2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

amin canım gizem senin hangi yıl evlenmiştin ben 17 temmuz 2008 de evlendim bu yıl temmuzda 3yıl olcak inşallah

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Mart , 2011, 14:41:53
amin canım gizem senin hangi yıl evlenmiştin ben 17 temmuz 2008 de evlendim bu yıl temmuzda 3yıl olcak inşallah

Canım benim 19 temmuz 2009 henüz yeni yani

Shadowqueen

Canım ben çıkıyorum apt da komşuya geçeceğiz çok öptüm kendine cici bak kızınla birlikte görüşürüz  :opucuk: :opucuk:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Mart , 2011, 14:09:00
Alıntı yapılan: afra024 - 08 Mart , 2011, 14:06:38
evet ya ne çabuk geçiyo zaman .geçen gün eşim soruyo yani şimdi kaç aylık bende 6 dedim ooo geçmek bilmiyo bi türlü diyo :k06:

Canım dün benimkiyle bir muhabbet geçti aramızda sorma gitsin, ben cinsellikten soğudum inan ki eşimde tam aksine kanı kaynıyor adamın, dedim ona 6cı ay bitince mola veriyoruz ondan sonrada 40 gün lohusa dönemi dedim bana ne derse beğenirsin daha kızımız 3 aylık zaman çok  :ehi: :ehi: Deli seni dedim kızım 5.ci ayında ona göre kendini hazırla dedim oda şaşırdı zaman ne çabuk geçti diye yaaa  :k06: :k06:

canım ya seninki hepten komik :ehi: :ehi: valla bende soğudum ama eşim aynen devam durmak yok yola devam :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

gizemcim iyi oturmalar kızınla sana grş

izemsevi

kızlar bişey sorcam afedersiniz ama wc ihtiyacınızı nasıl gideriyorsunuz klozetmi yoksa normal tuvaletmi ben klozeti temiz bulmadığım için mecburen normal tuvaleti kullanıyorum ama bunun sizce bir sakıncası varmıdır  ? epeydir sorcam unutuyorum.

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Mart , 2011, 15:15:41
kızlar bişey sorcam afedersiniz ama wc ihtiyacınızı nasıl gideriyorsunuz klozetmi yoksa normal tuvaletmi ben klozeti temiz bulmadığım için mecburen normal tuvaleti kullanıyorum ama bunun sizce bir sakıncası varmıdır  ? epeydir sorcam unutuyorum.

canım bende normal kullanıyodum ama karnım büyüdükçe normal zor oluyo klozet daha rahat :k06: yoksa her zaman tercihim normaldir...eğer zorlanmıyosan niye sakıncası olsun ki

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Mart , 2011, 15:15:41

bende iş yerinde alafrangaya oturamıyorum  :-\ mecburen diğerine gidiyorum ama karnım sıkışıyo  :-[ bende düşünüyorum acaba zarar veriyomudur diye ama başka seçeneğimiz yok  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

SELAMMMMM FISTIKLARR HASTANEDEN GELDİMMM  AYRINTILI ULTRASON SONUCUM DA TEMİZ ÇIKTI ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR.Bİ DE AŞI  OLDUM  :icon_pale:
OĞLUM PİPİSİNİ GÖSTERDİ DOKTOR AMCASINA YİNE :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

valla aytencim benim normalde bağırsak problemim yoktu ama son bir haftadır birgün yaparsam ertesi gün yapamıyorum  sıkıntıdayım senin anlayacağın iş yerimdede herkesin kullandığı klozeti kullanmak işime gelmiyor ama eşimde sanki köyde klozetmi varmış onlar ne yapıyormuş diye kızıyor.

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Mart , 2011, 15:32:42
SELAMMMMM FISTIKLARR HASTANEDEN GELDİMMM  AYRINTILI ULTRASON SONUCUM DA TEMİZ ÇIKTI ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR.Bİ DE AŞI  OLDUM  :icon_pale:
OĞLUM PİPİSİNİ GÖSTERDİ DOKTOR AMCASINA YİNE :D

hoşgeldinnnnn  :opucuk:

oyy maşallah ona  :nazar: yerim ben onun lülüsünü  ;D  :hungry:  :k06:

sen nerede yaptırdın bu ayrıntılıyı? devlettemi?

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Mart , 2011, 15:33:08
valla aytencim benim normalde bağırsak problemim yoktu ama son bir haftadır birgün yaparsam ertesi gün yapamıyorum  sıkıntıdayım senin anlayacağın iş yerimdede herkesin kullandığı klozeti kullanmak işime gelmiyor ama eşimde sanki köyde klozetmi varmış onlar ne yapıyormuş diye kızıyor.

vallahi ben köyde yaşamıyorum. ve hijyenimi düşünmek zorundayım. herkesin oturduğu yere oturamam neyapayım.  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hoşbuldum canımm evet devlette yaptırdım onun için bu kadar geç geldim sabah 8:30 da hastanedeydim.sonra sağlık ocağına gittim çok ilgilendiler.bu arada 5 kilo almışım ayıptır söylemesi  :honk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Mart , 2011, 15:35:25
hoşbuldum canımm evet devlette yaptırdım onun için bu kadar geç geldim sabah 8:30 da hastanedeydim.sonra sağlık ocağına gittim çok ilgilendiler.bu arada 5 kilo almışım ayıptır söylemesi  :honk:

:ehi: :ehi: :ehi:

ciddenmi :D

anaaaa kilo almazdın bana yetişmişsin maşallah  :k06: :k06: :k06: alman daha iyi ama şekerim ;) gayet normal ben 6 kilo aldım  ::)

ben o detaylıya özelde yaptırcam kendi doktorum ama fiyatını bir türlü öğrenemedim  :violent1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 08 Mart , 2011, 15:37:55
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Mart , 2011, 15:35:25

:ehi: :ehi: :ehi:

ciddenmi :D

anaaaa kilo almazdın bana yetişmişsin maşallah  :k06: :k06: :k06: alman daha iyi ama şekerim ;) gayet normal ben 6 kilo aldım  ::)

ben o detaylıya özelde yaptırcam kendi doktorum ama fiyatını bir türlü öğrenemedim  :violent1:

evet canım böyle almaya devam edersem patlarım yakında zaten göbeğimdeki gerginlikten bi şeylerin olduğunu anlamıştım :D özelden de randevu almıştım ben ssk ile çıkan fark 105 tl idi