:(

Başlatan şipidik şipidik yüzen balik, 10 Eylül , 2010, 02:18:14

« önceki - sonraki »

SiRiNe

canim nasil oldun?
bencede sen hemen yapma  dusuk sebeblerini arastirsin dokto muane felan etsin
birde 3 ay gebe kalmadan önce folik asit kullan

Shadowqueen

Alıntı yapılan: naftalin - 14 Eylül , 2010, 15:22:48
sen daha öce dusuk yaptın mı shadowgueen?

Yok canım ilk bebeğimdi ve düşük değilde sakat olduğu anlaşıldığı için 5.5 aylıkken normal olarak ölü doğum yaptım. Tekrar aynı problemleri yaşayıp yaşamayacağımla ilgili sanırım doktor testler vermişti yarın sonuçları göstericem işte

ponçik

didem geçmiş olsun , ben konuyu yeni gördüm , hayırlısı hakkında buymuş demek ki , her şerde bir hayır vardır, inşallah sağlıklı bir şekilde Rabbim anneliği tattırır sana da  :love9:

şipidik şipidik yüzen balik

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 14 Eylül , 2010, 18:02:22
canim nasil oldun?
bencede sen hemen yapma  dusuk sebeblerini arastirsin dokto muane felan etsin
birde 3 ay gebe kalmadan önce folik asit kullan

canım daha iyiyim testlerin sonucunu bekliyorum bakalım ne var yok bakılcak işte

şipidik şipidik yüzen balik

Alıntı yapılan: g10ca - 15 Eylül , 2010, 13:04:21
didem geçmiş olsun , ben konuyu yeni gördüm , hayırlısı hakkında buymuş demek ki , her şerde bir hayır vardır, inşallah sağlıklı bir şekilde Rabbim anneliği tattırır sana da  :love9:
amin g10nca Allah hepinizden razı olsun :amin:

SABIRTAŞI

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM....BELKİDE HAKKINDA BÖYLE HAYIRLIDIR.....ÜZME KENDİNİ İNŞALLAH SEBEBİNİ ÖĞRENİRSİNDE BİDAHAKİNE SAĞ SALİM KUCAĞINA ALIRSIN......

dersu

şipidik balık çok üzüldüm canım..geçmişler olsun umarım tekrar yaşatmaz rabbim..herşeyde bi hayır vardır fazla üzme kendini yavrucum..testlerini yaptır bakalım sorun ne imiş,çaresiz bi dert diildir diye tahmin ediyorum..düşük yapmış birisi olarak seni çok iyi anlıyorum ama doktorumun da söylediği gibi pek çok düşük hayırlıdır demişti çünkü doğa işlevini yerine getiriyor demekmiş..özellikle erken düşüklerde yani ilk 3 ayda meydana gelen düşüklerde doğa kusurlu bişey bulduğunda gebeliğe kendi kendine son verir demişti..bu benim kulağıma küpe oldu ve şükrettim ki allaha doğrusunu yaşattı bana hemde iki ay üstüste...iyi tarafından bakmak lazım demekki hamiş kalabiliyosun bu bile çooooooooook değerli birşey...ne arkadaşlar var zor durumda olan allah onlara yardım etsin inşallah... :flowers: :flowers:

KONYALI

GEÇMİŞ OLSUN CANIM,YENİ GÖRDÜM KONUYU...ALLAH ŞİFA VERSİN,BRİ DAHA YAŞATMASIN İNŞALLAH...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: şipidik şipidik yüzen balik - 10 Eylül , 2010, 02:18:14
olmadı tutamadık bayramdan sonra ege üni ye gideceğim doktorum test verdi koagülasyon ve mutasyon analizi bilgisi olan var mı?
ınanmıyorum canım az once gordum  :'( :'(
çok geçmiş olsun  :amin: :amin:  bu ıkıncı duşuğundu sanırım  :( :( :(
allah bıdaha yaşatmasın  :amin: :amin: