2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kızlar muhribeden haber yok hala doğum yapsada internete yine giremicek şafak listesinden siliyorum onu bilgisi olan varsa haber verin....
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

izemsevi

slm kızlar nasılsınız prensesim uyuyor bende fırsat bulmuşken gireyim dedim hepinizi çok özledim bu arada muhrişi merak ettim acaba minnoşunu kucağına aldımı bir haber verseydi canlar kızıma bakmaya doyamıyorum şimdi inanırmısınız kendime 2yıl beklediğim için kızıyorum çok güzel birşey evet yorucu ama herşeye değer koklaya koklaya bir hal oluyorum ama ne yapıyım birde emerken bazen bir sinirleniyor başını sağa sola bir çeviriyor tutamayınca eşim mahrem olmazsa çekcem videoya diyor bu arada maşallah eşim mükemmel bir baba çocuk daha gık deyince yataktan fırlıyor nasıl ilgileniyor birgörseniz evden bırakıp dışarı çıkamıyor mecbur kalıp çıkarsa defalarca arıyor bu arada melek ne yaptı eşinden boşandımı yoksa durumu düzelttilermi

izemsevi

Alıntı yapılan: FeHi - 10 Ağustos , 2011, 12:03:05
Sevalcim cok geçmiş olsun Acil şifalar olsun İnşALLAH

hilal canım çok teşekkürler

HAYAT29

Kızlar selam nasıldınız benim oğlan gündüz pek uyumuyo giremiyorum nete maalesef aranızda gaz yapan yiyeceklerin listesi varmi sizde arkadaslar bizimki çok gazli :(( uyumuyo da gündüz:( bitki cayı veren var mı

FeHi

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 17 Ağustos , 2011, 11:24:56
Kızlar selam nasıldınız benim oğlan gündüz pek uyumuyo giremiyorum nete maalesef aranızda gaz yapan yiyeceklerin listesi varmi sizde arkadaslar bizimki çok gazli :(( uyumuyo da gündüz:( bitki cayı veren var mı
Tatlım humananın Rezene çayı içioz Ana-Kız
Birde doktorum olurda gazlı bişi yersem çocuga sütten geçmesin die Metsil çigneme tableti vermişti onu içiorm
Birde yine bebeğe gaz yapıcı bişi yediysem yemek sonrası 1 çay kaşıgı kimyon hemen üstünede koca bardak su içiorm bi sorun olmuo
bence sende dene...

güneşş

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 17 Ağustos , 2011, 11:24:56

as canımm.iyiyiz bizimde gaz sorunumuz vardı SAP SİMPLEX damla aldık iyi geldi çıkarıyor ama hala ağrısı oluyor ilk üç ay beş bebeğin dördünde görülürmüş ..gazını çıkarmasına rağmen yinede sancıları oluyor ..özellikle gece 10 dan 12 ye kadar ne çektik karartıyor kendini ağlarken o ağladıkça bende ağlıyordum...şimdilik onlarda kalmadı rezene çayı veriyorum MİLUPANIN o biraz rahatlatıyor ve uyutuyor..birde eğer çok sancısı olur ise gece ağrı kesici veriyorum bir çay kaşığı oda gece uyumasına yardımcı oluyor bunlar doktor tavsiyesi tabii bu arada..annelik güzel çok güzel ama kolay büyümüyorlar ....boşuna dememiş büyüklerimiz  Çocuk önce kanını,sonra canını,ölüncede malını yermiş  :k06: :k06: :k06: 

güneşş

kızlar ben yiycem prensesimi ya o kadar tatlı gülücükler atmaya başladıki..ısırcam o dudaklarını canım benim ya ben konuştukça cevap vermeye başladı anlıyor artık ..hergün yeni bir huyu çıkıyor..sizde neler yaşanıyor meleklerinizle..bıcırığım şuan dizlerimde uyuyor müziği açtım uyumaya başladı yoksa başka türlü nerde olucam burda..fırsat zor buluyorumm  :k06:  goncamla bile görüşemiyoruz aynı evin içinde  :k06: :k06:

FeHi

21 Ağustos , 2011, 19:13:30 #16777 Son düzenlenme: 21 Ağustos , 2011, 19:21:46 FeHi
Güneşcim Allah bağışlasın  :nazar: :amin:
Benim minnoşumda gülmeye başladı ufak ufak
sesler de çıkarmaya çalışıo hergün yeni bişeyini görüyorum

güneşş

Alıntı yapılan: FeHi - 21 Ağustos , 2011, 19:13:30
Güneşcim Allah bağışlasın  :nazar: :amin:
Benim minnoşumda gülmeye başladı ufak ufak
sesler de çıkarmaya çalışıo hergün yeni bişeyini görünüyorum

amin canım cümlemizinkini.. :amin: :nazar:  o kadar tatlılar ki ne kadar şükretsem az rabbime bana yeniden bir hayat verdi

izemsevi

kızlar slm minnoşlar ve sizler nasılsınız biz kızımla iyiyiz allaha şükür canlar burcu melekten haberi olan yokmu nedir durumu çok merak ediyorum.

burcu MELEK

sevalcim benimerak etmişlsin sagol cok sükür iyiyim memeleke gittim bayramda geldim bide ev temizliyi yapıyordum evin yerleri parke olacak baskada bir sorun yok kaynanamla burun üstüde olsa konusuyoruz kocamla gidip kocamla geliyorum böyle anlaştık bidaha bişey olursa esimde sahit olsun diye kocamda kabul etti. bu rada ben yine hamileyim galiba hastalıgım 10 gün gecikti sanırım ufak bi, kaza oldu vede morelişm cok bozuk suan aldırıp aldırmama konusunda cok karasızım piskolojim alt üst oldu resmen

aydinays

Alıntı yapılan: melek_ - 06 Eylül , 2011, 09:03:00
sevalcim benimerak etmişlsin sagol cok sükür iyiyim memeleke gittim bayramda geldim bide ev temizliyi yapıyordum evin yerleri parke olacak baskada bir sorun yok kaynanamla burun üstüde olsa konusuyoruz kocamla gidip kocamla geliyorum böyle anlaştık bidaha bişey olursa esimde sahit olsun diye kocamda kabul etti. bu rada ben yine hamileyim galiba hastalıgım 10 gün gecikti sanırım ufak bi, kaza oldu vede morelişm cok bozuk suan aldırıp aldırmama konusunda cok karasızım piskolojim alt üst oldu resmen

canım benim herşeyin düzeldiğine sevindim. Ama hamile olduğuna emin misin. Bazen emziren annelerin sütleri adetin gecikmesine neden olabiliyormuş. test falan yaptırdın mı???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

burcum herşeyin yolunda olmasına sevindim hamilelik konusunda bende aydınays gibi düşünüyorum bana drum 6 -8 ay hatta bazen 1 yıla kadar olmayan bayanlar var olmazsan endişe etme demişti genelde süt korur derler canım eğer öyleyse bile bence aldırma kürtaj bana dünyaya gelmiş bir çocugu ellerinle öldürmek gibi geliyor olmazsa kordonlarını bağlatırsın

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Bu sayfadaki herkes doğum yaptı sıpalarla uğraşmaktan pek uğrayamaz olduk, sayfamız önceden ne kadar çok ilerlerdi şimdi olduğu yerde sayıyor  :laughing7: Bizi sorarsanız kızım yarın 2 aylık oluyor. Dün tartıldı 5500 kg ve 56 cm olmuş  :nazar: :nazar: Sürekli yeni şeyler öğreniyor ve beni şaşırtıyor, artık konuştuklarımızdan ona sevgi gösterdiğimizi anlayıp gülücükler saçıyor, arada şaşırıyorum ama kahkaha atıyor  :ehi: :ehi: Anası gibi çok gazlı kuzum biraz o problemimiz var, birde haspam çişli beze asla kaka yapmıyor ne zaman bezi temizlenirse o zaman yapıyor  :k06: :k06: Hepinizi çok merak ediyorum umarım herşey yolundadır. Kızımla sizleri kucak dolusu öpüyoruz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 07 Eylül , 2011, 10:40:10
Selam kızlar nasılsınız bakalım? Bu sayfadaki herkes doğum yaptı sıpalarla uğraşmaktan pek uğrayamaz olduk, sayfamız önceden ne kadar çok ilerlerdi şimdi olduğu yerde sayıyor  :laughing7: Bizi sorarsanız kızım yarın 2 aylık oluyor. Dün tartıldı 5500 kg ve 56 cm olmuş  :nazar: :nazar: Sürekli yeni şeyler öğreniyor ve beni şaşırtıyor, artık konuştuklarımızdan ona sevgi gösterdiğimizi anlayıp gülücükler saçıyor, arada şaşırıyorum ama kahkaha atıyor  :ehi: :ehi: Anası gibi çok gazlı kuzum biraz o problemimiz var, birde haspam çişli beze asla kaka yapmıyor ne zaman bezi temizlenirse o zaman yapıyor  :k06: :k06: Hepinizi çok merak ediyorum umarım herşey yolundadır. Kızımla sizleri kucak dolusu öpüyoruz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Ayyy ayy yerim ben nazlı kızını senin. Canım maşallah doğan büyüyor. Bak 2 ayınız bitmiş. Daha dün şafaklarınızı sayıyorduk hep beraber. çok sevindim iyi olduğunuza. Hep sizden böyle güzel haberler alalım inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.