2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol dünürüm hoşbulduk,düne göre iyiyim çok şükür doktorun verdiği damla çok iyi geldi gözlerimi açabildim iyi hissediyorum kendimi  :amin: hazırlanıyorum okula gideceğim sen nasılsın canım benim?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

geçmiş olsun pisicik bundan sonra dikkat edin bari bir daha yakalanma.

Aytii

sevindim iyi olmana canım  :opucuk:

iyiyim bende ne olsun iş güçle uğraşıyorum işte

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Nisan , 2011, 11:32:31
geçmiş olsun pisicik bundan sonra dikkat edin bari bir daha yakalanma.

ağol canım ben çok dikkat ediyordum am işte derslerde öğrenciler sürekli camı falan açıyorlar hep kapattırıyordum ben ama işte açık olan zamanlarda kapmışım şifayı  :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

sekerbebe

geçmiş olsun cnm ..bebeişe dikkat et aman diyem.havalarda b, düzelmedi gitti  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Aytii

offffff  :violent1: :violent1: :violent1: nasıl sinir oluyorum hala doğal gaz yanıyo bizim evde

bıktım yaaaa

ısınsın artık şu havalar  :cildir:

hoşgeldin şekerbebe sağolasın çok şükür öksürük tutmadı ya..iyiyim bugün okula gıdeceğim birazdan hazırlık yapıyorum sen nasılsın yoktun epeydir

sekerbebe

net yoktu epeydir evde ondan cnm.benim 5 gün sonra 7 aylık olucak ya senin pisicik...

izemsevi

bizimde yanıyor ayten  ama doğalgaz değil normal kömürlü kalorifer

7. ayımıza girdik çok şükür canım bugün 28+2 yiz.kızlra ben geç kalacagım okula çıkıyorum öptüm hepinizi :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Nisan , 2011, 11:50:08
7. ayımıza girdik çok şükür canım bugün 28+2 yiz.kızlra ben geç kalacagım okula çıkıyorum öptüm hepinizi :opucuk:

canım 7. ayına 26 haftan dolunca giriyosun 7 ayını bitirmene az kaldı maşallah  :nazar:

izemsevi

ayten benim bildiğim 26 hafta 6.5 ay oluyor 28 hafta 7.ay oluyor

izemsevi

şimdi benim birdahaki hafta 6aymı oluyor bugün 22+0 dayız 23den işte gün aldık birdahaki haftada 24 olduğumuzda 6ay içindemi oluyor

izemsevi

ben yemeğe gider herkese afiyet olsun

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Nisan , 2011, 11:57:51
şimdi benim birdahaki hafta 6aymı oluyor bugün 22+0 dayız 23den işte gün aldık birdahaki haftada 24 olduğumuzda 6ay içindemi oluyor

yok canım 26 haftan dolunca 6 ay dolmuş oluyo eğer 28 hafta 7 ay oluyosa o halde hamilelik 10 ay sürmüş oluyo