2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bebekler doğunca tek tek kaybolduk ortadan kim ne yapıyor takip edemiyoruz artık herkes iyidir umarım.internete girmek bi yana bazen yemek dahi yiyemiyorum  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Eylül , 2011, 11:42:51
bebekler doğunca tek tek kaybolduk ortadan kim ne yapıyor takip edemiyoruz artık herkes iyidir umarım.internete girmek bi yana bazen yemek dahi yiyemiyorum  :ehi:

bende mıçmaya gidemiyorum  :toothy10:

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Eylül , 2011, 12:01:23
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Eylül , 2011, 11:42:51

bende mıçmaya gidemiyorum  :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

slm kızlar bende burdaki sohbetlerimizi özledim ara ara yazıyorum ama işte çok sık giremeyince takip edemiyorum bizde minik mucizemle iyiyiz bu cuma 40mız çıkıyor inşallah dün kontrole gittik kızım 3960gr doğmuştu sonra 3500düştü dün tartıldı maşallah :nazar: 4500 olmuş ama boyunu ölçtürmeyi unuttuk pazar günü mevlütümüz var bizden haberler böyle bu arada kızlar bizim sayfadan tek haber alamadığım kişi muhriş sizdlerin bilgisi varmı çoktan doğumn yapmıştır ama niye yazmadıki bu arada ayten mıçma konusunda bende sendenim resmen hemoroid olcam tutmaktan  :toothy10: :toothy10:

HAYAT29

Kızlar Serkan benim oglusum da 2,5 aylık oldu maşallah keyfi ve kilosu yerinde bende ne zaman tuvalete gitsem başlıyor ağlamaya söyle gönül rahatlığı ile hiç halledemiyorum isimi:)))) boyumuz kilomuz yerinde benim ve babası dısında birine gidince ağliyo yabancı geliyo ben alıyorum susuyo bazen çok hoşuma gidiyo:))) gazı çok fazla bu konuda buzdaribim ayrıca her sabah çok fazla ve sıvı kaka yapiyo ve sonra banyo çünkü sırtına kadar çıkıyor :((

burcu MELEK

bilemedim kızlar kırkım cıkar cıkmaz eski adet tarihimde adet olmustum hemen bu ay olmadım evet dün test yaptım cok sükür negatif cıktı umarım daha düzene girmediyi için gecikmiştir

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Okuduklarıma göre herkesin keyfi yerinde, fıstıklarda büyüyo maşallah  :nazar: Benim kızında 4-5 gündür sıkıntısı var ama alamış değilim ne gündüz ne gece doğru düzgün uyumuyor, eşimin anneannesi kucağa alıştırdı, benim annem ayakta sallamaya anca öle uyuyor ama yerine yatınca da hemen uyanıyor. Herşeyi geçtimde katıla katıla ağlaması onun sancı çekmesi çok zoruma gidiyor fena oluyorum umarım en kısa sürede düzelir.Meleğim agulara ve bizim konuşmamaıza karşılık gülücüklere başladı mükemmel bir duygu. Bakalım daha neler göreceğiz   :nazar: :nazar: :nazar:Hepinizi öpüyoruz

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

gizemcim bu şikayetlerin bana okadar tnıdık geliyorki canım bende yaşıyorum gecen cuma akşamı sabahladım elif uyuyup uyandı uyuyup uyandı agladı uyumadı hiç akşam yıne aynı saat 7de bir başlıyor aglmaya 8 buçuk gibi ancak susuyor neler yapıyoruz neler her akşam aynı çok üzülüyorum onun bu şekılde ağlamasına :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

selam kızlar  :opucuk:

bu dediğiniz sancılar sanki aşılardan sonra oluyomuş gibi geldi bana  :icon_scratch:

3 aşı birden bir bebeğe vuruluyo ya aklım almıyo  :sad1:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

olabilir canım :sad1:aşıdan sonra arttı sanki :(
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

bu türkler ne yapmaya çalışıyo ya  :-\ :dontknow:

kauçuk emzikler piyasadan kaldırılıyor halbuki en sağlıklı olanı onlar

küçücük bebeğe 3 aşı birden vuruyolar

ben büyük insan bi aşı vurulunca kötü oluyorum bebeğe nasıl 3 tane birden uygun görürler ya  :cildir:

off şimdiden strese giriyorum

galiba bi gün ya bi hemşire yada bi doktor elimde kalacak hadi hayırlısı

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 12 Eylül , 2011, 13:11:37
gizemcim bu şikayetlerin bana okadar tnıdık geliyorki canım bende yaşıyorum gecen cuma akşamı sabahladım elif uyuyup uyandı uyuyup uyandı agladı uyumadı hiç akşam yıne aynı saat 7de bir başlıyor aglmaya 8 buçuk gibi ancak susuyor neler yapıyoruz neler her akşam aynı çok üzülüyorum onun bu şekılde ağlamasına :-\

Canım benim kız Ramazanda iftarda bir uynaırdı sahurda anca uyuturdum, sonra düzene girdi dedim rahatladım 11 de uyur sabah ezanında bir kere vık vıklardı altını değiştirirdim uyurdu babası işe gidene kadar. Şimdi tüm düzenimiz lat üst oldu, gündüz çok zor uyuyor uyursa çok az, gecede uyumak bilmiyor bazen o kadar uykum geliyorki göğsümde onunla uyuyorum sonra bir uyanıyorum ki yatırmadığımı fark ediyorum, çok korkuyorum birşey olacak diye ama yerine koyuncada hemen uyanıyor. 4 gecedir böyle çıldırmak üzereyim. Dün sağolsun eşim uyuttu. Bende birde vertigo var düzensiz uyuduğumda başıma bıçak saplanır gibi ağrı giriyor bekleki geçsin fenalardayım anlayacağın. Ama tek istediğim kızım sancı çekmesin rahat güzelce uyusun o huzursuz oldukça bende kötü oluyorum annelik böyle birşey demek ki  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 12 Eylül , 2011, 14:08:30

bu dediğiniz sancılar sanki aşılardan sonra oluyomuş gibi geldi bana  :icon_scratch:

Selam canım hoşgeldin  :opucuk: 3 tane birden ne aşı vurdular canım anlamadım? Ayrıca bizim şu sıralar hrhangi bir aşımız olmadı ona rağmen böyle sıpam  :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 12 Eylül , 2011, 14:27:36

Selam canım hoşgeldin  :opucuk: 3 tane birden ne aşı vurdular canım anlamadım? Ayrıca bizim şu sıralar hrhangi bir aşımız olmadı ona rağmen böyle sıpam  :dontknow:

hoşbuldum canım  :opucuk:

nasıl yani? hiç mi aşı yapmadılar kızına  :icon_scratch:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 12 Eylül , 2011, 14:30:42
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 12 Eylül , 2011, 14:27:36

hoşbuldum canım  :opucuk:

nasıl yani? hiç mi aşı yapmadılar kızına  :icon_scratch:

yAPILDI CANIM 2 TANE AŞI AMA FARKLI GÜNLERDE ÇARŞAMBA GÜNÜ DE VEREM AŞIMIZ VAR. BEN KAÇIYORUM KIZIM AĞLIYOR ÇOK ÖPTÜM