27 Nisan , 2024, 20:07:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

:(

Başlatan şipidik şipidik yüzen balik, 10 Eylül , 2010, 02:18:14

« önceki - sonraki »

şipidik şipidik yüzen balik

olmadı tutamadık bayramdan sonra ege üni ye gideceğim doktorum test verdi koagülasyon ve mutasyon analizi bilgisi olan var mı?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

tatlım rabbim hayırlısını nasip edermiş demekki hayırlısı böyleymiş üzme tatlı canını sen kıyamam hiç  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

10 Eylül , 2010, 09:42:53 #2 Son düzenlenme: 12 Eylül , 2010, 10:49:34 ****gültanesi****
didemcim canım ya inan çok üzüldüm
inşallah bundan sonrası nı rabbim sana bağışlar
çok şükür hamile kalabiliyorsun,düşük sebebi anlaşılıp tedavi olursun inşallah canım

SiRiNe

canim cok gemic olsunnn

rabbim en kisa zamanda nasib eder ve sagliklica kucagina alirsin insaallahh :amin:

Balböceği

:-ooo :-ooo :-ooo Dustu demek cok uzuldum ... Sende fazla uzulme insallah ustune yine hamile kalirsin  :amin:

βαlκιz

geçmiş olsun canım
hakkında hayırlısı olsun
inş kısa zamanda yine hamile kalırsın  :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

canlarım ya sağolun destekleriniz için inşallah sebep neyse bakılırda bi daha yaşamam bunu kimse yaşamaz inşallah çok zor benim 3. bebeğimdi kaybettiğim Allah hakkımızda hayırlısınız yazsın

naftalin

canım gecmıs olsun dusuk nedenını öğren ondan sonra gebe kal bnce cunku bu dusuklerın mutlaka nedenı vardır bende 2 dusuk yaptım benım dusuk nedenım kan pıhtılasması 6 aydır korunuyorum pıhtalasmada olabılır doktorundan bu testı ıste bnce bu bebek ve anne ıcın cok buyuk bır sorun sımdı her 10 gebede 7 sınde bu sorun cıkıyor tekrar gecmıs olsun

Balböceği

Alıntı yapılan: şipidik şipidik yüzen balik - 10 Eylül , 2010, 23:11:36
canlarım ya sağolun destekleriniz için inşallah sebep neyse bakılırda bi daha yaşamam bunu kimse yaşamaz inşallah çok zor benim 3. bebeğimdi kaybettiğim Allah hakkımızda hayırlısınız yazsın
oylemi bak ben bilmiyordum rabbim saglik sihhat versin insallah bidakine bisey olmaz sorunun en kisa zamanda bulunsun  :amin:

Alıntı yapılan: naftalin - 11 Eylül , 2010, 13:49:26
canım gecmıs olsun dusuk nedenını öğren ondan sonra gebe kal bnce cunku bu dusuklerın mutlaka nedenı vardır bende 2 dusuk yaptım benım dusuk nedenım kan pıhtılasması 6 aydır korunuyorum pıhtalasmada olabılır doktorundan bu testı ıste bnce bu bebek ve anne ıcın cok buyuk bır sorun sımdı her 10 gebede 7 sınde bu sorun cıkıyor tekrar gecmıs olsun

verdi hayatım test koagülasyon testi ve mutasyon analizi bu koagülasyon da pıhtılaşmaya bakılıyormuş Allah hayırlısını yazsın hakkımızda dermansız dert  vermesin gerisi Allahın izniyle gelicek inşallah :amin: :amin:

naftalin

amin canım senı cok ıı anlıyorum ama hemen hamıle kalma bnce rahmin dinlensın ruhsal olarakta kendını dınlendır cunku bılıyorum kı bu dusukler hem fızık olarak hemde beden olarak ınsanı çok yıpratıyor zaman herseyın ılacı bende ıkıncı dusukten sonra doktorumu degıstrdım sımdıkı doktorum bu mutasyon testı ıstedı ve sonuc pıhtılasma olarak cıktı bu ay korumayı bırakacam bakalım hayırlısı hamıle kalısam hemen kan sulandırcı ıgneye baslayacaz sonrakı normal gebelık gıbı gelıyormus hergun o ıgneyı vurulacam gebe olunca allah hayırlısını versın bazen hayatı akısına bırakmak lazım bn oyle yapıyorum kafayada takmamak lazım allahım hakkımızda en ıyısını bılır bunu bılıyorum

Shadowqueen

Geçmiş olsun canım inan çok üzüldüm bende bayramdan önce faktör 5 mutasyon ve bir test daha yaptırdım yarın akşam alıcam sonucu umarım bende de bişi çıkmaz ve çalışmalara başlarız tekrar. Ama sen lütfen biraz ara ver biliyorum o duyguyu yaşadıktan sonra sabretmek çok zor ama bak ben oğlumu kaybedeli 3.5 ay oldu inan geçiyor zaman. Allah sabır ve sağlık sıhhat versin  :amin:

su1023

Geçmiş olsun Didemcim.. :-[
Allah yardımcın olsun

melek-çağlar

çok geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın  :y25:

naftalin

sen daha öce dusuk yaptın mı shadowgueen?