2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

benimde sabah baya hareketli öğlen yemekten sonra epey hareketleniyor maşallah birde gece yatmaya yakın ama şuan uyuyor  :k06: canım benim doğum iznine ayrılınca maaşım kesilmeyecek normal aylık maaşımı alacağım sonra sgk 7-8milyara yakın para yatırıyor pttye bende onu alıp kuruma vercem bizde maaş kesintisi olmuyor yani.

Aytii

anlamadım

7 8 milyar ne parası  :icon_scratch: ve hangi kuruma veriyosun?

izemsevi

canım bak şimdi 4ay ücretsiz doğum izni var yani bu arada çalıştığın kurum sana ücret ödemiyor ama devlet ödüyor oda yaklaşık 7-8 milyar civarı yapıyormuş ama benim çalıştığım kuru ücretimi kesmediği için sgknın benim adıma pttye yatırdığı doğum ücretini ben çalıştığım kurum averiyorum ama senin kurumun maaşını keserse pttye yatan para sana kalıyor 2yıl önce arkadaş bizim kurumda doğum yaptı böyle oldu biz mesela rapor aldığımızdada maaşımız kesilmiyor tam yatıyor sonra sgk pttye rapor parasını yatırıyor onuda alım kuruma veriyoruz

melek-çağlar

Aytii

günaydın Melek hoşgeldin  :opucuk: nasılsın?

ben rapor alınca kesiliyo Seval maaşımdan ptt ye yatan parada biraz eksik yatıyo

izemsevi

günaydın melek nasılsın bebişin nasıl

melek-çağlar

bugün uykumuz var hava kapalı burda bebişimde çok sakin bugün oda uyuyor galiba. siz nasılsınız

melek-çağlar

rapor parası maaşından biraz eksik olacak aytencim maaşının 2/3.ünü alıyorsun malesef

izemsevi

ben şubat ayında 10gün rapor almıştım 540tl yattı pttye aldığın maaşa göre değişiyor doğum ücretide ona göre hesaplanıyor.

Aytii

bence herkesinki farklı Seval

arkadaşım diyoki 6 sene önce süt parası 1,500 milyar almış

süt parası alırmıyım bilmiyorum  :icon_scratch:

izemsevi

valla canım ne kadar maaş alıyorsun ona göre işte hesap yapılıyor.

izemsevi

canım benim maaşım 2090tl işte bunu 4le çarpıyorsun bana sgk yaklaşık 8 civarı yatıracak öyle canım sanada mutlaka canım ona göre yatacaktır para

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

günaydın dünür hoşgeldin nasıl oldun bakalım  :icon_scratch: