2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Bizimkiler Gelenekçiliğe gidiyo doğum bohçasını filan oğlan tarafı (Kayınvalide) hazırlarmış kızın tarafıda beşiği hazırlarmışmışmış

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 16 Şubat , 2011, 14:14:18
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 16 Şubat , 2011, 14:12:32
Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 16 Şubat , 2011, 14:09:39
bana kalsa almayı düşünüyorum

bakalım eşimle konuşçam hafta sonu o ne diyecek? aslında erken ama yaz geldiği için masraflar artacak bide düğün var onu al bunu al derken oğlumuda ihmal etmek istemiyorum

Anladım canım hayırlısı tabiki maddi olarak ne zaman müsaitseniz en uygunu sıkıştırmadan almak  :icon_thumright:

Bende meleğimin adını düşündüm Meyra istiyorum ama eşim daha erken diyor bakalım kandırabilecek miyim  :k06: :k06:

güzel isim ama anlamı ne :)

Parıldayan ışık  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 16 Şubat , 2011, 14:17:24
Bizimkiler Gelenekçiliğe gidiyo doğum bohçasını filan oğlan tarafı (Kayınvalide) hazırlarmış kızın tarafıda beşiği hazırlarmışmışmış

Canım öyle şeyler bizde düğünde de olmadı şimdi de olmaz, herkes farklı oluyor napıcan cnm

Shadowqueen

Canlarım ben çıkıyorum misafir gelecek birşey yapacağım çok öpüyorum sizleri, meleklerinize iyi bakın  :opucuk:

Aytii

Gizem isim anlamıda güzelmiş :) Hümeyra isminide severdim sen kısaca Meyra  :binkybaby:  :love9:

Aytii

FeHi

Slm canım 161 gün sonra anne ünvanını alıosn hııı :flowers:

Aytii

günaydın  :-*

inşallah öyle olacak :)  :amin:

nasılsın? bebeğini hissediyomusun bu aralar?
ben dünden beri hissedemiyorum hiç salladım biraz karnımı ama ı ıhh banamısın demiyo  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

günaydın kızlar .ayti ben de 2 gündür hissedemiyorum  :-\ akşam vurdum karnıma hafif hafif değişik pozisyonlarda yattım filan ama tık yok  :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

FeHi

Dün bütün gün benimki de hareketsiz di , akşam babası geldi ona şikayet ettim kızım bugün hiç kımıldamadı diye sonra inanırmısın 5 dk sonra baktım kıpır kıpır uyuyana kadar aralıklı devam etti, bugün de sabah biras hareketini hissettim şimdi yine tık yok
canım benim endişelenmeye gerek yok kafalarına göre takılıo yavrularımız  :)

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 17 Şubat , 2011, 09:48:06
günaydın kızlar .ayti ben de 2 gündür hissedemiyorum  :-\ akşam vurdum karnıma hafif hafif değişik pozisyonlarda yattım filan ama tık yok  :cildir:

çok fazla uyuyo kız bunlar :D yada keyiflerine düşkünler  :k06:

çikolata muhabbeti yalan yaa ben kaç kere yedim öyle hiç kıpırdamadı hem zaten yer yemez ona gitmiyoki nerelerden geçiyo ona gidene kadar  :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 17 Şubat , 2011, 09:52:02
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 17 Şubat , 2011, 09:48:06

çok fazla uyuyo kız bunlar :D yada keyiflerine düşkünler  :k06:

çikolata muhabbeti yalan yaa ben kaç kere yedim öyle hiç kıpırdamadı hem zaten yer yemez ona gitmiyoki nerelerden geçiyo ona gidene kadar  :k06:

:ehi: :ehi: :ehi:

elvan&busenur

elvan&busenur

ben ne zaman hissedicem kızlar bebeğimin hareketlerini drum geceleri hissedebilirsin dedi ama hareketlerini hissetmiyorum.sadece bazen seyrime gibi oluyor :honk: