2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Nurrrrr peş peşe doğurcaz gııııızzz ;D  :nazar:  :amin:

burcu MELEK

ayyyyyyyyyy ayten ne alemsin sonuna gülücük koydum yani şaka şeklinde söyledim fark edememişsin ismim olsa nolur olmasa nolur sadece hoşuma gidiyor listeyi kalabalık görmek :hieyt:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Şubat , 2011, 16:06:43
ayyyyyyyyyy ayten ne alemsin sonuna gülücük koydum yani şaka şeklinde söyledim fark edememişsin ismim olsa nolur olmasa nolur sadece hoşuma gidiyor listeyi kalabalık görmek :hieyt:

yok canım bence sen yanlış anladın bende bazen güncellerken isimleri atladığım oluyo açıklama yaptım sadece  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 15 Şubat , 2011, 15:56:39
Nurrrrr peş peşe doğurcaz gııııızzz ;D  :nazar:  :amin:

EVETTT YAAA PEŞ PEŞE AMA NASIL NASILLLL DOĞURCAZZZZZZ :)
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

seni bilmem ama doğum normal olursa benim doğuma girmeden bana müsil versinler bence  :k06:

Aytii

162 Günüm kaldı doğuma  :amin:  :nazar:

cumarteside kontrole gidiyorum kısmetse testlerini yaptırcaz oğluşumun  :nazar:

bu arada nekadar zamanda çıkıyor sonuçlar bilen varmı  :icon_scratch:

FeHi

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 15 Şubat , 2011, 16:14:51
seni bilmem ama doğum normal olursa benim doğuma girmeden bana müsil versinler bence  :k06:
Niye kıs Ayten  ;D

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 16 Şubat , 2011, 08:49:15
Niye kıs Ayten  ;D

çünkü bende biriken gaz ve kabızlık ancak çıkar yoksa doktora yazık olar  :laughing7:  ;D

FeHi

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 16 Şubat , 2011, 08:46:48
162 Günüm kaldı doğuma  :amin:  :nazar:

cumarteside kontrole gidiyorum kısmetse testlerini yaptırcaz oğluşumun  :nazar:

bu arada nekadar zamanda çıkıyor sonuçlar bilen varmı  :icon_scratch:

1 hafta'da çıkıo

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 16 Şubat , 2011, 08:50:04

1 hafta'da çıkıo

Allahım inşallah güzel sonuçlar çıkar  :amin: tıbba güvenmiyorum fazla Rabbim hayırlısını versin hepimizin evlatları için  :amin: :amin:

FeHi

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 16 Şubat , 2011, 08:49:56
Alıntı yapılan: FeHi - 16 Şubat , 2011, 08:49:15
Niye kıs Ayten  ;D

çünkü bende biriken gaz ve kabızlık ancak çıkar yoksa doktora yazık olar  :laughing7:  ;D

aha aha sabah sabah güldürdün beni  :opucuk:

Aytii

vallahi ben bunu istiycem hemşireden ciddiyim yani :D doğuma girmeden mutlaka orada ne varsa çıkarıyım diycem Allah bilir ben doğuma gittiğim gün stresten de kabız olucam çünkü :D rezil olmıyım doktoruma  :k06: ikinci çocuk için gitmeye yüzüm kalsın  ;D

FeHi

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 16 Şubat , 2011, 08:51:12
Alıntı yapılan: FeHi - 16 Şubat , 2011, 08:50:04

1 hafta'da çıkıo

Allahım inşallah güzel sonuçlar çıkar  :amin: tıbba güvenmiyorum fazla Rabbim hayırlısını versin hepimizin evlatları için  :amin: :amin:
Bende öyle Tıbba güvenim kalmadı artık son yaşadıgım olaydan sonra Rabbime sığınıyorum O hayırlısını versin İnşallah

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤