim canım istiyo yani ve hamileyim oyüzden yiyorum

Aytii

bu arada senle aramızda hemen hemen 2 hafta var ama sen sezeryan olacaksın ya benden önce doğurmuş olacaksın sanırım  :icon_scratch:

izemsevi

yok zaten öyle yememezlik yapmıyorum yapmamda bebişimde önemli değil ya ama hamur işini faydası yokya ondan dolayı çok yemek istemiyorum ara ara canım çekerse öyle ben şimdi kaç aylık hamişim de bana netleştirelim senle aramda 2hafta var

Aytii

benim 6 ayım dolmasına 1 hafta kaldı

sen 5,5

izemsevi

ozaman beim birdahaki hafta 24olcak 6ayama giriyorum ayten

Aytii

işte 5 ayın doluyo 6 ayına girmiş oluyosun

bende haftaya 6 ayımı bitirmiş oluyorum 7 ayıma giriyorum ;)