2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

offfffffffffffffff sıkılıyorum yaaaaa  :-\

<<AyBüKe>>

Aytii

karnımın içinde kıpırtılar oluyo böyle pıt pıt pıt gibi ama aralıklı  :love9:

izemsevi

aybükem canım senin karnın büyümüştür 26 haftalık olmuşsun benim daha küçük önceden sırt üstü yatıyordum ama kızlar iyi değil dedikten sonra artık sağa sola yani yan yatmaya başladım.yan yatarkende göbeğim sarkıyor sonuçta göbeğin bir kısmı sanki altta kaılıyor gibi şimdide bu kafama takıldı.

Aytii

Seval o çok normal büyüdükçe daha da sarkacak  :k06: benimde öyle oluyo :) takma kafana  :opucuk:

izemsevi

aytencim bwnim bugün itibariyle 17+6 yani 18.haftaya yarın gircem ve 19danda gün alcam değilmi bebişimin hareketlerini daha net hissedermiyim acaba.

Aytii

evet Seval. hele 19 + olduğunda çok daha net hissedeceksin  :love9: :love9:

izemsevi

dr arıycam bu ay içinde muayene için randevu alcam perşembe günü için kızımı inşallah görcem hayırlısıyal bu sefer ağırlıgını ve boyunu sorcam her seferinde unutuyorum dr kağıda yazıyor ama hiç okunmuyorki ama ultrasan kağıdında 20gün öncesinde 144 yazıyordu senin oğluşun ne kadar.

izemsevi

kızlar nerdesiniz herkes nereye gitti

burcu MELEK

günaydın kızlar soguk bir ankara sabahından.dün doktora gittim seker yüklemesi yaptırdım fakat felaketti sıra 12 de geldi o sate kadar ac kaldım bayılıyordum az kalsın ama benim melek kızım iyiymiş doktor bu cok yaramaz olacak yerinde durmuyor dedi  :k06: :k06: belenayım güzel kızım biraz agır ol dedim ama dinlemedi beni :laughing7: hersey iyi güzelde kızlar belim felaket agrıyorrrrrrrr  :honk: dünden beri aglıyorum canım cok yanıyor anlatamam bi kemik sızlayıp duruyor :honk:

Aytii

günaydın Burcu  :-*

benimde bacak kalça kısmı çok ağrıyor özelliklede geceleri  :-\

geçmiş olsun sana. ama neden okadar saat aç bırakıyolarki hamile hamile  :violent1:

burcu MELEK

Canım günaydın işte seker yüklemesinde ac olmak gerekmiş ama okadar sacmaki bir ay önce randevu veriyor 8 e 12 de kan alıyor mahfoldum okadar sinirlendimki  :cussing:anlatamam devlet hastanesi olunca böyle oluyor işte birdahada gitmiycem o hastaneye.

Aytii

hm. ben özele gidiyorumda bana hiç öyle bişey yapmadılar  :dontknow:

burcu MELEK

canım özelde öyle gider gitmez alıyorlar dün essim okadar dedi özele götürücem yok inat edecem ya hak ettim biraz :suclu: neymiş randevu vermişler ya merak acaba önemli birşeymidiye ama bundan sonra özele gidicem tövbe ettim bugünde sonucları almaya gidicem ama ankara felaket soguk cıkmak istemiyorum kocacımında işi cok söylemedim  :(

Aytii

ya özel bile artık felaket durumda  :-\ devlete Allah düşürmesin diyorum  :amin: eşimde asla göndermek istemiyo devlete beni. bir kere gittim  :igrenc: Allahım gerçekten düşürmesin kimseyi oralara.  :amin: :amin: :amin: