28 Nisan , 2024, 20:40:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ev Satın Alsanız Annenize mi, Kayınvalidenize mi Yakın Olurdu?

Başlatan Balböceği, 05 Eylül , 2010, 23:36:47

« önceki - sonraki »

Balböceği

Hadi bakalim  :-\

Ben belki ikisinide yapmazdim sag tarafa yaslansam belki esime dokunurum esim rahatsiz olur sol tarafa yaslansam Ben Huzursuz olurdum  :sad1:

**Gül**

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: Katiliyorum. Orta biryerde olsun isterim. Ama ne cok yakin ne de coook uzak
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

FeHi

SiRiNe

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 06 Eylül , 2010, 08:50:57
hm ikisinede uzak olsun herkez rahat etsin  :k06:
katılıyorum gülşahcımm :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
gerçekten oyle yaa
yuva dedıgın ayrı olacak ve gıdıp gelmeler mesafelı olacak zırtbırt olmıyacak herşeyden haberlerı olmıyacak
off bu konuda muzdarıbımde ondan konuşuyom
kendı annemlerın evınde oturuyorum altlı ustluyuz
ohhh demeyın hiiçde ıyı degıl
ıkı arada kalmak kadar zor bişey yoktur bılırsınız
eşimle bu yuzden anlaşamadıgımız çoook oluyor.kafam bozuluyor ama yapacak bişe yok.çıkıp gıtsen bı turlu dursan ıkı turlu hesabı
ıdare ıdare gıdıyoz bakalım
bıde kendı babaının evınde kırada olunca daha zor oluyor :honk:
ıhtıyacı oldugu için bı muddet verecegız dıye gırdık oyle ıstedı ıyıdedık
nereye kadar bılmıyom
tabı baskasına verdıgı gıbı degıl ındırımlı verıyoz etrafa gore amaaa :honk:yınede olmuyor zr yanı
uzak olunsun herkese ozleyen gelsın gıtsın :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

allah yardımcın olsun canım
inşallah allah sizede bizede ev nasip eder kendi evlerimizde oturururz  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

ceylin eslem

bencede ikisinede uzak olmak en güzeli.bende öyleyim.arada bir gidiyoruz hem o tarafa hem benim tarafa.moralimiz bozulup dönüyoruz.yani bizlik bişey yokta.kime gitsek bir dokunsak bin ahhh işitiyoruz dertleri sıkıntıları hiç bitmiyo elimizdende bişey gelmeyince onların sıkıntıları bizi üzüyor.kendi evimize gelince ohh beee rahatlık varmış diyoruz.ama onlara sorsanız oralara gelmemiz için can atıyorlar.ne eşimin nede benim böyle bir niyetimiz yok.ne karışanımız var ne öyle zırt bırt gelen giden yada çağıran yok.kafamız öyle rahatkii.ama bebiş olunca belki keşke yanlarında olsaydım diyebilirim.çalıştığım için bakıcı olayı olacak.  :-[

derbeder

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 06 Eylül , 2010, 01:22:57
orta yerde olsun ama anneme azcık daha yakın olsun :k06:
evet buna katiliyorum iste. yane tabiiki kendi ailenle dipdibe olmak gerekmez, ama basim skstiginda anamin yardima gelecegini bilirim. ana gibi yar olmaz, badgat gibi diyar olmaz. cok uzak olsa eli ermez, gozu gormez. bence en guzeli herkesle mesafeli durmak ama kiz annesine azicik yakin olsa iyi olur.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ıkısını tam ortasından alırdım ama malesef ıkısındende cok uzakda alacam :honk: :honk:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Demet_dk

ikisindende uzakta olmak en iyisi
ama yinede anneme dayanamzdım anneme yakın bi yerden alırdım

çağınım

iki tarafada ne çok uzak ne çok yakın ki şuan evim öyle bi yerde zaten her iki tarafada aynı mesafede

HASRET!M S@N@