2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

elvan&busenur

Aytii

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

benim bebişim 1 haziranda geliyor doktorun dediğine göre. yine de Allah bilir tabikiiii

Shadowqueen

Aytii

nerdesin kız sen :D

nasılsınız bakimmm prenses nasıl bugün? nezaman gidiyosun teste?

FeHi

Alıntı yapılan: Oº°'¨SeLiN¨'°ºO - 16 Şubat , 2011, 13:47:16
benim bebişim 1 haziranda geliyor doktorun dediğine göre. yine de Allah bilir tabikiiii
Haziran ayının ilk bebişini ben doğurcm zannediodm  :toothy10: :toothy10:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

sen kaçıncı haftasasın da? senin bebişte kesin erkektir. bu sene erkek senesiii

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 16 Şubat , 2011, 13:52:27
nerdesin kız sen :D

nasılsınız bakimmm prenses nasıl bugün? nezaman gidiyosun teste?

Selam canım, ya ben burada pek giremiyorum kayınvalide faktöründen laf ediyor tek kalınca ondan onla oturuyor evlilik ve yemek programı izliyor temizlik yapıyorum  :k06: Ben iyiyim canım, prensesimde iyidir inş.  :amin:

Siz nasılsınız bakalım küçük bey ile? Ben 3 ü test yaptırmayacaktım fakat Zonguldaktaki doktora gitmek için bahane olsun yoksa ayıp olur dedi kayınvalidem ondan 1-2 gün sonra 3 lü test için gideceğim canım

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 16 Şubat , 2011, 13:59:48

Selam canım, ya ben burada pek giremiyorum kayınvalide faktöründen laf ediyor tek kalınca ondan onla oturuyor evlilik ve yemek programı izliyor temizlik yapıyorum  :k06: Ben iyiyim canım, prensesimde iyidir inş.  :amin:

Siz nasılsınız bakalım küçük bey ile? Ben 3 ü test yaptırmayacaktım fakat Zonguldaktaki doktora gitmek için bahane olsun yoksa ayıp olur dedi kayınvalidem ondan 1-2 gün sonra 3 lü test için gideceğim canım

hmm bizde cumartesi yaptırcaz kısmetse artık hayırlısı olsun
bende beşik ve kardolabı arıyodum oğluma netten :)

FeHi

Alıntı yapılan: Oº°'¨SeLiN¨'°ºO - 16 Şubat , 2011, 13:58:37
sen kaçıncı haftasasın da? senin bebişte kesin erkektir. bu sene erkek senesiii
8 Haziran KIZ  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 16 Şubat , 2011, 14:00:58
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 16 Şubat , 2011, 13:59:48

hmm bizde cumartesi yaptırcaz kısmetse artık hayırlısı olsun
bende beşik ve kardolabı arıyodum oğluma netten :)

Sağol canım umarım iyi sonuçlar alırsın, benim sonucum kötü çıksada amniyosentez düşünmüyorum ama umarım iyi çıkar  :amin: Bizde eşimle pazar günü gidip baktık buradaki bir mağazaya çok güzel bir bebek odası bulduk sonradan genç odası oluyor 2 bin tl onu alacağız inş. Beşikte bambu istiyorum ama buralarda yok bakalım işte. Ohhh oğluşun yaşadı desene, bulursan uygun hemen alıcak mısın peki?

Aytii

bana kalsa almayı düşünüyorum

bakalım eşimle konuşçam hafta sonu o ne diyecek? aslında erken ama yaz geldiği için masraflar artacak bide düğün var onu al bunu al derken oğlumuda ihmal etmek istemiyorum

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 16 Şubat , 2011, 14:09:39

bakalım eşimle konuşçam hafta sonu o ne diyecek? aslında erken ama yaz geldiği için masraflar artacak bide düğün var onu al bunu al derken oğlumuda ihmal etmek istemiyorum

Anladım canım hayırlısı tabiki maddi olarak ne zaman müsaitseniz en uygunu sıkıştırmadan almak  :icon_thumright:

Bende meleğimin adını düşündüm Meyra istiyorum ama eşim daha erken diyor bakalım kandırabilecek miyim  :k06: :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 16 Şubat , 2011, 14:12:32
Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 16 Şubat , 2011, 14:09:39

Anladım canım hayırlısı tabiki maddi olarak ne zaman müsaitseniz en uygunu sıkıştırmadan almak  :icon_thumright:

Bende meleğimin adını düşündüm Meyra istiyorum ama eşim daha erken diyor bakalım kandırabilecek miyim  :k06: :k06:

güzel isim ama anlamı ne :)