2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: melek_ - 23 Temmuz , 2011, 14:38:01
güneşcim zincoyu bende kullanıyorum ama devit 3 cocuga yramdı nedense rezeneyi günde kackere ve nasıl veriyosun demliyormusun. aytencim izletmediler bana önümü perdseyle kapadılar hatta  :ehi:  :ehi:  :ehi:

:ehi:

yani canlı dan kastım bebeğin çıktığını görüyosun ya  :occasion5:

genelde anestezide uyandığında karnın boşalmış ve yanında bir bebek görüyosun  :k06: insan o sersemlikle afallar heralde  ;D

FeHi

Kesinlikle doğumun Spinal Ayten
Ay kurban olurum benim bebek biras zorladı doktorları çıkmadı yaramaz kıs Allahım doktorlar sağlı sollu bi yüklendilerkarnıma ufaklığı çıkarmak için sonrasında da ağlamsını duydum benim bittiğim ve onunla birlikte ağlamaya başladığım an Allahım o nasıl bi duygudur tarifini bile yapamıyorum :y25: :y25: :y25:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 23 Temmuz , 2011, 14:43:57
Kesinlikle doğumun Spinal Ayten
Ay kurban olurum benim bebek biras zorladı doktorları çıkmadı yaramaz kıs Allahım doktorlar sağlı sollu bi yüklendilerkarnıma ufaklığı çıkarmak için sonrasında da ağlamsını duydum benim bittiğim ve onunla birlikte ağlamaya başladığım an Allahım o nasıl bi duygudur tarifini bile yapamıyorum :y25: :y25: :y25:

ayyyy  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

bende kesin ağlarım ya  :crybaby2:

FeHi

Kesinlikle Ayten Adım Hilal'se bi okadar da eminim senin de ağlıcağına çünkü tarifi edilmeyen çok farklı bi duygu hem senin Oğuz paşamı ne kadar sabırsızlıkla beklediğini hepimiz biliyoruz öyle bişiy ki o anı sende anlatamicaksın
Düşün gün geçtikçe büyülüo bebişim beni inan bana Doğum hikayemi bile yazmadım daha çünkü anlatıcak kelimelri cümleleri kafamda toparlayamadım o derece büyüledi beni meleğim 41 kere MaşALLAH :nazar: :nazar: :nazar:

Aytii

uyy maşallah maşallah  :nazar: :nazar:

evet canım ya çok düşkünüm oğluşuma  :love9: sen bazen duysan nasıl seviyorum onu karnımı sıkasım geliyo  :k06: eşim diyoki bazen işe giderken sen uyuyo oluyosun duymuyosun beni ama uykunda bile kollarımla karnımı sarıyomuşum :)

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Temmuz , 2011, 15:08:43
uyy maşallah maşallah  :nazar: :nazar:

evet canım ya çok düşkünüm oğluşuma  :love9: sen bazen duysan nasıl seviyorum onu karnımı sıkasım geliyo  :k06: eşim diyoki bazen işe giderken sen uyuyo oluyosun duymuyosun beni ama uykunda bile kollarımla karnımı sarıyomuşum :)

oyyyyyyyyy romantik annişş.. uyurken bile sarıp sarmalıyor  :love9: :love9:  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:

FeHi

Kıyamam Ayten anne sevgisi işte karşılıksız yürekten en doğal saf sevgi :love9: :love9: :love9:
Canım benim kimbilir doğduğunda nasıl olcaksın Ayten

banu_fth

oğuz doğduğunda ayten bulutların üstünde yürüyo olucak  :k06: :k06: :nazar: :nazar:

FeHi

Alıntı yapılan: eylül_üm - 23 Temmuz , 2011, 15:39:44
oğuz doğduğunda ayten bulutların üstünde yürüyo olucak  :k06: :k06: :nazar: :nazar:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: Aynen Eylülüm indirebilene Aşkolsun Ayteni :k06: :k06: :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: FeHi - 23 Temmuz , 2011, 15:41:15
Alıntı yapılan: eylül_üm - 23 Temmuz , 2011, 15:39:44
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: Aynen Eylülüm indirebilene Aşkolsun Ayteni :k06: :k06: :k06:

ayynenn.. astronot olucak ayten kızımız .. uzayda ayda gezinicek artıkın .. az kaldı şunun şurasında 3 günü kaldı  :nazar: :nazar: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

FeHi

:director:Kısssss Ayten sana dios kıs ses ver
yoksa cidden uçtun mu kıs :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: FeHi - 23 Temmuz , 2011, 15:46:29
:director:Kısssss Ayten sana dios kıs ses ver
yoksa cidden uçtun mu kıs :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:  geriye sayımı bekliemedi garibim uçtuuuu  :wave:   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dinime küfreden müslüman olsa yada onun gibi bişey  :toothy10:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Temmuz , 2011, 15:58:30
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dinime küfreden müslüman olsa yada onun gibi bişey  :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bu sefer tutturdun ayti doğru deyim oldu  :ehi: :ehi: :ehi:  :flowers:

olsun sana 3 gün kaldı ... bana daha tam 20 hafta 1 gün var tabi gününde gelirse bıcırığım ..  :love9:

ayyyyyyy uzayda tabiki arkadaşlık edicem sana  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ama önce en azından nası oluomuş bi görcem  :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

bizim orda .. " anana bak gör halini "  derler ..

anam diilsin ama sana bakıp görcem haliimi .. ahahaha ..  :ehi: :ehi: :ehi: